sns i parada ponosa
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: sns i parada ponosa

Obećava
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Podrazumevano sns i parada ponosa

da li iko zna kakav je stav sns o paradi ponosa...imaju misljenje o globalnom zagrevanju.......vol stritu i mmf.........ali nemaju jos o paradi.........

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: sns i parada ponosa

Imaju,vec je Toma izjavljivao.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Kod SNS sve može za pare kao i kod ostalih.Bave se prostitucijom a neće da je legalizuju.

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Mislim da su protiv...Sad da l ima curi pena od besnila ko radikalima ne znam.
    Myles Bennett Dyson

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1357

paaaaa ne znam
    The Show Must Go On...

Iskusan alergicna (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Austrobugarska(hahaha)trenutno u HOLANDIJI
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio goxy Pogledaj poruku
    Mislim da su protiv...Sad da l ima curi pena od besnila ko radikalima ne znam.
    ma sve je isto samo BEDZA nema
    alergichna na budale

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Wink Re: sns i parada ponosa

Citat Original postavio alergicna Pogledaj poruku
    [IMG]http://4.*****************/_V5VDjNFBpNE/RcXmf7JpghI/AAAAAAAAAAw/D5xMsNF4zyM/s400/dog-mad.jpg[/IMG]
    Myles Bennett Dyson

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio alergicna Pogledaj poruku

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Čujem da je Vučić ubrizgao novu dozu Botoxa, specijalno zbog tog dana..

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tai pan Pogledaj poruku
    To je vise onako chedin fax.

Elita Dr.Jekyll (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2273

Ima on preča posla oko porodice nego da se bavi Čedinim ljubavnicima.

Elita Dr.Jekyll (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2273

Citat Original postavio ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Pogledaj poruku
    To je vise onako chedin fax.
    Svakako

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio lepa rada Pogledaj poruku
    da li iko zna kakav je stav sns o paradi ponosa...imaju misljenje o globalnom zagrevanju.......vol stritu i mmf.........ali nemaju jos o paradi.........
    Oni imaju stav?
    Modovi ce da polude od vas!
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Početnik
    Učlanjen
    11.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    paaaaa ne znam
    Krstan Kovjenic progovara u svom facebook dijalogu sa Aleksandrom Vucicem, posto mu je "Vucic" skrenuo paznju da je ono sto pise kaznjivo zakonom:

Развратни манијаче,

Када су мени жути зликовци убили сина првенца онда то није било кривично дело, а сада ако некоме предскажем оно што му се мора догодити, Срби и Српкиње никада олако нисмо опраштали издају Народа, Вере и Отаџбине, онда је то кривично дело по тумачењу жутих балегара БТП-а. Е, баш ме заболе онај доле због кривичног законика БТП-а и његових УДБ-а издајника. Нема те претње и те казне које се бојим и због којих би ми неко забранио да пишем Истину. Свако нека ради свој посао и носи свој крст, а све друго ће Господ да види и награди онако како заслужује...

Са гађењем,

Крстан Ђ. Ковјенић
    ИЗДАЈНИШТВО НАРОДА, ВЕРЕ И ОТАЏБИНЕ СЕ КАЖЊАВА СМРЋУ !

Браћо и сестре,

Сучени са реалношћу и чињеницом да ни гебелсова пропаганда не може да баш свакога усмери на погрешан пут поглавник и доглавник сатанистичке секте, ГРОБАР ТОМА и ПИЦОУСТИ ИЗДАЈНИК, почели су да вриште као Дамјанов Зеленко. Мада су им антисрпски, издајнички и развратнички медији у Србији, све, баш све, их је окупирао Борис Тадић и његови демонски сатрапи (ДС), били широм отворени и мада нису силазили са истих ипак се сусрећу са нечим на шта нису рачунали - Српкиње и Србе је немогуће одвојити од њиховог СРПСТВА, СВЕТЕ ХРИСТОВЕ ВЕРЕ ПРАВОСЛАВНЕ и МАЈКЕ СРБИЈЕ. Лично се нисам превише бакћао тиме да бих оспоравао све оно што то антисрпски натакарени плаћеници, развратници и кукавице буњгурају на некадашњој "националки" (сада осињаку жутих демонских сатрапа) и другим медијима под окупацијом тих истих антисрпских звери, јер сам одувек веровао у ум и разум Срба и Српкиња, нарочито у оно што је одувек врлина Срба - срцем увиде оно што око не може да зазре. Знао сам ја да ће сатанистички гуру ГРОБАР ТОМА и ПИЦОУСТИкад ли тад ли на летети на ЦРНУ РУКУ, заштитницу СРПСТВА, СВЕТОСАВЉА и СРБИЈЕ, али ни сам нисам очекивао да ће им се баш тако брзо да прилепи уз савест. Било како било, драге сестре и поштована браћо, гуруу сатаниста ГРОБАРУ ТОМИ, ПИЦОУСТОМ, њиховим следбеницима, а богме и њиховом поганом накоту почиње полако али сигурно да цури. Верујем да ћемо ускоро

