Uticaj vibrastopa na udarac

та гумица у главном ти служи да држи мало чвршће тих пар средњих жица које су најважније
као да мање мрдају кад удараш
ал` неку разлику тешко да ћеш да приметиш
више служи као занимација :lol:
 
To ti je cisto kako tebi odgovara. Taj vibrastop cini da ti loptica ne vibrira dok leti, odn. da ide direktno bez kotrljanja oko svoje ose. To Federer sebi moze da dozvoli, jer je kompletan igrac. Snazan je, izdrzljiv, pristojan i ljubazan. I Nadal ne kooristi vibrastopove, ali, eto, Novak mora da koristi vibrastop, kao i Jelena Jankovic.
 
Poslednja izmena od moderatora:
To ti je cisto kako tebi odgovara. Taj vibrastop cini da ti loptica ne vibrira dok leti, odn. da ide direktno bez kotrljanja oko svoje ose. To Federer sebi moze da dozvoli, jer je kompletan igrac. Snazan je, izdrzljiv, [Bpristojan i ljubazan][/B]. I Nadal ne kooristi vibrastopove, ali, eto, Novak, ciji otac me je bestidno muvao mora da koristi vibrastop, kao i Jelena Jankovi, zato sto je ruzna[/B], da bi bolje igrala.

'Ajde ova prva dva epitata pa i da prodju ali kakve veze ima Fedexova pristojnost i ljubaznost sa vibrastopom?
Opet potenciranje...:confused:

:p:D
 
To ti je cisto kako tebi odgovara. Taj vibrastop cini da ti loptica ne vibrira dok leti, odn. da ide direktno bez kotrljanja oko svoje ose. To Federer sebi moze da dozvoli, jer je kompletan igrac. Snazan je, izdrzljiv, pristojan i ljubazan. I Nadal ne kooristi vibrastopove, ali, eto, Novak mora da koristi vibrastop, kao i Jelena Jankovic.

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Sve vise sam ubedjen da cu se lepo oprostiti od svih vas i da necu u skorije vreme dolaziti na ovaj forum... Ovo je stvarno tuzno... :sad2:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nema razlike, ni nekog efekta, na sam udarac. Ima razlike u osecaju vibracija koji se prenose sa stringa na frejm, pa na ruku. "Gumica" ima zadatak da apsorbuje pojavu tih vibracija. Razlika je neznatna. Stvar navike. http://www.tennis-warehouse.com/LC/BasicFacts.html

Od svega jedino ovo ima smisla.
Ako zelis da osjetis razliku skini ga sa reketa pa ces je OSJETITI.
Naime...smiruje reket prilikom udarca...da ne iritira zglob i ruku.

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Sve vise sam ubedjen da cu se lepo oprostiti od svih vas i da necu u skorije vreme dolaziti na ovaj forum... Ovo je stvarno tuzno... :sad2:

Kada cujem pojedina misljenja i izjave kako LOPTICA VIBRIRA U LETU :hahaha:...jednostavno lakse shvatim tvoje namjere :ok:.
 

Back
Top