Spreciti paradu je u interesu svih gradjana Srbije, kao i diskusija o njoj!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Spreciti paradu je u interesu svih gradjana Srbije, kao i diskusija o njoj!!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Exclamation Spreciti paradu je u interesu svih gradjana Srbije, kao i diskusija o njoj!!!!

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11094783&postcount=2638

Dugo, dugo pratim ovaj podforum ali se jaako retko ukljucujem u diskusije, pre svega zbog nedostatka vremena, skole i toga sto jednostavno osecam da nisam potreban. Pored forumasa kakvi su: Kisela Bombona, manje_zlo, Mile sa klise, 27E, Olimpijakos i jos mnogi drugi...

Zato cu se i sloziti sa Kiselom Bombonom kojoj se divim i od koje sam mnogo naucio, iako koliko znam, nikada nismo diskutovali, ja pratim ovaj Forum vec nekoliko meseci, slozicu se sa gornjim linkom, jer je na Forumu bez ikakvih potrebnih argumenata zabranjena diskusija o gey paradi i da se na podforumu "Politika" takva tema ne sme otvarati, iako je to politicki i drustveni problem, kao i problem svih gradjana Srbije, koji ce biti DISKRIMINASNI I PONIZAVANI ukoliko se ono sto u zatvorenoj sada temi obistini, a jako je uverljivo: http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=314040&page=4 Stoga cu, ako se ova tema zatvori, a bice ubrzo verovatno, shvatiti da se moderatori, supermoderatori i administrator SLAZU sa paljenjem zastave usred prestonice Srbije i PONIZAVANJA SRPSKOG NARODA.

Tema je vec obrisana pre nego sto je i pocela. SOKIRAN SAM!!! Zamolio bih moderatore da, ako vec zele ovako, NE BRISU temu vec samo zatvore!

Iskusan gost 47473 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Spreciti paradu je u interesu svih gradjana Srbije, kao i diskusija o njoj!!!!

Citat Original postavio mjovic95 Pogledaj poruku
    http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11094783&postcount=2638

Dugo, dugo pratim ovaj podforum ali se jaako retko ukljucujem u diskusije, pre svega zbog nedostatka vremena, skole i toga sto jednostavno osecam da nisam potreban. Pored forumasa kakvi su: Kisela Bombona, manje_zlo, Mile sa klise, 27E, Olimpijakos i jos mnogi drugi...

Zato cu se i sloziti sa Kiselom Bombonom kojoj se divim i od koje sam mnogo naucio, iako koliko znam, nikada nismo diskutovali, ja pratim ovaj Forum vec nekoliko meseci, slozicu se sa gornjim linkom, jer je na Forumu bez ikakvih potrebnih argumenata zabranjena diskusija o gey paradi i da se na podforumu "Politika" takva tema ne sme otvarati, iako je to politicki i drustveni problem, kao i problem svih gradjana Srbije, koji ce biti DISKRIMINASNI I PONIZAVANI ukoliko se ono sto u zatvorenoj sada temi obistini, a jako je uverljivo: http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=314040&page=4 Stoga cu, ako se ova tema zatvori, a bice ubrzo verovatno, shvatiti da se moderatori, supermoderatori i administrator SLAZU sa paljenjem zastave usred prestonice Srbije i PONIZAVANJA SRPSKOG NARODA.

Tema je vec obrisana pre nego sto je i pocela. SOKIRAN SAM!!! Zamolio bih moderatore da, ako vec zele ovako, NE BRISU temu vec samo zatvore!

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Spreciti paradu je u interesu svih gradjana Srbije, kao i diskusija o njoj!!!!

Citat Original postavio Markelja Pogledaj poruku

Meni uopste nije do smejanja...

U cemu je stvar? Sokiran jesam, tema je vec obrisana, nije ni pocela diskusija na njoj, to mnogo govori....

Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

Meni uopste nije do smejanja...

U cemu je stvar? Sokiran jesam, tema je vec obrisana, nije ni pocela diskusija na njoj, to mnogo govori....
    Dete pdf Beograd.... citaj obavestenja.... tamo je sve premesteno..... a posle toga mozes da se sokiras....

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Samo da se nadovezem na drugi link i vec zatvorenu temu pre no sto se i ova zatvori...