"ПРИЋЕРАТИ ЦАРА" ДО ДУВАРА,

но док се то не деси желим да вам саопштим шта ме наведе на то да данас на тим сваколиким ништаријама губим своје дргоцено време и поганим сопствену част.

Драге моје и поштована господо, "млого ме је узнемирила" очигледна унезвереност, биће да му наркотици више не помажу да сакрије сопствени страх, (почело дупе да му "жваће гаће") ПИЦОУСТОГ, а нарочито курвине сузе и кмечење:

ЗАХТЕВАМ ОД ПОЛИЦИЈЕ И БИА ДА ОДМАХ САОПШТИ КО СТОЈИ ИЗА ОДЛАГАЊА СТРАНАЧКОГ СКУПА... (читај: САТАНИСТЧКОГ РИТУАЛА У ЊЕМУ ОМИЉЕНИМ ХРТКОВЦИМА)

али нећу да кријем ДА МЕ СУЗЕ ОБЛИЈУ КАД-ГОД ЧУЈЕМ ИМЕ ТОГ СРПСКОГ СЕЛА

НАЈВЕЋИ СРПСКИ ИНТЕЛЕКТУАЛАЦ, ФИЛОЗОФ, ЈУРИСТА, ЈУНАЧИНА И ОТАЏБИНОЉУБАЦ проф. др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ ВЕЋ ШЕСТ ГОДИНА СЕ НАЛАЗИ НА ПРАВДИ БОГА У ВАТИКАНСКОМ ИНКВИЗИТОРСКОМ КАЗАМАТУ САМО ЗБОГ ЛАЖИ КОЈЕ СЕ ВЕЗУЈУ ЗА ТО СРПСКО СЕЛО !

Браћо и сестре, не би ме гануле речи ПИЦОУСТОГ злотвора када тај слуга сотонин не би нагласио и следеће:

"ОНИ ДРУГИ ОПЕТ ЖЕЛЕ КЛАНИЦУ У ХРТКОВЦИМА И ДА ПОНОВО ПОТЕКУ ПОТОЦИ КРВИ !"

Јавно желим да га упитам:

КО СУ ТО "ОНИ ДРУГИ", КАДА СУ ТО НАПРАВИЛИ КЛАНИЦУ У ХРТКОВЦИМА И КАДА СУ ТО ХРТКОВЦИМА ТЕКЛИ ПОТОЦИ КРВИ ?

Знам да ПИЦОУСТИ издајник жели и на овај начин да "упозна светску јавност" са оним што се заиста никада није ни догодило, а нарочито да помогне ВАТИКАНСКИМ ИНКВИЗИТОРИМА да пронаћу било шта што ће бити разлог да се проф. др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ задржи што дуже од своје породице, пријатеља и васколиког српства који у њему виде свог новог ВОЖДА ОСЛОБОДИОЦА. Из тог разлога желим гласно и јасно да поручим сатанистичком гуруу ГРОБАРУ ТОМИ, ПИЦОУСТОМ и њиховом поганом окоту:

НЕЋУ ВАС ТРАЖИТИ, НЕЋУ ИЋИ НАМЕРНО НА МЕСТА ЗА КОЈА ЋУ БИТИ ИЗ МЕДИЈА ОБАВЕШТЕН ДА ЋЕТЕ БИТИ, АЛИ КУНЕМ СЕ У ГРОБ СВОГ СИНА, СВОЈИХ РОДИТЕЉЕ И СВИХ СВОЈИХ НАЈМИЛИЈИ ДА АКО НАМ СЕ ПУТЕВИ СЛУЧАЈНО УКРСТЕ НЕЋУ ИМАТИ МИЛОСТИ И УПУЦАЋУ ВАС КАО ШУГАВЕ ЏУКЕЛЕ !

