МЕДИЈСКИ МРАК У СРБИЈИ

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Као што сте могли и сами ових дана да видите, у Србију се полагано уводи ТОТАЛИТАРИЗАМ. Увиђам да стални притисци на слободне медије у овој земљи, упади полиције у просторије Курира, најава геј параде тако помпезно наглашава и промовише тобоже, неко АНТИ-НАСИЉЕ, и уместо да се једноставним и паметним поступком забрани парадирање педера, држава позива и ИЗАЗИВА насиље.

Оно што је ОЧИГЛЕДНО је да је остао још један корак овој власти, након укидања свих новина који нису приклоњени режиму, СЛЕДЕЋИ КОРАК ЈЕ:

УКИДАЊЕ (ЗАБРАНА РАДА) свих организација као што су: 1389, Србске двери...и осталих организација.

Председник поручује да се неће толерисати ни напади на ПОЛИЦИЈУ И ВОЈСКУ.

Закључујем, да полако приближавамо се дну слободе мисли, још је им остало укидање ових организација, што им је и циљ, и онда су завршили посао.

После остаје само да још на по форумима једног-по-једног елиминишу. Сајтови ових организација вероватно ће бити укинути.

Уместо да се хапсе невладине организације које раде против интереса ове земље, госпођа Наташа Кандић и остала групација, телевизије које уводе у емисије терористе као што су Тачи (који се налази на потерници), уместо да полиција хапси оне који уводе и одржавају по Београду геј параде, ми доживљавамо само СВЕ ДУБЉЕ И ДУБЉЕ МОРАЛНЕ ПАДОВЕ.

Овде сам да кажем своје мишљење, којег се не стидим. Овде сам да сведочим о оној другој страни Србије која "не размишља на исти начин" као они који уводе неку правду преко жртава и моралног пропадања својих грађана и свог сопственог народа.

СРАМ ВАС БИЛО. ИЗРОДИ СРБИЈЕ.

И ВАМА ЋЕ ДОГОРЕТИ БАКЉА У РУКАМА!!!.
 
Dveri niko neće da zabrani jer ne pozivaju ni na kakav linč niti lome po gradu ;)
Ovi drugi ili neka malo uvuku rogove ili će biti ukinuti ... ybg takav je život :D

За Двери ће се наћи други "колач", а свакако ће га све те организације прогутати, у овом или оном облику, то може бити "вређање на националној основи". Ћосић је рецимо пример.

А за то ЛОМЉЕЊЕ ПО ГРАДУ, питам ја вас, ако се ПОЗОВЕ ГЕЈ ПАРАДА да РУЖИ наш град у МОРАЛНОМ СМИСЛУ, то није ЛОМЉЕЊЕ ГРАДА ????

ТО ЈЕ ВЕЛИЧАЊЕ БЕОГРАДА !!!??? Ајде, нећемо да се лажемо.

Друго, КО ЈЕ ОДОБРИО ПАРАДУ ТАЈ СНОСИЋЕ ОДГОВОРНОСТ. Дакле, Тадић и Дачић. Да имају мало мозга у глави то не би допустили. Али они морају да се поклоне свом МАМОНСКОМ БОГУ ИЗ БРИСЕЛА.

А докле и колико треба да се увуку језици, "рогови" како ти кажеш ??? Док не будемо СЕНКЕ У ОВОЈ ЗЕМЉИ.
 
Dveri niko neće da zabrani jer ne pozivaju ni na kakav linč niti lome po gradu ;)
Ovi drugi ili neka malo uvuku rogove ili će biti ukinuti ... ybg takav je život :D

А да још ово да додам, како само ДИСКРЕДИТУЈУ СПЦ, то није нормално. Значи, пошто СПЦ не могу да прогласе терористичком организацијом, онда је МЕДИЈСКИ САТАНИЗУЈУ И ДИСКРЕДИТУЈУ.
 
А да још ово да додам, како само ДИСКРЕДИТУЈУ СПЦ, то није нормално. Значи, пошто СПЦ не могу да прогласе терористичком организацијом, онда је МЕДИЈСКИ САТАНИЗУЈУ И ДИСКРЕДИТУЈУ.

