Ovaj forum bi trebalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

argonaut

Zainteresovan član
Poruka
444
prozvati kancelarija advokata matica, ili mozda nzenin forum, ili kod nevine, ili vedranin kutak, a od skora mozda voce i povrce
Ja nisam ovdje dolazio nekoliko dana i ima sta i da se vidi, normalnih tema vise nema.... :shock: :shock: :shock:
 
argonaut:
prozvati kancelarija advokata matica, ili mozda nzenin forum, ili kod nevine, ili vedranin kutak, a od skora mozda voce i povrce
Ja nisam ovdje dolazio nekoliko dana i ima sta i da se vidi, normalnih tema vise nema.... :shock: :shock: :shock:

Ooooo pa ko nam se to javio MisterX glavom i bradom e ajde sad lepo nam objasni zasto ne prilazish svojoj ribi jeli jos kosa propala ili nesto drugo?
Ajde lepo sve nam reci.
 
Breskva:
argonaut:
prozvati kancelarija advokata matica, ili mozda nzenin forum, ili kod nevine, ili vedranin kutak, a od skora mozda voce i povrce
Ja nisam ovdje dolazio nekoliko dana i ima sta i da se vidi, normalnih tema vise nema.... :shock: :shock: :shock:

Ooooo pa ko nam se to javio MisterX glavom i bradom e ajde sad lepo nam objasni zasto ne prilazish svojoj ribi jeli jos kosa propala ili nesto drugo?
Ajde lepo sve nam reci.
Tako je. NEKA SADA MISTER X kaze neka prizna neka kaze sve.

juuuuupi!
 
adv.Matic:
jos mogao i da mi das definiciju normalne teme!
Pa evo gospodine Maticu za pocetak normalna tema je ona na kojoj razgovaraju stvarni a ne imaginarni likovi odnosno multiple licnosti. Mene zanima samo jedna stvar kako vas ne mrzi da se kacite svaki put iznova da bi mjenjali ime.Pozdrav vama i ostalih 626 alter ega
Ps. Gospodin X se prokurvao :roll:
 
Povremeno procitam sta se desava, ali ovo je definitivno NAJGORI forum. Videcete da niko skoro nije otvorio neku temu ili odgovarao na pomenute osim vockica, bebe, zene, devojke i sl. idiota i pacenika. Ovde nema vise nista normalno, a i Rastamann se ulenjio. Da, sada ce on kako nije administrator vec urednik, ali kako je zakljucao 1 temu, moze i ostalo.
 
argonaut:
adv.Matic:
jos mogao i da mi das definiciju normalne teme!
Pa evo gospodine Maticu za pocetak normalna tema je ona na kojoj razgovaraju stvarni a ne imaginarni likovi odnosno multiple licnosti. Mene zanima samo jedna stvar kako vas ne mrzi da se kacite svaki put iznova da bi mjenjali ime.Pozdrav vama i ostalih 626 alter ega
Ps. Gospodin X se prokurvao :roll:
Pa zasto ne odgovarate na teme ja sam uredan i ucestvujem skoro na svakoj a to sto su mi zanimljive ove sa prefiksom n ili m ili vocne to je sasvim razumljivo jer su priznaj Mister X-u mnogo zanimljivilje od par ostalih koje ni deca predskolskog uzrasta ne bi smatrala zanimljivim boravak na forumu treba iskoristiti za resavanje nekih stvari u nasoj glavi zato ucestvujte odgovarajte nije bitno ko je ko.
A sta jesi li nasao jednu kurvu ili menjash zenske?
 
kada molish decka da ti se javi telefonom a on kaze ne mogu ti to ne razumesh u pitanju je moje vaspitanje od malih nogu, sta on hoce da kaze s tim?
I da li je njemu uopste stalo do devojke sa kojom "je" ako ne zeli da razgovara sa njom da joj cule glas da je pita da li ga voli da mu ona kaze da da najvishe na svetu i tome slicno.
 
Nbreskva:
kada molish decka da ti se javi telefonom a on kaze ne mogu ti to ne razumesh u pitanju je moje vaspitanje od malih nogu, sta on hoce da kaze s tim?
I da li je njemu uopste stalo do devojke sa kojom "je" ako ne zeli da razgovara sa njom da joj cule glas da je pita da li ga voli da mu ona kaze da da najvishe na svetu i tome slicno.

Ma decko je sigurno max ozbiljan, hoce da ti kaze da zeli da mu budesh supruga ali ne sme da te vidi ni da te cuje pre braka.
A odakle je (iz koje zemlje, africki student mozda?)
Znash oni su obicno vernici- fanatici religija im cesto zabranjuje ovo ili ono, zavisi od plemena.
Samo je lepo vaspitan ali na africki nacin i zato ti kaze da ti to ne razumesh.
Cula sam da su "najgori" onij iz Kenije uf.
 
maja mala mama:
Ljudi,ovo je stavrno izgubilo svaki smisao...Steta...Bas smo se lepo druzili.
Slazem se sa tobom.Mozda bi bilo bolje da ignorisemo n zenu,bebu,devojku,voce i povrce a da medjusobno kontaktiramo mi koji smo registrovani.Meni se bas dopadao ovaj forum i volela bih da ne dozvolimo nekoj ili nekom sizofrenicaru da ga potpuno zaokupi.POZDRAV SVIM REGISTROVANIM CLANOVIMA.
 
Na pocetku sam se pitala koliko dugo ce izdrzati, pa sam rekla da cu je ignorisati, pa mi je isla na nerve..e a sad, sad vise ne znam sta cu....mozda neko ubistvo :wink: , mucenje :wink: ili nesto slicno.....pa ubila je skroz ovaj forum, totalno sam u frci da se ne krije iza svakog nicka :cry:
helpppp
p.s.MA VAZNO JE SAMO DA SE NAS RASTAMAN BRCKA NEGDE A ONA NAS MUCI :roll: :?
:D :D :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top