Време је да Срби и Српкиње напокон науче нову лекцију из историје која гласи:

Крстан Ђ. Ковјенић
    Poslednji put ažurirao/la hammerfall : 18.09.2009. u 13:34

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio hammerfall Pogledaj poruku
    Krstan Kovjenic progovara u svom facebook dijalogu sa Aleksandrom Vucicem, posto mu je "Vucic" skrenuo paznju da je ono sto pise kaznjivo zakonom:

Браћо и сестре,

Сучени са реалношћу и чињеницом да ни гебелсова пропаганда не може да баш свакога усмери на погрешан пут поглавник и доглавник сатанистичке секте, ГРОБАР ТОМА и ПИЦОУСТИ ИЗДАЈНИК, почели су да вриште као Дамјанов Зеленко. Мада су им антисрпски, издајнички и развратнички медији у Србији, све, баш све, их је окупирао Борис Тадић и његови демонски сатрапи (ДС), били широм отворени и мада нису силазили са истих ипак се сусрећу са нечим на шта нису рачунали - Српкиње и Србе је немогуће одвојити од њиховог СРПСТВА, СВЕТЕ ХРИСТОВЕ ВЕРЕ ПРАВОСЛАВНЕ и МАЈКЕ СРБИЈЕ. Лично се нисам превише бакћао тиме да бих оспоравао све оно што то антисрпски натакарени плаћеници, развратници и кукавице буњгурају на некадашњој "националки" (сада осињаку жутих демонских сатрапа) и другим медијима под окупацијом тих истих антисрпских звери, јер сам одувек веровао у ум и разум Срба и Српкиња, нарочито у оно што је одувек врлина Срба - срцем увиде оно што око не може да зазре. Знао сам ја да ће сатанистички гуру ГРОБАР ТОМА и ПИЦОУСТИкад ли тад ли на летети на ЦРНУ РУКУ, заштитницу СРПСТВА, СВЕТОСАВЉА и СРБИЈЕ, али ни сам нисам очекивао да ће им се баш тако брзо да прилепи уз савест. Било како било, драге сестре и поштована браћо, гуруу сатаниста ГРОБАРУ ТОМИ, ПИЦОУСТОМ, њиховим следбеницима, а богме и њиховом поганом накоту почиње полако али сигурно да цури. Верујем да ћемо ускоро

"ПРИЋЕРАТИ ЦАРА" ДО ДУВАРА,

но док се то не деси желим да вам саопштим шта ме наведе на то да данас на тим сваколиким ништаријама губим своје дргоцено време и поганим сопствену част.

Драге моје и поштована господо, "млого ме је узнемирила" очигледна унезвереност, биће да му наркотици више не помажу да сакрије сопствени страх, (почело дупе да му "жваће гаће") ПИЦОУСТОГ, а нарочито курвине сузе и кмечење:

ЗАХТЕВАМ ОД ПОЛИЦИЈЕ И БИА ДА ОДМАХ САОПШТИ КО СТОЈИ ИЗА ОДЛАГАЊА СТРАНАЧКОГ СКУПА... (читај: САТАНИСТЧКОГ РИТУАЛА У ЊЕМУ ОМИЉЕНИМ ХРТКОВЦИМА)

али нећу да кријем ДА МЕ СУЗЕ ОБЛИЈУ КАД-ГОД ЧУЈЕМ ИМЕ ТОГ СРПСКОГ СЕЛА

НАЈВЕЋИ СРПСКИ ИНТЕЛЕКТУАЛАЦ, ФИЛОЗОФ, ЈУРИСТА, ЈУНАЧИНА И ОТАЏБИНОЉУБАЦ проф. др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ ВЕЋ ШЕСТ ГОДИНА СЕ НАЛАЗИ НА ПРАВДИ БОГА У ВАТИКАНСКОМ ИНКВИЗИТОРСКОМ КАЗАМАТУ САМО ЗБОГ ЛАЖИ КОЈЕ СЕ ВЕЗУЈУ ЗА ТО СРПСКО СЕЛО !

Браћо и сестре, не би ме гануле речи ПИЦОУСТОГ злотвора када тај слуга сотонин не би нагласио и следеће:

"ОНИ ДРУГИ ОПЕТ ЖЕЛЕ КЛАНИЦУ У ХРТКОВЦИМА И ДА ПОНОВО ПОТЕКУ ПОТОЦИ КРВИ !"

