Napad na WTC: Zavera ili svadja?

Zabranjena_Arheologija

Aktivan član
Poruka
1.104
Nakon kraceg razmisljanja,odlucio sam da swoje misli podelim sa wama. Swi znamo da u senci wladaju humanoidni reptili. E sad,oni su (waljda) osniwaci swih zawera,pa i zawere napada na WTC. E ono sto mi se ucinilo zanimljivim,jeste da sta ako medju tim reptilima ima i onih koji su na nasoj strani? Koji nisu kao njihovi pripadnici,ali ne smeju da se odaju? Sta ako su reptili koji wladaju Azijom i Ewropom u swadji,pa su napali one koji wladaju Amerikom?


Cini mi se kao zanimljiva tema za razmisljanje. Sta ako igraju na drugaciju taktiku od ostalih reptila? Sta ako je Bil Laden reptil,ali koji je u swadji sa ostatkom reptilske rase?

Nemojte misliti da se zezam. Hajde da razmotrimo zajedno owu temu.
 
Tema je FANTASTIČNA.
Ali brate prvo počneš sa SVI ZNAMO(što se valjda koristi za Sunce koje izlazi na istoku, vodu koja je mokra ili mačku koja nas grebe)...
Pa onda ono VALJDA su...
Kao jedan moj kolega koji kaže lopta je kod, VALJDA, Miljkovića.
:hahaha:
Ako je Bin Laden reptil,mnogo je ružan.
Ne zezam se.
Takvo lice samo majka može da voli.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
@ zabranjena arheologija - ne, ne znamo svi! ne znas ni ti nego pretpostavljas, a ja apsolutno ne verujem u to. i ono "valjda"...
@ miloorad - napravi kulu od karata i negde pri sredini izvadi kartu koja podrzava konstrukciju sa vrha, da li mislis da ce pocetni redovi opstati kada se tezina ostalih karti sruci na njih? da te ne maltretiram za tako komplikovane zadatke - nece!
 
Nakon kraceg razmisljanja,odlucio sam da swoje misli podelim sa wama. Swi znamo da u senci wladaju humanoidni reptili. E sad,oni su (waljda) osniwaci swih zawera,pa i zawere napada na WTC. E ono sto mi se ucinilo zanimljivim,jeste da sta ako medju tim reptilima ima i onih koji su na nasoj strani? Koji nisu kao njihovi pripadnici,ali ne smeju da se odaju? Sta ako su reptili koji wladaju Azijom i Ewropom u swadji,pa su napali one koji wladaju Amerikom?


Cini mi se kao zanimljiva tema za razmisljanje. Sta ako igraju na drugaciju taktiku od ostalih reptila? Sta ako je Bil Laden reptil,ali koji je u swadji sa ostatkom reptilske rase?

Nemojte misliti da se zezam. Hajde da razmotrimo zajedno owu temu.

Ne vladaju chisti humanoidni reptili vec njihovi hibridi, porodice koje su reptilski hibridi a to su Rokfeler, Rotshild Bush itd. Znaci oni vladaju i oni su reptilski hibridi, ali nisu direktno povezani sa chistim Reptilima vanzemaljcima, koji su ih stvorili jos u Vavilonu.

Ne nisu u svadji sa Bin Ladenom, on je bio njihov covek koji je sluzio kao paravan. Ali se svadjaju reptilske familije (Vavilonski Iluminati) medjusobno oko toga koja ce od tih porodica da bude najmocnija. Ali to nema veze sa napadom WTC koji je bio zajednicki projekat 3 najmocnije familije.
 
Poslednja izmena:
@ zabranjena arheologija - ne, ne znamo svi! ne znas ni ti nego pretpostavljas, a ja apsolutno ne verujem u to. i ono "valjda"...
@ miloorad - napravi kulu od karata i negde pri sredini izvadi kartu koja podrzava konstrukciju sa vrha, da li mislis da ce pocetni redovi opstati kada se tezina ostalih karti sruci na njih? da te ne maltretiram za tako komplikovane zadatke - nece!

Poredish chelichnu konstrukciju sa kulom od karata :roll:
 
Poslednja izmena:
Glumac Čarli Šin izazvao je skandal u Americi tvrdnjom da iza terorističkog napada na Njujork 11. septembra 2001. godine stoji Vlada Sjedinjenih Američkih Država.

"Uoči današnjeg obeležavanja napada na Svetski trgovinski centar u Njujorku, poznatiji kao 9/11, kao i na Pentagon, kada je poginulo više od 3.000 ljudi, Šin tvrdi da je administracija Džordža Buša mlađeg odgovorna za "zataškavanje".
On se obratio predsedniku SAD Baraku Obami i zatražio od njega da otvori istragu ovih napada.
Šin, najbolje plaćeni glumac na američkoj televiziji, tvrdi da je zvanična priča 9/11 prevara, a da je istraga komisije o napadu bila čin "zataškavanja".
On je dodao da je napad poslužio kao "izgovor za sistematsko lišavanje ustavnih prava". Šin tvrdi da je administracija bivšeg predsednika Buša iza tih napada i čak ističe da je terorista Osama Bin Laden radio za američku obaveštajnu agenciju (CIA) do napada na Njujork.
Video snimak obraćanja Čarlija Šina Obami, koji vam prenosi "Blic online" objavljen je prvo na veb-sajtu PrisonPlanet.com. "

http://www.blic.rs/svet.php?id=110343
 
tvoja arogancija, izvrtanje iz konteksta, i omalovazavanje neistomisljenika su dovoljni dokazi da se tvoja uljuljkana zabluda rushi kao "kula od karata" :)

nist ja nisam izvukla iz konteksta, neistomisljenike ne omalovazavam, a ti spamujes svaku temu sa nekim tekstom iz blica. wooow.
ne znam stvarno ko je u zabludi ja ili ti?
ja koja uzivam u zivotu ili ti koji si paranoican do koske i u svakom drugom trazis reptila?
ne bih rekla da se neka moja uverenja bas tako lako ruse, negde sam vec postavila objasnjenje rusenja tih zgrada, tako da... oladi :lol:
 

Back
Top