Diskredituju se sami sa Artemijem, Amfilohijem, Filaretom i Pahomijem ;)
 
Sto ne zabrane stranke koje su bile clanice DOS-a.......one su lomile po gradu,spalile skupstinu,pokrali sve radnje koje su se nalazile u centru BGD-a

Nisu lomile stranke nego pojedinci. Nisu sigurno Đinđić, Koštunica, Batić i Pešićeva palili Skupštinu i pljačkali radnje. Propust je samo u tome što nisu nahvatali izgrednike ali pošto nisu našli ni one od 17.2.2008 (osim dve glupe plavuše) svodi se na 1:1 :mrgreen:
 
Nisu lomile stranke nego pojedinci. Nisu sigurno Đinđić, Koštunica, Batić i Pešićeva palili Skupštinu i pljačkali radnje. Propust je samo u tome što nisu nahvatali izgrednike ali pošto nisu našli ni one od 17.2.2008 (osim dve glupe plavuše) svodi se na 1:1 :mrgreen:

Kako sad to...a kad su bili neredi zadnji put onda su bili krivi SRS i DSS i ostali ...pa nisu ni Toma,Kostunica,Velja...lomili po gradu i krali???

I postedi nas tog ustashkog novogovora
 
лепо је Артемије рекао да је то поворка содоме и гоморе, девијантног, болесног, изопаченог, богоборачког! о чему причамо? сви су се заузели за педере, зашто се тако не заузму за наталитет, омладину, студенте? зато што не воле свој народ, егоисти и себичњаци!
 
Diskredituju se sami sa Artemijem, Amfilohijem, Filaretom i Pahomijem ;)

Nije tacno! To sto je Crkva rekla, to je bilo zadnje, a pre toga?

А да још ово да додам, како само ДИСКРЕДИТУЈУ СПЦ, то није нормално. Значи, пошто СПЦ не могу да прогласе терористичком организацијом, онда је МЕДИЈСКИ САТАНИЗУЈУ И ДИСКРЕДИТУЈУ.

Tacno!

E bas na nekim sajtovima citam pisu o Krstarici i o slobodi na istoj
. :hahaha: Bas se pominje izmedju ostalog i ta tema o povorci pedera

:roll:

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
лепо је Артемије рекао да је то поворка содоме и гоморе, девијантног, болесног, изопаченог, богоборачког! о чему причамо? сви су се заузели за педере, зашто се тако не заузму за наталитет, омладину, студенте? зато што не воле свој народ, егоисти и себичњаци!

Ја сам чула од неких "ликова" ово: "...ако прође парада, укинуће нам визе 1 јануара...." (Ово није шала, ово је нешто што сам у животу истински чула да говоре неки људи). Дакле, растурити Србију, узети јој ДУШУ, а онда у пакт са ЂАВОЛОМ присајединити се, то је циљ неких.
 
Kako sad to...a kad su bili neredi zadnji put onda su bili krivi SRS i DSS i ostali ...pa nisu ni Toma,Kostunica,Velja...lomili po gradu i krali???

I postedi nas tog ustashkog novogovora

Pa tako se kaže i na srpskom ;) Ako ti više odgovara - delikvente.
A da su Toma, Koštunica i Velja lomili ja nisam mogla da kažem jer u to vreme nisam bila na ovom forumu (i da jesam ne bih rekla) :D
 
Ја сам чула од неких "ликова" ово: "...ако прође парада, укинуће нам визе 1 јануара...." (Ово није шала, ово је нешто што сам у животу истински чула да говоре неки људи). Дакле, растурити Србију, узети јој ДУШУ, а онда у пакт са ЂАВОЛОМ присајединити се, то је циљ неких.

Čula sam i ja da vukodlaci postoje ;) :p
 
Pa tako se kaže i na srpskom ;) Ako ti više odgovara - delikvente.
A da su Toma, Koštunica i Velja lomili ja nisam mogla da kažem jer u to vreme nisam bila na ovom forumu (i da jesam ne bih rekla) :D

Из скупштине 5 ОКТОБРА су крали 2000-те године скупоцене фотеље и још скупоценије вредне уметничке слике, па их нико није јурио да врате и нису их називали ЛОПОВИМА, РАЗБОЈНИЦИМА, ХУЛИГАНИМА....
 
Из скупштине 5 ОКТОБРА су крали 2000-те године скупоцене фотеље и још скупоценије вредне уметничке слике, па их нико није јурио да врате и нису их називали ЛОПОВИМА, РАЗБОЈНИЦИМА, ХУЛИГАНИМА....

Pa što nisu? To što su, kad je SPS pukao, padali nervni slomovi, nije krivica DOS-a.
Pa njima je odmah posle 5.10 pola rukovodstva pobeglo iz stranke (ako treba najbrojaću). Što se nisu držali zajedno i ukazali na propust?
 
Ја сам чула од неких "ликова" ово: "...ако прође парада, укинуће нам визе 1 јануара...." (Ово није шала, ово је нешто што сам у животу истински чула да говоре неки људи). Дакле, растурити Србију, узети јој ДУШУ, а онда у пакт са ЂАВОЛОМ присајединити се, то је циљ неких.

Pa, šta predlažeš, šta nam je činiti?
 

Back
Top