Ljubawni problemi

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Wolim je, ali uwek ima neki problem! :dontunderstand:
ili smo daleko jedno od drugog, ili nesto ne stima, ili ona ima decka, ili owo ili ono
uwek ima neki problem ljubawni, a ti ljubawni problemi su najtezi i blokiraju ostwarenej najlepse ideje! z:(( z:( z:cry:
Imate li wi neke ljubawne probleme?
 
Poslednja izmena:
jbte da ti niis ondaj sto je pre par dana bio nevin?!obicno oni vole sve uz ljubavi :D

Ja wetj tri godine nisam newin jos malo pa cetiri :D
Ali sta tju da radim kada wolim dewojtzitze! Mnogo su slatke T_T, i onako dok imate sex skroz su kjut i tople i wlazne, kako je to prelepo :zaljubljena:
I mnogo wolim oralni sex :heart: tako je nicee, kao da te ljubi samo bolje aww!
Ali to je najlepse kad se wolite, pa onako kao iz ljubawi :D
Totalno kjut :heart:
 
Meni je sex bez emocija gadan! I moram da je wolim da bi mogli da imamo sex, i onako da bude lepo swe i slatko ^_^
Msm narawno da mogu da imam sex i owako, t zelim da ga imam, ali ne ide bez ljubawi, msm nzm, ja uwek kad spawam sa dewojkom zaljubim se ^_^. Mada ja ih po defoltu wolim :D

E оdlicno..sve to nastavi tako al da ona ne provali..ne pokazuj emocije i samo radi sklekove..kad se oznojis odma idi pod tush i pusti je da razmislja..kao imam nesto da obavim zvacu te..probaj to pa se javi za dalje savete
 
Ja wetj tri godine nisam newin jos malo pa cetiri :D
Ali sta tju da radim kada wolim dewojtzitze! Mnogo su slatke T_T, i onako dok imate sex skroz su kjut i tople i wlazne, kako je to prelepo :zaljubljena:
I mnogo wolim oralni sex :heart: tako je nicee, kao da te ljubi samo bolje aww!
Ali to je najlepse kad se wolite, pa onako kao iz ljubawi :D
Totalno kjut :heart:

jbte zvucis kao neka nevina devojcica koja jos uvek masta o savrsenom princu na belom konju :eek:
kjut :heart:
 
jbte zvucis kao neka nevina devojcica koja jos uvek masta o savrsenom princu na belom konju :eek:
kjut :heart:

Pa takwe su i u stwarnosti! Samo je problem sto su mnogo zle, i lako pobegni u waraju i prawe sranja :D. Ali i to je kjut :D. Onako nezgodne su ^_^.
Msm nisu swe narawno, ali ja bas wolim da su tako osetjajne, ako je dewojka osetjajna to je nesto nalepse! Msm narawno da bude i slatka i lepa i stilizowana ^_^ :heart:
 
jel ti cupas obrve mozda i koristis tampone,neki puder za lice...??? :mrgreen:

Pa ne, ali idem u teretanu, brinem o ishrani i tako to :D. To swe radim zbog dewojaka mada uglawnom zbog sebe xD. Msm zelim da budem onako ponosni muskarac sa telom i licem Boga :D. Telo jos malo pa tju imati kao Platon :D
E i da kupio sam Giwencxi nowi parfem bas pre ned dana :heart:
Swidja mi se to :D
 
Ja wetj tri godine nisam newin jos malo pa cetiri :D
Ali sta tju da radim kada wolim dewojtzitze! Mnogo su slatke T_T, i onako dok imate sex skroz su kjut i tople i wlazne, kako je to prelepo :zaljubljena:
I mnogo wolim oralni sex :heart: tako je nicee, kao da te ljubi samo bolje aww!
Ali to je najlepse kad se wolite, pa onako kao iz ljubawi :D
Totalno kjut :heart:

Ja kad procitam ovako slatku izjavu -zaboravim na probleme :heart:
 
Pa ne, ali idem u teretanu, brinem o ishrani i tako to :D. To swe radim zbog dewojaka mada uglawnom zbog sebe xD. Msm zelim da budem onako ponosni muskarac sa telom i licem Boga :D. Telo jos malo pa tju imati kao Platon :D
E i da kupio sam Giwencxi nowi parfem bas pre ned dana :heart:
Swidja mi se to :D

Ovo za lice Boga... Nema veze...

Ali, kako si poceo... Hard ce ponovo da se zaljubi u tebe...
 

Back
Top