Batman Arkam Asylum

Eto utiska :)

Poceo igru u 23:20, zavrsio je sada u 05:35 :) Sto znaci oko 6h15min je potrebno za celu igru na normalu.
Prica odlicna, gameplay odlican, grafika odlicna, pokreti/fight sve je odlicno. Ima pomalo rpg elemenata, takodje i dosta slobode kretanja + odlicno odradjena mapa. U zivotu nisam odigrao igricu odjednom i to preko 6 sati bez pauze.

Iako ne volim igre sa herojima, ova je definitivno ostavila jak utisak, i sigurno je usla u moje top5 igre za PC.

Osecam da cu biti ceo dan pod utiskom hah :) Treba pomalo i srece da covek ne zaglavi na nekom nivou, srecom svaku sitnicu sam primetio i na vreme odradio. Oko 5 puta sam poginuo u toku igre, na 2 mesta sam se zadrzao bezveze i provozao cetvrt mape uzalud.

Hf svima koji je budu igrali.
 
Haha :) Igras na easy ? Bzvze pitam cudno mi je nesto.

Ako si srusio onaj luster a jesi koliko vidim..oslobodis onu dvojicu dole i popricas sa jednim..on ti kaze da je dzoker odveo doktorku i dokumente..nesto tako, a dole kada ukljucis "detektiv mode", na jednom spratu u polici, u jednoj od knjiga naci ces papir sa formulom i nakon toga sledi video kad je spaljujes..onda se dzoker javlja i zove te da dodjes po doktorku. Na kraju izadjes iz zgrade i dobijes novi objectiv na mapi.

Btw ne znam sta si uradio sta nisi, jer pocinje video dok se bijes sa nekima a nakon toga dolazi deo koji je vec odradjen..pa zato ne znam sta si tacno uradio a sta ne.

Btw slabo se bijes :) Kad ga oboris na zemlju uradi ctrl+desni klik da ga ubijes odmah, i imas masu pokreta koje si dobio..btw ne znam da li si dobio i onu spravicu da mozes da iskljucujes ona magnetna polja, obrati paznju sta imas od tih spravica.
 
Poslednja izmena:
Haha :) Igras na easy ? Bzvze pitam cudno mi je nesto.

Ako si srusio onaj luster a jesi koliko vidim..oslobodis onu dvojicu dole i popricas sa jednim..on ti kaze da je dzoker odveo doktorku i dokumente..nesto tako, a dole kada ukljucis "detektiv mode", na jednom spratu u polici, u jednoj od knjiga naci ces papir sa formulom i nakon toga sledi video kad je spaljujes..onda se dzoker javlja i zove te da dodjes po doktorku. Na kraju izadjes iz zgrade i dobijes novi objectiv na mapi.

Btw ne znam sta si uradio sta nisi, jer pocinje video dok se bijes sa nekima a nakon toga dolazi deo koji je vec odradjen..pa zato ne znam sta si tacno uradio a sta ne.

Btw slabo se bijes :) Kad ga oboris na zemlju uradi ctrl+desni klik da ga ubijes odmah, i imas masu pokreta koje si dobio..btw ne znam da li si dobio i onu spravicu da mozes da iskljucujes ona magnetna polja, obrati paznju sta imas od tih spravica.

omg, znam da se bijem. Nego kada uradim to, on se spusti dole krene da ga uradi. I jedan pppppppp prekine.
 
Na istom spratu gde su i oni. Citao sam da neke pirat verzije baguju, tj zabaguju celu misiju..probaj neki load game malo pre toga i odradi ponovo tu prostoriju..mislim na luster,oslobadjanje i to...ako se dobro secam to je tamo u prizemlju kad oslobodis onu dvojicu.. U detekiv modu kada pratis tragove pa ti pokazuje onu lupu jel ? Tako je isto slucaj i ovde, pokaze ti lupu na policu pridjes i uzmes... Potrazi walkhtrough na y2b ili nekom sajtu, ako nadjem javicu ti.

Zaboravio sam tacno sta i kako jer sam odigrao igru odjednom..znas kako je nakon toga, a obrisao sam je jer mi ne radi rezac a uvek skidam nove igre/filmove.
 

Back
Top