Vrli novi svet..

V

Gost
Poruka
6.669
Elem..

Zamislite svet koji nam dolazi..
Zene imaju novac i "vladaju" u drustvu dok muskarci sede kuci i obavljaju kucne poslove..
Recimo, teoretska zamisao.. I sad u tom svetu se i seksualne uloge sasvim sigurno moraju zameniti, ne?

Do cega dolazi? Paa..

pointy-shoes-medieval.jpg


Zamislimo da je ovo ponovo muska moda. U zelji da se penis prikaze sto jasnije i u punom sjaju, muskarci nose tesno. Nalik zenama danas. Sto bolje i jasnije pokazivanje atributa..

S druge strane zene poseduju novac, piju, kockaju se, bance do zore i.. misle samo na seks..

I sad, zamislimo..
Idu dve zene ulicom i prolazi zgodan penis pored njih. Jasno uocljiv u tim tesnim pantalonama. I onako uzbudenja jedna se okrece drugoj i kaze: draga, jesi videla ti taj penis..

Znaci zene posmatraju muskarce kao seksualne komade. Ili, penise, ako vam je draze..

E sad, da bi imale taj penis, treba se platiti pice, letovanje, zimovanje, ronjenje, pice opet..
Kao sto bi rekli neki, kako je danas samo zarotirajte zamisao..

I, kako bi ste se osecali u takvom svetu?
A pazi sad ovamo, nije da nema smisla :mrgreen:..

P.S. Posveceno Lexi i Sinnketu :mrgreen:..
 
Elem..

Zamislite svet koji nam dolazi..
Zene imaju novac i "vladaju" u drustvu dok muskarci sede kuci i obavljaju kucne poslove..
Recimo, teoretska zamisao.. I sad u tom svetu se i seksualne uloge sasvim sigurno moraju zameniti, ne?

Do cega dolazi? Paa..

pointy-shoes-medieval.jpg


Zamislimo da je ovo ponovo muska moda. U zelji da se penis prikaze sto jasnije i u punom sjaju, muskarci nose tesno. Nalik zenama danas. Sto bolje i jasnije pokazivanje atributa..
S druge strane zene poseduju novac, piju, kockaju se, bance do zore i.. misle samo na seks..

I sad, zamislimo..
Idu dve zene ulicom i prolazi zgodan penis pored njih. Jasno uocljiv u tim tesnim pantalonama. I onako uzbudenja jedna se okrece drugoj i kaze: draga, jesi videla ti taj penis..

Znaci zene posmatraju muskarce kao seksualne komade. Ili, penise, ako vam je draze..

E sad, da bi imale taj penis, treba se platiti pice, letovanje, zimovanje, ronjenje, pice opet..
Kao sto bi rekli neki, kako je danas samo zarotirajte zamisao..

I, kako bi ste se osecali u takvom svetu?
A pazi sad ovamo, nije da nema smisla :mrgreen:..

P.S. Posveceno Lexi i Sinnketu :mrgreen:..

............ja bih uzivao u tracharenju sa drugarima ..........;);).........i morala bi da mi kupi nove fensi starke ...............:hahaha:
 
Elem..

Zamislite svet koji nam dolazi..
Zene imaju novac i "vladaju" u drustvu dok muskarci sede kuci i obavljaju kucne poslove..
Recimo, teoretska zamisao.. I sad u tom svetu se i seksualne uloge sasvim sigurno moraju zameniti, ne?

Do cega dolazi? Paa..

pointy-shoes-medieval.jpg


Zamislimo da je ovo ponovo muska moda. U zelji da se penis prikaze sto jasnije i u punom sjaju, muskarci nose tesno. Nalik zenama danas. Sto bolje i jasnije pokazivanje atributa..

S druge strane zene poseduju novac, piju, kockaju se, bance do zore i.. misle samo na seks..

I sad, zamislimo..
Idu dve zene ulicom i prolazi zgodan penis pored njih. Jasno uocljiv u tim tesnim pantalonama. I onako uzbudenja jedna se okrece drugoj i kaze: draga, jesi videla ti taj penis..

Znaci zene posmatraju muskarce kao seksualne komade. Ili, penise, ako vam je draze..

E sad, da bi imale taj penis, treba se platiti pice, letovanje, zimovanje, ronjenje, pice opet..
Kao sto bi rekli neki, kako je danas samo zarotirajte zamisao..

I, kako bi ste se osecali u takvom svetu?
A pazi sad ovamo, nije da nema smisla :mrgreen:..

P.S. Posveceno Lexi i Sinnketu :mrgreen:..

