multi analise vaga!

tehduduk

Buduća legenda
Poruka
29.570
Zna li neko gde moze da se kupi dobra vaga sa svim podesavanjima( % vode, misica, masnih naslaga, telesni index...)
Ja sam pre 2 meseca kupila Clatronic multi-analise-waagw, koja prakticno samo meri tezinu!
posle 2 meseca telefonskog svadjanja uspela sam je vratiti zato sto niko, ni 1 majstor ovlastenog servisa i u njihovoj firmi ne ume da je podesi.... zavlacili su me sa nepotpunim uputstvom
elem, koju vagu preporucujete( Bg) , hvala unapred
 
Ja imam već 3 godine takvu vagu, mislim da je AEG, bila na nekoj akciji, dosta jeftina, malo sam se bojala da ću prekasno saznati razlog za tako nisku cenu u udnosu na ostale, ali ispalo je da radi.... :D
Verovatno ima i u BG, videla sam je u Merkatoru, a ja sam kupila na drugom mestu - treba da ih ima svugde gde ima i ostalih.

Malo je komplikovano to njihovo uputstvo, ali može se.. Ja sam izračunala okvirne normalne vrednosti za željenu težinu, pa sadašnje rezultate poredim sa "ciljem", i zadovoljna sam, jer imam uvid u kretanje vode u organizmu, koje ume da prevari i kad je težina manja, i kad je veća - mislimo da smo izmršavili ili se ugojili, a ono je u stvari voda, koja prilično varira iz dana u dan, barem je tako kod mene.

Preporučujem je svakome, baš zbog te vode, a i lepo se kontroliše količina masnog tkiva u organizmu, pa nema zabune da li nam je neka dijeta samo "isterala vodu" ili smo stvarno izmršavili. Dobro je i za one koji vežbaju, jer mogu da prate uvećanje mišićne mase, što je dobra motivacija za redovno vežbanje. :bye:
 
tehduduk, drugarice forumska
aj majke ti, kad proučiš uputstvo od te naprave
prevedi nama smrtnicima koji nismo bili na času a i rođeni smo u onom prošlom veku
na koju foru fercera
 
vd:
tehduduk, drugarice forumska
aj majke ti, kad proučiš uputstvo od te naprave
prevedi nama smrtnicima koji nismo bili na času a i rođeni smo u onom prošlom veku
na koju foru fercera

ej, ako ima sve reklamirane funkcije- procitas uputstvo i nema problema( ima mnogo vrsta, sve drugacije;))
a, ako ne shvatas- dignes im frku i vrate ti novac:);)
 
chikice u tehnomaniji imaju sve i svasta
uvijek dobijes uputstvo
a mozes i da odes na njihov sajt i unaprijed pogledas ponudu i sto sve moze koja vaga

za slucaj da neko ko radi u prodaji nije uradio domaci zadatak i upoznao proizvod koji prodaje
 

Back
Top