sta mi se to desilo?

nicolas#39

Obećava
Poruka
90
Pozdrav, hteo bih odmah da zamolim za ozbiljan odgovor bez zezanja, a i ne znam gde vise da postavim pitanje pored ovoliko tema pa sam otvorio novu, nadam se da nije problem. Elem, jutros sam imao sex sa devojkom i onda nakon svrsavanja osetim kako mi se manta u glavi i usi mi zuje bas. Nikad mi se to pre nije desilo pa me zanima u cemu je problem i sta je bilo:dontunderstand: Proslo me je nakon 2-3 minuta i sad sam ok. Hvala
 
Pozdrav, hteo bih odmah da zamolim za ozbiljan odgovor bez zezanja, a i ne znam gde vise da postavim pitanje pored ovoliko tema pa sam otvorio novu, nadam se da nije problem. Elem, jutros sam imao sex sa devojkom i onda nakon svrsavanja osetim kako mi se manta u glavi i usi mi zuje bas. Nikad mi se to pre nije desilo pa me zanima u cemu je problem i sta je bilo:dontunderstand: Proslo me je nakon 2-3 minuta i sad sam ok. Hvala

Znači da si uživao...;)
Dešavalo se i meni, ne brini...
 
Pozdrav, hteo bih odmah da zamolim za ozbiljan odgovor bez zezanja, a i ne znam gde vise da postavim pitanje pored ovoliko tema pa sam otvorio novu, nadam se da nije problem. Elem, jutros sam imao sex sa devojkom i onda nakon svrsavanja osetim kako mi se manta u glavi i usi mi zuje bas. Nikad mi se to pre nije desilo pa me zanima u cemu je problem i sta je bilo:dontunderstand: Proslo me je nakon 2-3 minuta i sad sam ok. Hvala

Ma samo opusteno,nije to nista...;)
Samo cepaj dalje.:mrgreen:
 
pa covek se salio,,,jer to sto si pitao,nije bas tako neubicajeno kod ljudi,,,samo se tebi eto,nikad nije do tada desilo.

Pa *** eto nije mi se desilo, ali nije to razlog za tako kretenski odgovor. Verujem da se jos mnogima to nije desilo iako imaju sexualne odnose cesto. Valjda je svrha ovog foruma informisanje i zahvalan sam na odgovoru. Ali.. ajde ok to zezanje nevin i tako to, ali da lupis tako nesto je stvarno bzv.. Da je mozda neko dosta mladji od mene poslao mozda bi shvatio ozbiljno i uplasio se opasno. Stvarno treba izbeci takve zajebancije. Inace ja imam 21 godinu
 
21 !!!??


i sa 21 ti se jos nije zavrtelo u glavi i zujalo u usima????

:zcepanje:

Pa koliko god zvucalo smesno i cudno nije, ***. Sa 17 sam izgubio nevinost i imam devojku vec 2 godine i redovne sexualne odnose ali nikad mi nije bilo bas ovako.. Sta znam zasto i sta znam kako, ali nije.. Ali ajde svejedno mi je vise sta mislis ti i tako pojedini, dobio sam odgovor koji sam trazio i to mi je bitno..
 
Pa koliko god zvucalo smesno i cudno nije, ***. Sa 17 sam izgubio nevinost i imam devojku vec 2 godine i redovne sexualne odnose ali nikad mi nije bilo bas ovako.. Sta znam zasto i sta znam kako, ali nije.. Ali ajde svejedno mi je vise sta mislis ti i tako pojedini, dobio sam odgovor koji sam trazio i to mi je bitno..

Dobio si...i shvatio samo jedno ''bilo ti je lepo''...zelimo ti jos puno takvih trenutaka.. ;)
 

Back
Top