Муслиман у Италији заклао ћерку, јер је волела католика.

СУНЦЕ

Primećen član
Banovan
Poruka
555
Страшно.
Таман човек помисли да овакве ствари чине појединци
кад оно, СВИ СУ ИСТИ, НА ЦЕЛОМ СВЕТУ

Musliman u Italiji zaklao kćer jer je voljela katolika
:dash:

TALIJANSKA policija je uhitila Marokanca pod sumnjom da je preklao svoju kćer jer je bila u emocionalnom odnosu sa starijim muškarcem. Protiv oca 18-godišnje Sanae Dafani je podignuta optužnica za ubojstvo u talijanskom gradu Pordenoneu. Djevojka je nožem ubodena u vrat dok je sjedila u automobilu s 31-godišnjim muškarcem Massimom De Biasiom s kojim je bila u vezi.

Prema onome što navodi Corriere della Serra, motiv za ubojstvo kćeri najvjerojatnije se nalazi u tome da je otac El Ketawi Dafani koji je muslimanske vjeroispovijesti želio da se njegova kći prestane viđati s ne-muslimanom što je ona odbila pa se otac odlučio za "ubojstvo iz časti".

Kad je otac napao djevojku, njen partner Massimo ju je pokušao zaštititi te je i on ozlijeđen. U trenu kad je vidio što se sprema, mladić je uključio alarm na automobilu čime je ubrzao dolazak policije. Policija je u obližnjoj šumi pronašla nož kojim je ubojstvo izvršeno, a u restoranu u kojem je radio je uhićen i otac u trenucima dok je s ruku pokušavao oprati tragove krvi.

Massimo De Biasio je potvrdio da je motiv za ovo ubojstvo isključivo vezan uz religiju.
 
Kakva je ovo generalizacija i šta administracija ovoga foruma poduzima po ovim pitanjima?

Strašno je šo je učinjeno, ali da li je bitno koje je vjere taj zločinac. Obično takvi zločinci nemaju ni vjere ni nacije.

Danas se u Smederevu desila tragična porodična nesreća pa da li ćemo reći da smo mi pravoslavci poznati kao ubice svojih najbližih članova porodice???
 
Kakva je ovo generalizacija i šta administracija ovoga foruma poduzima po ovim pitanjima?

Strašno je šo je učinjeno, ali da li je bitno koje je vjere taj zločinac. Obično takvi zločinci nemaju ni vjere ni nacije.

Danas se u Smederevu desila tragična porodična nesreća pa da li ćemo reći da smo mi pravoslavci poznati kao ubice svojih najbližih članova porodice???

Хало СРБИНЕ.:dash:

Зашто одма покушаваш наћи паралелу.
Будала има свагде, али нигде овако великих,
као што је овај, што закла своју кћер.
 
Хало СРБИНЕ.:dash:

Зашто одма покушаваш наћи паралелу.
Будала има свагде, али нигде овако великих,
као што је овај, што закла своју кћер.

Alo nesrbine.:dash:

Kakav je naslov teme da se mora naglasiti da su svi isti kada nisu!?
 
Ne postoji pravilo u Islamu koje kaze da se treba ubiti kcer ako voli nemuslimana.Termin ubistvo iz casti ne postoji u Islamu.

Sve u svemu osudjujem taj cin koji nema utemeljenja u Islamu i osudjujem oca muslimana te kceri koju je ubio.

Vjerujte mi muslimani moramo i dalje uciti dosta stvari o zivotu i civilizaciji od katolika jer muslimansko drustvo ne smije biti tako nastrano.

U Srpskom drustvu najveci problem poslije rata je bila pedofilija a porodicna ubistva se nastavljaju.
 
Jedan oblik neciviliziranosti jednog drustva je da ne prihvata razlike i da su skloni predrasudama.Nije u pitanju Gay Parada nego eto jedan prosecan Srbin se jos smije jednoj govornoj mani kao i muslimani.

To je ono cemu trebaju se zapitati ljudi zele li da budu kulturni i civilizirani jer ima jedan koji danas rece da ce Gay Parada odrzati u Srbiji tek u 2150 godini.Pa sta reci dalje kakvo nam je drustvo vaspitano.
 
Nekako katolici imaju osjecaj za svijest i imaju razumijevanja i za Islam, da je dobar, i da njemu trebaju pametni sljedbenici koji ce za svasto imati razloga za objasnjenje i za lijepu rijec i savjet.

Јесте. Зато муслимани воле католике, толико
да су рокнули Папу у Турској:per:
Мислим да је време да употребиш тоалет папир или флашу,
није битно шта, само прекини са..... знаш ти знаш:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Smrtna kazna i deportacija u Maroko. Islamskim ekstremistima treba uterati strah u kosti. Mislim da muslimani na globalnom nivou izazivaju genocid nevidjenih razmera.
Sto smo videli kako je u Bosni. Kad muslimani prete genocidom i borbom protiv nevernika, na kraju oni budu ti koji su izlozeni genocidu. Uopste me ne bi iznenadio globalni rat i unistavanje islamskih zemalja hidrogenskim bombama. Jer takvu sudbinu traze svojim poganim retrogradnim delima.

Хало СРБИНЕ.
Nije on Srbin, vec bosnjacki pan-musliman koji se javljao ovde i pre, samo pod drugim nikom. Samo folira da je Srbin. Rekli mi modovi, proverili su IP.
 
ali njihova kultura kako ja mogu zapaziti preko Meksickih serija

:hahaha::hahaha::hahaha:
НЕМОЈ НИШТА ВИШЕ ДА ГОВОРИШ:hahaha::hahaha::hahaha:
ДОСТА СИ РЕКАО СА ОВИМ:hahaha::hahaha::hahaha:

Јоооојјјјј умрећу:hahaha::hahaha::hahaha:

Калуђер, Фини, Ексхуматор, Ике, Дачо......:hahaha::hahaha::hahaha:
читате ли ово.:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Nije stvar u katolicima da su oni dobri svi, nego ima ih i dobrih i losih ali njihova kultura kako ja mogu zapaziti preko Meksickih serija je za postovanje i svjesnost je na zavidnom nivou.
Oni imaju obvjasnjenja za sve i znaju da pridju problemu sa prave strane.

pa da, u stupnom dolu su dosli sa cetri strane i vikali "naredjenje je nema zarobljenih, nema zarobljenih"
 
Nije on Srbin, vec bosnjacki pan-musliman koji se javljao ovde i pre, samo pod drugim nikom. Samo folira da je Srbin. Rekli mi modovi, proverili su IP.

Знам брате. Зато оно велико СРБИНЕ, али ја имам њух за њих:hahaha:
мислим, хоћу рећи, они се ОСЕТЕ на даљину.:hahaha:
 

Back
Top