Fakulteti i Visoke skole u Valjevu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Fakulteti i Visoke skole u Valjevu

Primećen član iVE014 (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Fakulteti i Visoke skole u Valjevu

Kako je poslednjih godina opsta navala na privatne fakultete u Valjevu, kao i na VIPOS, jedinu drzavnu skolu u regionu, zeleo bih da znam, doduse ne samo ja vec i ostali posetioci ovog pdf-a,oji su uglavnom srednjoskolci, kakva su vasa iskustva tokom studiranja na nekom od tih skola, neke mane i vrline, kako idu predavanja, ispiti i ostalo. Verujem da ce biti korisno svim buducim brucosima koji planiraju da ostanu ovde u Valjevu da studiraju. Pa sta kazete?

Ističe se stella93 (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: Fakulteti i Visoke skole u Valjevu

ma nema sanse da ostanem u Valjevu da studiram!!! Nema sanse..... bre dosta mi je i ovih 16 godina stvaaaaarno.........

Početnik
    Učlanjen
    07.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ko ima novac i zeli uzalud da ga potrosi,neka upise SINGIDUNUM. Ne morate biti pametni niti vredni,da biste zavrsili Singidunum... Njihovi kriterijumi su smesni.. To vam kazem iz iskustva.

Ističe se
    Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Upravu ste.. Put pod noge i pravac Beograd Novi Sad ili Kragujevac

Početnik
    Učlanjen
    23.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zdravo,ja sam upisala poslovni fakultet u Valjevu i sasvim sam zadovoljna sa njihovim uslugama i ophodjenju prema studentima.trenutno sam treca godina na odseku turizma i hotelijerstvo.mislim da je pravi pogodak sto su otvorili taj fax u Valjevu.Posetite nas i sami se uverite.

Aktivan član Nikolass (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    45

Nema sanse da ostanem u Valjevu,osim toga tu i nema neki izbor visokih skola i fakulteta...ipak idem u Beograd...savetujem i vama..

Početnik
    Učlanjen
    24.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ako imate makar malo,ali samo malo,tacnije jedan miligram mozga,necete upisati nijedan fax ili visu ili kako se vec zovu,sve je to jedna smejurija,i zalim budale koji su to upisali,jer jedino gde ce moci da rade je u dupetu,naravno osim ako imaju mamice i tatice da ih zaposle,a nivo znanja na bilo kojoj akademskoj ustanovi je jednak jednoj velikoj NULI.I kada mi neko kaze da studira u Va,samo se nasmejem,i kazem ti to zoves studiranjem.Deco,izvinjavam se,svi mladi ljudi grada valjeva koji imaju 17+ god savetujem vam da ne upisujete nista u nasem gradu,vec paljba u BGD ili NS,da naucite nesto i budete pravi i uspesni ljudi u svojoj profesiji,a VA je dobro samo za vikend,i ne dozvolite da vas sputaju

Aktivan član Nikolass (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio ludi89 Pogledaj poruku
    ako imate makar malo,ali samo malo,tacnije jedan miligram mozga,necete upisati nijedan fax ili visu ili kako se vec zovu,sve je to jedna smejurija,i zalim budale koji su to upisali,jer jedino gde ce moci da rade je u dupetu,naravno osim ako imaju mamice i tatice da ih zaposle,a nivo znanja na bilo kojoj akademskoj ustanovi je jednak jednoj velikoj NULI.I kada mi neko kaze da studira u Va,samo se nasmejem,i kazem ti to zoves studiranjem.Deco,izvinjavam se,svi mladi ljudi grada valjeva koji imaju 17+ god savetujem vam da ne upisujete nista u nasem gradu,vec paljba u BGD ili NS,da naucite nesto i budete pravi i uspesni ljudi u svojoj profesiji,a VA je dobro samo za vikend,i ne dozvolite da vas sputaju
    Slazem se u potpunosti.....u Valjevu je jadno sto se tice studiranja, ja idem u Beograd.

Primećen član neledr (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Mionica,Valjevo.....na nema mesta svuda sam po svetu...
    Reputaciona moć
    57

Da se i ja pridruzim ovoj raspravi. Sto se tice studiranja u VA, dovoljno je reci da je npr moja snajka, za par hiljada eura ZA GODINU I PO' dala dve i po godine na tom jednom nazovi faksu u VA.Dakle, u potpunosti se slazem sa prethodnim postovima, sto normalnom mladom coveku govori o kvalitetu istih!
    Na muci se jama kopa, ali cud nikad ne cini proljece.

Slične teme

1. ... visoke potpetice...
    Autor kupidonia u forumu Žene
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 16.05.2007., 14:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •