Hoće li i kurir završiti kao BKTV?

Da li treba ugasiti kurir?

  • Treba

  • Ne treba

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Made in Serbia

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
148
Pogledajte ovu sliku slična kao pred gašenje BKTV

05150150500515015050_0.jpg




Zar je moguće da Dinkić kad mu se prohte gasi koje on hoće medije samo zato što mu nisu po volji :think:
 
Jeste, BK je bila odlicna TV stanica...
Svojevremeno, imali su najbolji jutarnji program...

Kurir treba ugasiti.
Ne zato shto je protiv rezima, vec zato shto je to jedno smece od novina, koje vodi smece od urednika bez trunke profesionalne etike i morala, sa vlasnicima koji su kapital stekli na sumnjiv nachin, i morbidnim, vulgarnim naslovima.
Novina je cist senzacionalizam, raspiruje mrznju prema bojovnicima vlasti zasnovanu na lazima, spekulacijama, glupostima.
Nemam ja nista protiv da novine kontrolishu i izveshtavaju narod o tome sta radi politichari... pa ako neko proneveri pola miliona evra, makar bio u vrhu vrhova politike, javnost treba da zna...
Al' okomiti se na nekoga, zasipati ga lazima, i trovati narod primitivizmom je stvar koja nam definitivno ne treba, i zato glasam da se Kurir ugasi, i da Bog da, vishe nikad ne izadje nijedan njegov broj.
 
Jeste, BK je bila odlicna TV stanica...
Svojevremeno, imali su najbolji jutarnji program...

Kurir treba ugasiti.
Ne zato shto je protiv rezima, vec zato shto je to jedno smece od novina, koje vodi smece od urednika bez trunke profesionalne etike i morala, sa vlasnicima koji su kapital stekli na sumnjiv nachin, i morbidnim, vulgarnim naslovima.
Novina je cist senzacionalizam, raspiruje mrznju prema bojovnicima vlasti zasnovanu na lazima, spekulacijama, glupostima.
Nemam ja nista protiv da novine kontrolishu i izveshtavaju narod o tome sta radi politichari... pa ako neko proneveri pola miliona evra, makar bio u vrhu vrhova politike, javnost treba da zna...
Al' okomiti se na nekoga, zasipati ga lazima, i trovati narod primitivizmom je stvar koja nam definitivno ne treba, i zato glasam da se Kurir ugasi, i da Bog da, vishe nikad ne izadje nijedan njegov broj.

Jel imas isto misljenje i za B92?
 
Jel imas isto misljenje i za B92?

Nemam. Al' imam za PINK, i sve sto se posle 20 casova pusta na RTS-u, od morbidnih domacih serija u kojima je glavna fora "frljanje s padezi", preko serija koje se repriziraju vec sigurno 6-7 godina, do stranih filmova, od kojih je najnoviji uradjen pre 10 godina.

Kako god okrenesh, medijska scena nam je trula, a ako vec nekim inofmracijama moram da se "tovim", onda neka to bude Blic i Discovery/History channel.
 

Back
Top