Koji su vasi razlozi...

Papa Smurf

Elita
Poruka
17.348
"Ne razumem zašto me ovde svi prikazuju kao bezbožnika. Ja u boga verujem kao u biće koje sebe tek u meni spoznaje. Pa ne mogu ja verovati kao moja Natasja, služavka, ili kao neki gospodin koji veruje "za svaki slučaj", ili kao Šapov - mada on prinudno veruje kao moskovski slovenofil." - Dostojevski

Da li i vi verujete "za svaki slucaj"... Koji su vasi razlozi...
 
Opet ne mogu da dam reputaciju Zaziju.
Rizikujem da zvuchim kao mita, ali ovo je zavera...

on topic:
Oni koji veruju u Boga za svaki sluchaj treba da nose kacige na glavi[za svaki sluchaj], ne znash kada moze da ti padne saksija na glavu...
 
Na pdfu religija sve suvi ateisti.
Da ironija bude veca , ima i cirkuzanata

а да иронија буде још, још већа и модератори су атеисти, тако да је њима (циргузантима) све дозвољено. ако те не мрзи да прегледаш теме на овом пдф било ко да их постави увек се дежурни први јављају да их обесмишљавају, за њих је то јефтина забава и храна за его.
 
а да иронија буде још, још већа и модератори су атеисти, тако да је њима (циргузантима) све дозвољено. ако те не мрзи да прегледаш теме на овом пдф било ко да их постави увек се дежурни први јављају да их обесмишљавају, за њих је то јефтина забава и храна за его.
Sale, koliko me pamćenje seća, tebi je ponuđeno da budeš moderator, i ti si to odbio. Dakle nemoj sad da se žališ. Da ti se ne sviđa naše društvo, ne bi bio ovde, zar ne? :mrgreen:
 
а да иронија буде још, још већа и модератори су атеисти, тако да је њима (циргузантима) све дозвољено. ако те не мрзи да прегледаш теме на овом пдф било ко да их постави увек се дежурни први јављају да их обесмишљавају, за њих је то јефтина забава и храна за его.

Da ironija bude najveća, Sale je bio mod...a zašto više nije, to samo on zna...imao je priliku da menja nešto na ovom podforumu...ali nije umeo da je iskoristi.
Šta su moderatori, nije ni bitno...sve dok rade svoj posao kako treba.

Tema...Za slučaj čega?
Nije dovoljno samo verovati...za slučaj.
Tako da je nebitno da li veruješ, ili ne....sve dok se trudiš da budeš dobar čovek.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da ironije bude najveća, Sale je bio mod...a zašto više nije, to samo on zna...imao je priliku da menja nešto na ovom podforumu...ali nije umeo da je iskoristi.
Šta su moderatori, nije ni bitno...sve dok rade svoj posao kako treba.

Tema...Za slučaj čega?
Nije dovoljno samo verovati...za slučaj.
Tako da je nebitno da li veruješ, ili ne....sve dok se trudiš da budeš dobar čovek.

да иронија буде највећа, немогуће је било шта променити:sad2:
 
да иронија буде највећа, немогуће је било шта променити:sad2:

Ništa onda...pokušaj da se uklopiš u trenutno stanje, koje ja ne vidim kao loše...bar ne ovo što vas zabrinjava...malo smisla za humor nije na odmet...niti zaslužuje ovakve kritike.
Krajnja solucija...je ta da uvek možeš da odeš....ne ti, bilo ko kome nešto ne odgovara.
Malo je bezveze deliti ljude na verujuće i neverujuće...mene Zazi uvek nasmeje...čak i Mita ume da nasmeje...toliko od mene.

Nećemo više da spamujemo. :)
 
Ništa onda...pokušaj da se uklopiš u trenutno stanje, koje ja ne vidim kao loše...bar ne ovo što vas zabrinjava...malo smisla za humor nije na odmet...niti zaslužuje ovakve kritike.
Krajnja solucija...je ta da uvek možeš da odeš....ne ti, bilo ko kome nešto ne odgovara.
Malo je bezveze deliti ljude na verujuće i neverujuće...mene Zazi uvek nasmeje...čak i Mita ume da nasmeje...toliko od mene.

Nećemo više da spamujemo. :)

зашто да не спамујемо кад је дозвољено или то не важи за сваког?:confused:
веруј ми и мене засмејавају:hahaha:
 
Razni bogovi imaju razne "zahteve"... da li se ti moliš pet puta dnevno? Milijardu muslimana misli da se baš tako udovoljava Bogu.

Čudni su ti bogovi, nikako da se konsoliduju.

не знам шта те данас спопало, јеси ли читао Нови Завет, тамо се описује како се угађа Богу.

а пошто то ниси прихватио шта се секираш и за захтеве и за раскрштавање, само опуштено :D
 
Gde sam ja, neka bude ego.


Bez zdrave doze egoizma ne možemo postati samosvesna bića. To Jung naziva individuacionim procesom, u kome se počinje od samosvesti, koju nam u prvih tri do pet godina obrazuju roditelji, a koja u nama u klici postoji. Ali, ona nema nikakve svrhe ako se ne pretvori u ljubav prema bližnjem.
 

Back
Top