Mali saveti-kako izgledati mlađe i poželjnije (samo za one 30+)

ne znam tema ti je bespotrebna jer su na ovom forumu sve mladolike, traze im licne karte i to
muskarci se naravno nisu izjasnjavali po tom pitanju :)

Pa mene i zanima kako smo uspeti odoleti zubu vremena...:D

Evo znamo da je Jekoderm dobar za lice... samo ako nije original receptura... tad ne znamo što privlačimo pažnju, da li zbog mirisa ili da li zbog neodoljivog izgleda.
 
Prvo i najosnovnije ostaviti cigarete, što meni naravno nije pošlo za rukom, al jednom jeste, pa sam tad video drastične promene na bolje na mom licu...
...pomade i te gluposti ne preferiram...grozno mi da mi je lice masno i ljopavo...i misim da je sve to do genetike...
...iam sreću, pa izgledam prilično mladolik, da ne kaem lep sam ki slika...:rumenko:
...nema laži, nema prevare...
...poneka seda se ne primećuje jer se šišam mega kratko...ono...hans...
 
Ograničenje u godinama je samo da nam se ovi od 18, 19, 20...., primenjujući ove savete, ne bi vratili u kolevku.

Dragi moji, budite dobri pa nam napišite svoje male tajne velikih majstora... kako od babe postati devojka kojoj niko odoleti ne može i kako od dede postati mladić koji može i kad ne može:lol:
ma, samo jekoderm
provereno :mrgreen:
 
Ne mora to da bude klasično knjiško učenje, može i npr. učenje
pevanja, slikanja, surfovanja, plesnih koraka ili stranih jezika i sl..

kako god...moj um i dalje ne može da svari da učenje bilo čega može da utiče na spoljašnju lepotu...misim ovde je reč o fizičkoj lepoti, il o5 nisam lepo pročito temu...? :eek:
a015.gif
 

Back
Top