Ovaj forum bi trebalo
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Ovaj forum bi trebalo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Ovaj forum bi trebalo

prozvati kancelarija advokata matica, ili mozda nzenin forum, ili kod nevine, ili vedranin kutak, a od skora mozda voce i povrce
    Ja nisam ovdje dolazio nekoliko dana i ima sta i da se vidi, normalnih tema vise nema.... :shock: :shock: :shock:

adv.Matic
    Guest

Podrazumevano e ako bi samo

jos mogao i da mi das definiciju normalne teme!

Breskva
    Guest

Podrazumevano Re: Ovaj forum bi trebalo

Citat Original postavio argonaut
    prozvati kancelarija advokata matica, ili mozda nzenin forum, ili kod nevine, ili vedranin kutak, a od skora mozda voce i povrce
    Ja nisam ovdje dolazio nekoliko dana i ima sta i da se vidi, normalnih tema vise nema.... :shock: :shock: :shock:
    Ooooo pa ko nam se to javio MisterX glavom i bradom e ajde sad lepo nam objasni zasto ne prilazish svojoj ribi jeli jos kosa propala ili nesto drugo?
    Ajde lepo sve nam reci.

Narandza
    Guest

Podrazumevano Re: Ovaj forum bi trebalo

Citat Original postavio Breskva
    Ooooo pa ko nam se to javio MisterX glavom i bradom e ajde sad lepo nam objasni zasto ne prilazish svojoj ribi jeli jos kosa propala ili nesto drugo?
    Ajde lepo sve nam reci.
    Tako je. NEKA SADA MISTER X kaze neka prizna neka kaze sve.

juuuuupi!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: e ako bi samo

Citat Original postavio adv.Matic
    Pa evo gospodine Maticu za pocetak normalna tema je ona na kojoj razgovaraju stvarni a ne imaginarni likovi odnosno multiple licnosti. Mene zanima samo jedna stvar kako vas ne mrzi da se kacite svaki put iznova da bi mjenjali ime.Pozdrav vama i ostalih 626 alter ega
    Ps. Gospodin X se prokurvao

Primećen član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Povremeno procitam sta se desava, ali ovo je definitivno NAJGORI forum. Videcete da niko skoro nije otvorio neku temu ili odgovarao na pomenute osim vockica, bebe, zene, devojke i sl. idiota i pacenika. Ovde nema vise nista normalno, a i Rastamann se ulenjio. Da, sada ce on kako nije administrator vec urednik, ali kako je zakljucao 1 temu, moze i ostalo.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano UZAS!!!

Ljudi,ovo je stavrno izgubilo svaki smisao...Steta...Bas smo se lepo druzili.

adv. Matic
    Guest

Pa evo gospodine Maticu za pocetak normalna tema je ona na kojoj razgovaraju stvarni a ne imaginarni likovi odnosno multiple licnosti. Mene zanima samo jedna stvar kako vas ne mrzi da se kacite svaki put iznova da bi mjenjali ime.Pozdrav vama i ostalih 626 alter ega
    Ps. Gospodin X se prokurvao
    Pa zasto ne odgovarate na teme ja sam uredan i ucestvujem skoro na svakoj a to sto su mi zanimljive ove sa prefiksom n ili m ili vocne to je sasvim razumljivo jer su priznaj Mister X-u mnogo zanimljivilje od par ostalih koje ni deca predskolskog uzrasta ne bi smatrala zanimljivim boravak na forumu treba iskoristiti za resavanje nekih stvari u nasoj glavi zato ucestvujte odgovarajte nije bitno ko je ko.
    A sta jesi li nasao jednu kurvu ili menjash zenske?

ndevojka
    Guest

Podrazumevano da bude

razgovor izmedju NAS.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

boravak na forumu treba iskoristiti za resavanje nekih stvari u nasoj glavi zato ucestvujte odgovarajte nije bitno ko je ko.

Primećen član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio adv. Matic
    boravak na forumu treba iskoristiti za resavanje nekih stvari u nasoj glavi zato ucestvujte odgovarajte nije bitno ko je ko.
    Osim tebe, niko nema problem u glavi.

adv. Matic
    Guest

Podrazumevano odlicno

Bravo. Hajde sada molim te reci mi i koji je to moj problem u glavi koji bi tebe mogao da tangira?

