pomoc..kako da kupim preko neta nesto

Ne moras nikog da potplacujes, lepo idi u raiffeisen banku i izvadi VISA virtuon karticu za placanje preko neta. jedini uslov je da moras da stavis 20e koji stalno moraju da budu na kartici ( i koji ti se vracaju nazad kad ugasis karticu). Na racun uplacujes evre, a onda banka konvertuje u druge valute. Nije ideala, ali sljaka bez problema u ovoj bangavoj zemlji. Ja je koristim godinu dana i nemam nikakvih problema, kupio sam desetak stvari, plus hostinzi i domeni i sta sve ne. Pozdrav.
 
Narucivao sam ja dosta stvari sa neta,malo preko vojvodjanske,malo preko rajfajzen. Sve u svemu,poenta je u tome sto puknes duplo vise para na put i nase lopove od carine.Tako da bi te,taj plejer od 30$,izasao skoro pa isto kao sto je kod nas.Najbolje bi ti bilo kada bi navatao nekog u Americi,ti narucis ovde,platis visa karticom i posaljes na njegovu adresu,onda ti on salje to kao paket,bez placanja puta,bez carine i dobijas ga po ceni koju si platio. Takodje ima jedan sajt,ne mogu da se setim sad kako se zove,koji iznajmljuju ulice(i ja sam bio sokiran :) ) u Americi,tako da bi mi iz Evrope izbegavali sve ostale troskove(put,carina..),i onda je isti fazon kao da si nekom poslao,stize ti kao obican paket. Ako budem nasao sajt,napisacu ti ga.. :ok:
 
Poslednja izmena:

Back
Top