Ima li neko informacija, dokaza, da ono na blogu nije istina?? Mislim da je to blog gey udruzenja, koji vec odavno radi, i siguran sam da to nije danas napravljen ili hakovan blog, usao sam nakratko i procitao komentare na tu vest, prilicno su uverljivi i ima i onih koji podrzavaju i onih koji se toga zgrazavaju, pa vi vidite....

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

imas Lj&S za erektivne izlive ljubavi prema drugim forumasima koje spominjes
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku

vidis da je 95-godiste.... pedofilija....

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Dete pdf Beograd.... citaj obavestenja.... tamo je sve premesteno..... a posle toga mozes da se sokiras....
    Procitaj naslov teme, i klik na prvi link koji sam postavio, pa ces videti zbog cega sam sokiran..

Početnik
    Učlanjen
    11.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kiselom Bombonom
    Ostale zatucanike ti mogu oprostiti, ali KISELU!!! Auuu, tesko tebi.

Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Procitaj naslov teme, i klik na prvi link koji sam postavio, pa ces videti zbog cega sam sokiran..
    Procitao i dobio si savet.... a nemoj da kukas kako ti niko nije skrenuo paznju da ces postati Ban....

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Ne, hvala, to je tvoj teren...

A ja ne izrazavam nikakvu "ljubav" prema gorepomenutim forumasima, vec divljenje, naucio sam dosta od njih, citao sam dosta diskusija, i video sam da su to pravedni, casni i dobri ljudi, koji uvek rade za dobrobit drzave.

Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne, hvala, to je tvoj teren...

A ja ne izrazavam nikakvu "ljubav" prema gorepomenutim forumasima, vec divljenje, naucio sam dosta od njih, citao sam dosta diskusija, i video sam da su to pravedni, casni i dobri ljudi, koji uvek rade za dobrobit drzave.

sta reci, a ne zaplakati.... od smeha ..... naravno....

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio hammerfall Pogledaj poruku
    Ostale zatucanike ti mogu oprostiti, ali KISELU!!! Auuu, tesko tebi.
    Dva metra od mene...

Procitao i dobio si savet.... a nemoj da kukas kako ti niko nije skrenuo paznju da ces postati Ban....
    Zasto bih dobio ban? Zbog izrazivanja svog misljenja i zbog ostrog protivljenja paljenja zastave?! Zar se ovde mogu cuti samo oni koji podrzavaju gey paradu? Izgleda da ce uskoro ovaj smajli biti zamenjen bas po meri i desavanjima u nedelju...

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

dobro jos je mali , sta zna dete
    The Show Must Go On...

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Thumbs down Re: Spreciti paradu je u interesu svih gradjana Srbije, kao i diskusija o njoj!!!!

Tebi je to nepoznat pojam...

Pravedni i casni, da, po svojim postovima i svom misljenju. Rade za dobrobit naroda, da, vole svoj narod i drzavu, to je dovoljno...

Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

dobro jos je mali , sta zna dete
    .... sta je 300 kg....

neka bitno je da ih indoktriniraju od malih nogu.....

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Tebi je to nepoznat pojam...

Pravedni i casni, da, po svojim postovima i svom misljenju. Rade za dobrobit naroda, da, vole svoj narod i drzavu, to je dovoljno...
    zaboravio si najcasnijeg i najpostenijeg medju njima
    The Show Must Go On...

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Thumbs down Re: Spreciti paradu je u interesu svih gradjana Srbije, kao i diskusija o njoj!!!!

Zbog ovakvih "ljudi" ce drzava propasti, onih koji ne misle za svoj narod i drzavu, vec samo svoje d***, i to iskljucivo svoje, ni za porodicu ih bas bole brige!!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

zaboravio si najcasnijeg i najpostenijeg medju njima
    Tebe nisam sigurno

Veoma poznat
    Učlanjen
    13.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

Krstane, ti si?

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Azathoth Pogledaj poruku
    Krstane, ti si?
    Mislis na mene?

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    muški
    Nisam u Škotskoj, al' znam jednog matorog koji živi tamo
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Azathoth Pogledaj poruku
    Krstane, ti si?
    Mislio si - Krstanče

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4947

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Slične teme

1. Diskriminacija postenih i radnih gradjana Srbije !
    Autor al bundy u forumu Politika
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 15.07.2009., 02:31
  2. Srećković (SPO): Ulazak u NATO u interesu Srbije
    Autor odgovor0 u forumu Politika
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 23.05.2009., 16:57
  3. u interesu srbije da ne formira vladu srbije???
    Autor bubobubo u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.06.2008., 18:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •