SEX u braku

P

Problem

Gost
4 godine smo u braku i imamo dete od 2 god,a jednom nedeljno vodimo ljubav i to na brzinu on preko mene- klasicno!
Nisam aktivna, priznajem ranije je bilo drugacije, da li je to zbog deteta,kasno odemo da legnemo, umorni...
Volimo se i cesto pricamo da bi trebalo da se potrudimo po pitanju sexa i nista.
Retko kad i primenjujemo analni,oralni zato sto se meni to bas nesvidja.
Sta vi mislite da li je to normalno?
 
mentalno zdrava mozda ima neke varijante deja vu-a pa zato mozda on s njom ne zeli da ima puno dece.
A verovatno im je i seks nikakav e yebiga sto nije pazio s kim se zeni.
 
kad niko nece da pomogne ,mora svega sama da se seti umesto da joj pricha stvarne prichice.
Misljenja sam da momak koji zna i veruje u to da mu devojka nije mentalno bash "cista" ne bi trebao s njom da planira brak i porodicu osim ako i on ima neke bubice pa onda mozda i moze, ako se slazu naravno i u slucajevima glupljih roditelja pa cak i ludaka, mogu da se rode izraztio inteligentna deca tako da to samo po sebi nista ne znaci vezano za porod (nisam strucna ali bar tako ljudi pricaju da ima najrazlicitih slucajeva)
 
kada neko necega nemoze da se seti ne treba ga ismejavati u lice ili mu aw smejati iza ledja niti mu listati enciklopedije i prepisivati suvoparne odlomke iz istih kome se josh to cita treba mu docarati na adekvatan nacin sve one dogadjaje kojih
TREBA DA SE SETI prednost je sto izbor moze biti VAS ali po pravilu ko prvi devojci njegova je.
Dakle ne treba rizikovati sa vasim terminom za "programiranje".
 
Problem:
4 godine smo u braku i imamo dete od 2 god,a jednom nedeljno vodimo ljubav i to na brzinu on preko mene- klasicno!
Nisam aktivna, priznajem ranije je bilo drugacije, da li je to zbog deteta,kasno odemo da legnemo, umorni...
Volimo se i cesto pricamo da bi trebalo da se potrudimo po pitanju sexa i nista.
Retko kad i primenjujemo analni,oralni zato sto se meni to bas nesvidja.
Sta vi mislite da li je to normalno?
ma cuti dobro je i to.
samo trebalo bi vishe dece inace.
 
Problem:
4 godine smo u braku i imamo dete od 2 god,a jednom nedeljno vodimo ljubav i to na brzinu on preko mene- klasicno!
Nisam aktivna, priznajem ranije je bilo drugacije, da li je to zbog deteta,kasno odemo da legnemo, umorni...
Volimo se i cesto pricamo da bi trebalo da se potrudimo po pitanju sexa i nista.
Retko kad i primenjujemo analni,oralni zato sto se meni to bas nesvidja.
Sta vi mislite da li je to normalno?

Molim te idi na 'Ljubav i seks' tamo ce ti se sve samo reci. Ukoliko, naravno, ovo nije neka sala :cry: Mislim, verujem da je obaveza mnogo, ali dajte ljudi, potrudite se vise :wink: :D
 
Potpuno te razumem, ja zivim sa deckom oko godinu dana a pre toga smo bili zajedno 4,5 godine. Nije da se manje volimo nego je jednostavno sve upalo u neku monotoniju, on dolazi nekad kasno s posla, mrtav umoran,... I tako to pocinje... :?
 
Ocito imate neki problem. Nije lako ni poceti razgovor o tom vasem problemu, ali nista se nece promjeniti ako vi fizicki nesto neuradite oko toga. Ako znas da ste umorni i da morate ranije ici spavati, dogovorite se da sve obaveze sto prije zavrsite i da ranije idete spavati. Dogovorite se da jedan dan bar u sedmici bude samo za vas, odvedi djete negdje da ga neko pricuva, i vas dvoje se posvetite jedno drugome. Nezelis da ti sex postane samo neka rutina. Pokusaj ga iznenaditi. Ti se fino odmori za to vece i kad on bude na tebi ti ga okreni i ti na njega, naravno bit ces odmorna, uspjet ces ga zadovoljiti i on ce jos traziti.
 
Ocito imate neki problem. Nije lako ni poceti razgovor o tom vasem problemu, ali nista se nece promjeniti ako vi fizicki nesto neuradite oko toga. Ako znas da ste umorni i da morate ranije ici spavati, dogovorite se da sve obaveze sto prije zavrsite i da ranije idete spavati. Dogovorite se da jedan dan bar u sedmici bude samo za vas, odvedi djete negdje da ga neko pricuva, i vas dvoje se posvetite jedno drugome. Nezelis da ti sex postane samo neka rutina. Pokusaj ga iznenaditi. Ti se fino odmori za to vece i kad on bude na tebi ti ga okreni i ti na njega, naravno bit ces odmorna, uspjet ces ga zadovoljiti i on ce jos traziti.
 
Ocito imate neki problem. Nije lako ni poceti razgovor o tom vasem problemu, ali nista se nece promjeniti ako vi fizicki nesto neuradite oko toga. Ako znas da ste umorni i da morate ranije ici spavati, dogovorite se da sve obaveze sto prije zavrsite i da ranije idete spavati. Dogovorite se da jedan dan bar u sedmici bude samo za vas, odvedi djete negdje da ga neko pricuva, i vas dvoje se posvetite jedno drugome. Nezelis da ti sex postane samo neka rutina. Pokusaj ga iznenaditi. Ti se fino odmori za to vece i kad on bude na tebi ti ga okreni i ti na njega, naravno bit ces odmorna, uspjet ces ga zadovoljiti i on ce jos traziti.
 
predlozio oral verujte nisam ni znala sta je to dok se nisam setila da je to ono kad se pushi e sad ja njemu verujem i ako on to trazi mora da tako treba medjutim neosecam se narocito uspesnom u tom pogledu obicno yebanje u redu za to "sam" ekspert ali ovo sam pre radila samo jednom nisam se bash proslavila pa ako mozete da ne otvaram novu temu da mi objasnite sta je od mene ocekuje u tom smislu da bih bila na visini zadatka tj. da bi moj muz ostao srecan i zadovoljan.
 
dobili papir i ja sam mu rekla " Bicu ti i robinja ako treba samo da vidim da se tvoje lepe okice smeju i da su istinski srecne"
I evo sluzim ga punih 50 godina imemo uskoro jubilej <zlatna svadba> troje dece a i ja sam srecna.
 

Back
Top