Najveca glupost koju ste culi u 2009

ja sam cula, tj slusala gluposti...nekoliko minuta. sedela mirno, pila kafu, i slusala. a to su bile tolike gluposti da ih nemoguce pretociti u pisana slova. slusam i gledam tu osobu i pitam se sta ja trazim ovde i zasto slusav ovo...ali sam nastavila da mirno pijem kafu i osmehujem se. cak sam i klimnula glavom par puta. onda sam gledala negde u daljinu......
hocu da kazem da glupost nema toliku tezinu ukoliko se radi o osobi koja vam na ovaj ili onaj ne nacin znaci. a kad ti osoba znaci, ta glupost dobija stostruku dimenziju. i snagu. i.... ne mozes da verujes prosto..
i eto, morala sam ovo da vam ispricam, sad mi je lakse:)
 
i onda, slusam sve to a sve okolo poprima neke drugacije boje... ne registrujem vise ni sunce ni ljude, cujem samo necije potpetice kako odvazanjaju betonom.... ne prepoznajem vise svoju ruku koja uzima soljicu, ne shvatam da sam to ja i da je to on i ne spajam vise ono od pre i to od sada i gledam negde....i pokusavam da otmem bar deo onog lepog od svega u sta se pretvorilo i znam da je taj mali maleni komadic lepog ipak veci i jaci i trajniji od sve te gluposti kojom proba da..... da ne znam...
 
toga kod mene ima koliko hoces...i sto ja izvalim i sto cujem..
evo jedna od sinoc.....
pre mesec dana upoznala sam kolegu sa posla,onaj tip muskarca.."srcelomac",lep,sarmantan,simpatican....ma bezi sto dalje ako neces da se zaljubis i da gledas kako "skida " ribe...
i pocne on i oko mene ...kao i oko svake druge,mislim....pa smislja nacine...hoces na rucak,veceru....
...tip je strava,i sve,ali nije mi do zayebancije...a svaki put kad se vidimo nalozi me...uh!
ali zaklela sam se sebi---mene nece pa makar crkla....
i to je to. ignorisem...a on juce za ruckom pridje ,sedne i sa sve :eek:ovakvim izrazom lica mrtav ozbiljan kaze:

sta je tebi:eek:? ja poludeo za tobom ,a ti nista!?:eek:

ja kao:dontunderstand:...

zamisli...kao sa mnom nesto nije u redu jer ne reagujem na njega....ma sladje mi to sada nego bilo kakav sex
 

Back
Top