zimovanje 2009/2010 kod nas ili Austija,Italija....

snezac

Zainteresovan član
Poruka
421
Evo mozda je rano , ali da li neko vec razmislja o zimovanju i odlasku na planinu.
Ovih dana vec su pojavile i prve ponude onoliko koliko sam ja videla ne mnogo ali Austrija i Italija daleko su povoljniji od Kopaonika , u nekim slucajevima i od Jahorine.
Vize su jos uvek problem osim ako ne bude stvarno belog sengena????

Ima li neko neku ideju ili proslogodisnje iskustvo i preporuku.
 
Evo mozda je rano , ali da li neko vec razmislja o zimovanju i odlasku na planinu.
Ovih dana vec su pojavile i prve ponude onoliko koliko sam ja videla ne mnogo ali Austrija i Italija daleko su povoljniji od Kopaonika , u nekim slucajevima i od Jahorine.
Vize su jos uvek problem osim ako ne bude stvarno belog sengena????

Ima li neko neku ideju ili proslogodisnje iskustvo i preporuku.

Kakvi rano...
Pravo vreme za to...:D

Ne znam za ponude... mi već godinama idemo u Italiju na zimovanje... fantastično je...
Ne može se porediti sa Kopaonikom i Jahorinom...
Jeste priroda lepa i na Kopu i na Jahorini ali staze su užas...

Ako nađem neke slike okačiću...
Mada sam ja već nešto i kačila... iz Italije...

Mi idemo kolima i obično prespavamo u Austriji... bili smo i u St.Morisu i St.Antonu i još nekim poznatim skijalištima, ne sećam im se ni imena ali ni jedno se ne može porediti sa Italijom...

A tek šoping... ma zimovanje je zakon...

Samo nas zezaju za vize... od toga mi se kaki... svake godine ista priča...
Mm još i može da dobije poslovnu a ja nikako...
Valjda ć
 
Poslednja izmena:
Evo i od mene nekoliko fotografija - januar 2009, Italija.
2vsoxvn.jpg

ft3xf.jpg

2li76sw.jpg

mrh2h.jpg
 
Italija. Mesto se zove Montecampione 1200. Od Beograda 1000 km. Auto putem Bg-Zagreb-Ljubljana-Trst-Milano. Pre Milana se izlazi sa auto puta kod Breše, i prolazi se pored jezera Iseo.
Mi smo koristili apartmanski smeštaj u Residence La Splaza. Lokacija apartmana je extra, na samom skijalištu. Evo ti i link http://www.residencelasplaza.it/residencegb.php

koja nasa agencija ima aranzmane za Montecampione?
 

Back
Top