Verovatno bi podelie troskove i penis:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
I peru, peglaju, podižu nejaku dečicu, rade sa njima domaće zadatke, ako hoće na pivo sa drugarima morao bi od mene prvo da traži, šta da traži, da moli, bre!
I morao bi da me izmasira kad dođem premorena sa posla, posle tri teljenja i deset kastracija i spremi mi toplu kupku, upali sveće i pusti sentiš muziku, ali i da me ne smara preteranim nežnostima i prepričavanjem njegovog dana, kao da išta i može tu biti interesantno kad mu je svaki dan apsolutno isti..
I naravno, da me pusti da gledam utakmicu, da uvek ima hladnog piva u frižideru i da me ne uznemirava za vreme iste nekim 'vrlo hitnim i bitnim' pitanjima...

A još ako bi ih bilo četvorica, što reče Banši, kao kod muslimana... pa mojoj srećici kraja ne bi bilo :heart:

Pa tek da se okreči i usisa i ispremešta nameštaj, oribaju tepisi...
Vrli novi svete - stižem :zaljubljena:
 
I peru, peglaju, podižu nejaku dečicu, rade sa njima domaće zadatke, ako hoće na pivo sa drugarima morao bi od mene prvo da traži, šta da traži, da moli, bre!
I morao bi da me izmasira kad dođem premorena sa posla, posle tri teljenja i deset kastracija i spremi mi toplu kupku, upali sveće i pusti sentiš muziku, ali i da me ne smara preteranim nežnostima i prepričavanjem njegovog dana, kao da išta i može tu biti interesantno kad mu je svaki dan apsolutno isti..
I naravno, da me pusti da gledam utakmicu, da uvek ima hladnog piva u frižideru i da me ne uznemirava za vreme iste nekim 'vrlo hitnim i bitnim' pitanjima...

A još ako bi ih bilo četvorica, što reče Banši, kao kod muslimana... pa mojoj srećici kraja ne bi bilo :heart:

Pa tek da se okreči i usisa i ispremešta nameštaj, oribaju tepisi...
Vrli novi svete - stižem :zaljubljena:

...vec te vidim da sve ovo ti radish .............................:hahaha::hahaha::hahaha:..............pomeshane percepcije .......;)
 
...vec te vidim da sve ovo ti radish .............................:hahaha::hahaha::hahaha:..............pomeshane percepcije .......;)

Naravno da radim sve to. I još mnogo toga još.. :rumenko:
Pa zar nije bila poenta da nam se zamene uloge?!
I zar nemam pravo da maštam i da se nadam da će se nekad nekad nekad u životu meni nasmešiti sreća?!
Rušioče devojačkih snova, surov si :(
 
I peru, peglaju, podižu nejaku dečicu, rade sa njima domaće zadatke, ako hoće na pivo sa drugarima morao bi od mene prvo da traži, šta da traži, da moli, bre!
I morao bi da me izmasira kad dođem premorena sa posla, posle tri teljenja i deset kastracija i spremi mi toplu kupku, upali sveće i pusti sentiš muziku, ali i da me ne smara preteranim nežnostima i prepričavanjem njegovog dana, kao da išta i može tu biti interesantno kad mu je svaki dan apsolutno isti..
I naravno, da me pusti da gledam utakmicu, da uvek ima hladnog piva u frižideru i da me ne uznemirava za vreme iste nekim 'vrlo hitnim i bitnim' pitanjima...

A još ako bi ih bilo četvorica, što reče Banši, kao kod muslimana... pa mojoj srećici kraja ne bi bilo :heart:

Pa tek da se okreči i usisa i ispremešta nameštaj, oribaju tepisi...
Vrli novi svete - stižem :zaljubljena:
uh da da da ,ja dodjem kuci a on me onako servilno usluzi ladnim pivom dok ja dizem noge na sto,koje je neki od muzeva pre toga oprao i ostrugao pete dok mi drugi masirao napeta ledja :zper:
 
znaci, sve sam uspeo da zamislim nekako... cak i one tesne pantalone sto se ocrta ona rabota... ali onaj deo gde one poseduju novac, piju, kockaju se i bance do zore... e, to nisam mog'o... a ja kuci da sedim... 'alo... rile_laki_ car_poker_aparata_i_vockica da sedi kuci?! znaci, u zivotu... ne smeta mi nista... neka one trose i poseduju pare i sve... al' nemoj meni da uzimaju to zadovoljstvo da potrosim pare na hranu i pitje i da ostavim ako treba i celu svoju dnevnicu na muziku... pusti bre... nije ti to dobar svet... smisli ti bolje nesto novo...
 

Back
Top