Primećen član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: odlicno

Citat Original postavio adv. Matic
    Bravo. Hajde sada molim te reci mi i koji je to moj problem u glavi koji bi tebe mogao da tangira?
    TVOJ PROBLEM JE STO SI SHIZOFRENICAR. OVAJ FORUM JE BIO SUPER I SUPER SMO SE DRUZILI DOK SE NISI TI POJAVILA-O. LJUDI KOJI SE PREDSTAVLJAJU NA VISE NACINA SU SHIZOFRENICARI.

adv. Matic
    Guest

Podrazumevano &

Pa sta?

Onoliki
    Guest

Podrazumevano a sta drugo

da vodi?

Nbreskva
    Guest

Podrazumevano da mi objasni

kada molish decka da ti se javi telefonom a on kaze ne mogu ti to ne razumesh u pitanju je moje vaspitanje od malih nogu, sta on hoce da kaze s tim?
    I da li je njemu uopste stalo do devojke sa kojom "je" ako ne zeli da razgovara sa njom da joj cule glas da je pita da li ga voli da mu ona kaze da da najvishe na svetu i tome slicno.

Bostan
    Guest

Podrazumevano Re: da mi objasni

Citat Original postavio Nbreskva
    kada molish decka da ti se javi telefonom a on kaze ne mogu ti to ne razumesh u pitanju je moje vaspitanje od malih nogu, sta on hoce da kaze s tim?
    I da li je njemu uopste stalo do devojke sa kojom "je" ako ne zeli da razgovara sa njom da joj cule glas da je pita da li ga voli da mu ona kaze da da najvishe na svetu i tome slicno.
    Ma decko je sigurno max ozbiljan, hoce da ti kaze da zeli da mu budesh supruga ali ne sme da te vidi ni da te cuje pre braka.
    A odakle je (iz koje zemlje, africki student mozda?)
    Znash oni su obicno vernici- fanatici religija im cesto zabranjuje ovo ili ono, zavisi od plemena.
    Samo je lepo vaspitan ali na africki nacin i zato ti kaze da ti to ne razumesh.
    Cula sam da su "najgori" onij iz Kenije uf.

Narandza
    Guest

Podrazumevano a jel smem

ja Njega makar da vidim ili cujem?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: UZAS!!!

Citat Original postavio maja mala mama
    Ljudi,ovo je stavrno izgubilo svaki smisao...Steta...Bas smo se lepo druzili.
    Slazem se sa tobom.Mozda bi bilo bolje da ignorisemo n zenu,bebu,devojku,voce i povrce a da medjusobno kontaktiramo mi koji smo registrovani.Meni se bas dopadao ovaj forum i volela bih da ne dozvolimo nekoj ili nekom sizofrenicaru da ga potpuno zaokupi.POZDRAV SVIM REGISTROVANIM CLANOVIMA.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

SLazem se. Forum je banalizovan, na zalost..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Postavila je rekord u broju objavljenih tema, ispod ove sve teme na prvoj strani su njene, kakav lik, i jos se buni sto je ignorisemo :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Na pocetku sam se pitala koliko dugo ce izdrzati, pa sam rekla da cu je ignorisati, pa mi je isla na nerve..e a sad, sad vise ne znam sta cu....mozda neko ubistvo :wink: , mucenje :wink: ili nesto slicno.....pa ubila je skroz ovaj forum, totalno sam u frci da se ne krije iza svakog nicka
    helpppp
    p.s.MA VAZNO JE SAMO DA SE NAS RASTAMAN BRCKA NEGDE A ONA NAS MUCI :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ja ti rekoh idi vidi temu za komsinicu s drugoga mozda ces se nasmijati kad vidis breskvin post. Iako je smaratorka ima ona sjajnih momenata...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ajd da bacim pogled, mada.....ufffff :? :? :?

mma
    Guest

Podrazumevano

...zatvoriti ili unistiti famozne stanare solitera!

Slične teme

1. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 08.01.2009., 13:18
  2. ovaj forum je prs`o
    Autor emilijabb u forumu Muzika
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 16.02.2008., 18:13
  3. ovaj forum
    Autor bla bla u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.01.2004., 11:58

Pravila za slanje poruka