Ako imas problem emotivne prirode, javi se!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam jedan veeeeeliki problem...
Naime,radi se o mom brushalteru... To je brushalter za kojeg sam strashno vezana,jer mi je to kupio bivshi dechko... E,uvek kad izadjemo na Kalish,moj sadashnji dechko,obozava da ga otkoppchava... Jednom je upao u reku i ja sam plivala i plivala za njim i nisam ga nashla... Sad zbog toga mi je taj dechko bivshi dechko... Emotivno sam vezana za taj brus!!!!!!Ne znam shta da radim???
Mislim da pochinjem da ludiiiiim!!!!
A to je bio brusic na medvedice,roze boje!!!
Tetka Saveta,mozesh li mi pomoci????
 
Mala budala:
argonaut:
:shock: :? :( I sad bi mi kao trebali da umremo od smijeha, pa ajde- ha ha ha u r killing me!....doslovno u r killing me ,
ipak draze mi je da citam nzenu ili advokata matica :roll:
Ja nisam ovo pisala,da bih nekog nasmejala!
Ovo je jedna veoma glupa tema,koja zasluzuje glupe odgovore...
Nemoj, molim te, da mi kvaris ugodjaj. Ja stvarno imam problem!
 
kučka:
Imam i JA. Kako da zadobijem i osvojim EFENDIJINO srce.Tako je grub prema meni da uvek pustim neku suzu i mlogo mi je teško.Molim Vas pomozite mi- kako se ono kaže: plizzzzzz
Pa prvi korak se sastoji u tome da moras mene da eliminises,jer znas ja sam u njegovom srcu odavno,tako da sumnjam da ima mesta i za tebe...pa,kucko opet se srecemo...... :P :wink:
 
Kathrin:
kučka:
Imam i JA. Kako da zadobijem i osvojim EFENDIJINO srce.Tako je grub prema meni da uvek pustim neku suzu i mlogo mi je teško.Molim Vas pomozite mi- kako se ono kaže: plizzzzzz
Pa prvi korak se sastoji u tome da moras mene da eliminises,jer znas ja sam u njegovom srcu odavno,tako da sumnjam da ima mesta i za tebe...pa,kucko opet se srecemo...... :P :wink:

NEEEEE, sama ćeš da se eliminišeš, čak te i ne primečujem kada je on u pitanju. Zaboravljaš na ono : KO SE BIJE TAJ SE VOLI: već sada zamišljam šta će biti kada se nas dvoje sretnemo posle svih ovih diskusija.
Znači, na crtu sa tobom..... UVEK , draga!!!!
 
kučka:
Kathrin:
kučka:
Imam i JA. Kako da zadobijem i osvojim EFENDIJINO srce.Tako je grub prema meni da uvek pustim neku suzu i mlogo mi je teško.Molim Vas pomozite mi- kako se ono kaže: plizzzzzz
Pa prvi korak se sastoji u tome da moras mene da eliminises,jer znas ja sam u njegovom srcu odavno,tako da sumnjam da ima mesta i za tebe...pa,kucko opet se srecemo...... :P :wink:

NEEEEE, sama ćeš da se eliminišeš, čak te i ne primečujem kada je on u pitanju. Zaboravljaš na ono : KO SE BIJE TAJ SE VOLI: već sada zamišljam šta će biti kada se nas dvoje sretnemo posle svih ovih diskusija.


Znači, na crtu sa tobom..... UVEK , draga!!!!
:wink:

Jeste li culi za rec konkubinat.Tu je nasa sansa! :wink:
 
0077:
najdraza:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

VOLIM VAS SVE ZBOG SMISLA ZA HUMOR
MA OVO tvoje-volim i ja vas,ne dopada mi se,jedan tip to kaza i godinama nam sedeo na kičmi. :wink: :wink: :wink: 8)

pa ovako kad upoznam vas s vremenom bolje,sama cu da vidim ko je ovdje ok a ko ne,bar cu pokusati ehhe.
Zasad izdvajam onoga worm,posto sam ga malo upoznala preko msn i ona devojkaK i blacky(tako nekako nick) su super za sada sto znam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top