Božija Riječ o homoseksualizmu.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

JosipBroz

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
357
Satanine sluge su se upregle vrlo zdušno, i prednjače u tome, da ono za sta je Bog, jasno i glasno, rekao da je "gadno", (3. Mojs. 18, 22) svima prikaze i nature kao zdravo i normalno.:confused:
Drzimo li mi, svi istu, Bozju, knjigu u rukama i citamo li mi ista slova Bozija. Da krenemo od pocetka. Na prvoj stranici Biblije, u prvoj glavi vidimo da je Bog "musko i zensko stvorio". (1. Mojs, 1, 27) Da je Bog mislio da je dovoljno da stvori samo musko ili samo zensko, on je to mirno mogao uciniti. Ne bi krunu svoga stvaralastva "doradjivao"stvaranjem zene, jer Adam, bjese zalostan, jer se "ne nadje Adamu drug prema njemu". (1. Mojs. 2, 20) Kasnije, kusan od kusaca svojih, Gospod, u odgovoru na pitanje o "otpustanju zena", pomalo izvan konteksta postavljenog pitanja, ljutito, reklo bi se, naglasava ovaj bozanski poredak. "Nijeste li citali da je njih Tvorac od pocetka stvorio musko i zensko?" (Mt. 19, 4) Ko hoce da primi, i ovoliko bi mu dovoljno bilo. A posto to, kao sto vidimo, nije slucaj, onda se pitam, sta li taj moj kolega, i sva njegova sabraca, ujedinjena i razjedinjena, misle kad ove zapovjesti Bozje u Svetom pismu citaju: "S muskarcem ne lezi kao sa zenom; gadno je". (3. Mojs. 18, 22) Nekoliko stranica dalje, da sumnje ne bi bilo, Gospod ponavlja svoju volju: "Ko bi muskarca oblezao kao zenu, ucinise gadnu stvar obojica; da se pogube; krv njihova na njih". (3. Mojs. 20, 13) Cini mi se, kao da je bila daleko od Bozje imaginacije mogucnost - daleko bilo - da zena zenu oblezi. To je, izgleda, demonov, licni, izum i njegov "doprinos" "slobodi polova". Zgrazavajuci se nad pojavom, da zene "pretvorise prirodno upotrebljavanje u protivprirodno", sveti apostol Pavle to izravnava sa pokorom kad "muskarci, ostavivsi prirodno upotrebljavanje zena, raspalise se zeljom svojom jedan na drugoga, muskarci s muskarcima cineci sram" te veli da, i jedni i drugi, primaju "odgovarajucu platu za svoju zabludu". (Rim, 1, 26 - 27)

SPREČIMO ŠIRENJE GADNOG GREHA U NEDELJU U BEOGRADU!!! :bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top