Tadic i njegovi resili da opet udare namet na vilajet

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.387
Ministarka o porezima i potrošnji
17. septembar 2009. | 15:09 -> 17:39 | Izvor: B92
Beograd -- U narednom periodu ne možemo očekivati niske poreske stope kao što su sada, izjavila je ministarka finansija Diana Dragutinović.


Ona kaže i da je izvesno da će javna potrošnja stagnirati duže vreme. "Ne možemo očekivati u budućnosti niske poreske stope. Takođe, nekako mi se čini da u prošlosti nije pravljena veza između poreskih stopa i javne potrošnje. To nisu dve nezavisne kategorije", ukazala je ona.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=09&dd=17&nav_category=9&nav_id=381955

-----------------

lezim ja tako i odmaram i citam malo vesti i procitam ovu vest i pocnem grohotom da se smejem. ovi ostali me onako zbunjeno pogledase ne kapirajuci sta se desava.

pa majko mila narod koji moze OVAKVE lazi da proguta , kao lazi Tadica i njegovog satrapa Dijane Dragutinovic kako su porezi u Srbiji do sada bili veoma niski i kako sad to vise nece moci da bude slucaj - ne zasluzuje bioloski opstanak. Iko ko je bio iole igde van Srbije zna da su u srbiji porezi najveci u evropi. I to nije dosta nego Dragutinovicka u ime Tadica najavljuje njihovo povecanje - tj novi namet na vilajet

SRECNO I UZIVAJTE
 
Ja stalno pricam da si ti nerazumljiv......

I pitam se dokle ces ko som na bucku da se hvatas za sve sto procitas.....pa posle od toga nista....

ne znam sta ti nije jasno

ministarka se bavi ociglednim lazima, laze glupi narod koji nije nigde mrdnuo iz srbije da su kao eto porezi u srbiji bili do sada jako niski pa ce sada eto morati da ih povecaju.

znaci ministarka nam posredno saopstava , da sledi povecanje poreza , tj novi udar tadiceve vlasti na standard gradjana tj sirotinje . Tacnije novi namet na vilajet kako bi smo to rekli.

jel ti sad makar malo jasnije?
 
ne znam sta ti nije jasno

ministarka se bavi ociglednim lazima, laze glupi narod koji nije nigde mrdnuo iz srbije da su kao eto porezi u srbiji bili do sada jako niski pa ce sada eto morati da ih povecaju.

znaci ministarka nam posredno saopstava , da sledi povecanje poreza , tj novi udar tadiceve vlasti na standard gradjana tj sirotinje . Tacnije novi namet na vilajet kako bi smo to rekli.

jel ti sad makar malo jasnije?

Ti se i dalje lozis :hahaha::hahaha:
 
Ministarka o porezima i potrošnji
17. septembar 2009. | 15:09 -> 17:39 | Izvor: B92
Beograd -- U narednom periodu ne možemo očekivati niske poreske stope kao što su sada, izjavila je ministarka finansija Diana Dragutinović.


Ona kaže i da je izvesno da će javna potrošnja stagnirati duže vreme. "Ne možemo očekivati u budućnosti niske poreske stope. Takođe, nekako mi se čini da u prošlosti nije pravljena veza između poreskih stopa i javne potrošnje. To nisu dve nezavisne kategorije", ukazala je ona.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=09&dd=17&nav_category=9&nav_id=381955

-----------------

lezim ja tako i odmaram i citam malo vesti i procitam ovu vest i pocnem grohotom da se smejem. ovi ostali me onako zbunjeno pogledase ne kapirajuci sta se desava.

pa majko mila narod koji moze OVAKVE lazi da proguta , kao lazi Tadica i njegovog satrapa Dijane Dragutinovic kako su porezi u Srbiji do sada bili veoma niski i kako sad to vise nece moci da bude slucaj - ne zasluzuje bioloski opstanak. Iko ko je bio iole igde van Srbije zna da su u srbiji porezi najveci u evropi. I to nije dosta nego Dragutinovicka u ime Tadica najavljuje njihovo povecanje - tj novi namet na vilajet

SRECNO I UZIVAJTE

jos jedna cigla u rezimskoj zgradi neukosti i bezobrazluka
 
Ћути, она бар схватила ...

Многи Министри у овој Влади још увек не знају чега су Министри, шта им је ресор ...

a pa nije jos shvatila.
za sad je samo nasla (nekakvu) vezu izmedju poreza i javne potrosnje.
koja je veza, nije uspela da objasni, valjda oseca da ima tu neka veza, al koja...

;)
 
ima i drugih misljenja

evo nesto od najvece opozicione stranke, na tu temu - porezi

Српска радикална странка сматра да би изменом пореског система у Србији требало унапредити пореску правичност и смањити фискални дефицит. Прво што би морало бити урађено је фискално прилагођавање, односно комбинација повећања и смањења буџетских прихода и расхода.

Највеће искушење за Владу Републике Србије биће по ком моделу опорезовати оне који су током претходних неколико година стекли огромно богатство, оцењује Српска радикална странка и додаје да се пореском реформом мора водити рачуна о интересима запослених, како не би дошли у ситуацију да резултат буде смањење плата, пораст незапослености и оживљавање тзв. црног тржишта.

Српска радикална странка констатује да су порески закони у Србији одавно превазиђени, али је нејасно зашто се чекао огроман буџетски дефицит и преговори са ММФ-ом о томе како пунити буџет, па тек онда покретање реформе.


http://www.srpskaradikalnastranka.org.rs/srbija/746
 

Back
Top