Јавно желим да га упитам:

КО СУ ТО "ОНИ ДРУГИ", КАДА СУ ТО НАПРАВИЛИ КЛАНИЦУ У ХРТКОВЦИМА И КАДА СУ ТО ХРТКОВЦИМА ТЕКЛИ ПОТОЦИ КРВИ ?

Знам да ПИЦОУСТИ издајник жели и на овај начин да "упозна светску јавност" са оним што се заиста никада није ни догодило, а нарочито да помогне ВАТИКАНСКИМ ИНКВИЗИТОРИМА да пронаћу било шта што ће бити разлог да се проф. др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ задржи што дуже од своје породице, пријатеља и васколиког српства који у њему виде свог новог ВОЖДА ОСЛОБОДИОЦА. Из тог разлога желим гласно и јасно да поручим сатанистичком гуруу ГРОБАРУ ТОМИ, ПИЦОУСТОМ и њиховом поганом окоту:

НЕЋУ ВАС ТРАЖИТИ, НЕЋУ ИЋИ НАМЕРНО НА МЕСТА ЗА КОЈА ЋУ БИТИ ИЗ МЕДИЈА ОБАВЕШТЕН ДА ЋЕТЕ БИТИ, АЛИ КУНЕМ СЕ У ГРОБ СВОГ СИНА, СВОЈИХ РОДИТЕЉЕ И СВИХ СВОЈИХ НАЈМИЛИЈИ ДА АКО НАМ СЕ ПУТЕВИ СЛУЧАЈНО УКРСТЕ НЕЋУ ИМАТИ МИЛОСТИ И УПУЦАЋУ ВАС КАО ШУГАВЕ ЏУКЕЛЕ !

Време је да Срби и Српкиње напокон науче нову лекцију из историје која гласи:

Крстан Ђ. Ковјенић
    Another disciple or master himself?hmmm
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku
    Oni imaju stav?
    Modovi ce da polude od vas!
    Možeš da pričaš šta želiš ali oni razbiše ove Kavlobag,Ogulin Vivovitica ko praznu kantu
    Myles Bennett Dyson

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

...ene ga na kanabetu Caneta Žabca u pariskom Ricu, žicka za novi Revlon, a naiđoh i na dobar naslov u najavi :

" Sanaderova mačkica Aleksandar Vučić " !

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Citat Original postavio goxy Pogledaj poruku
    Možeš da pričaš šta želiš ali oni razbiše ove Kavlobag,Ogulin Vivovitica ko praznu kantu

Vidim, muche se da saznaju sta Toma misli, sta misli Vucic cijoj zeni je operacija jedini spas, pa da ih nekako "umirim"

"Lider SNS Tomislav Nikolić, s druge strane, tvrdi da je uvreda što organizatori svoje okupljanje nazivaju Parada ponosa.

- Valjda je svaki građanin ponosan. Ako bismo neku našu paradu nazvali paradom ponosa, onda bi nas verovatno prozvali homoseksualcima. Zar su oni ponos prisvojili za sebe? Ako su donetim zakonom omogućena prava koja traže, šta je to što ih tera da i dalje insistiraju na svemu tome - pita se lider SNS, i dodaje:

- Ne interesuje me to okupljanje, ne bih voleo da budem na ulici kada se ono bude održavalo, niti bih želeo da vodim unuke za ruku, pa da to gledaju - zaključuje naš sagovornik (Kurir, Glas javnosti...)

"Zamenik predsednika Srpske napredne stranke kaže da njegovu partiju gej parada „jednostavno ne interesuje".

- Nikoga ne diramo, ali ne vidim zašto bismo bili ni za, ni protiv. Ne interesuje me ni kako će proći taj događaj - kaže Vučić."

Dakle, kako novinar "protumacise" izreceno, "nemaju stav"

Poslednji put ažurirao/la *BILJA* : 18.09.2009. u 13:55
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Obećava
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

Smile Re: sns i parada ponosa

e svaka ti je na mestu Krstane srbine.

Domaćin Vukasin-coral (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Neka živi Rock'n'roll.

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Pukli su radikali...
    Myles Bennett Dyson

Početnik
    Učlanjen
    11.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Umire ***** - umire ***** (SRS) :green:

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Citat Original postavio lepa rada Pogledaj poruku
    e svaka ti je na mestu Krstane srbine.
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Slične teme

1. Godishnjica ponosa i sramote
    Autor alergicna u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.06.2009., 16:01