District 9

bora61

Primećen član
Poruka
585
Kako Vam se svidja film i kako je predivno zamaskirana jedna stara dobra tema.
Da napomenem da ni jedna Hoolywood-ska kuca nije htela da investira u film.
Film je potpisao Sony Japan.
Sta misli te zasto?
 
Kako Vam se svidja film i kako je predivno zamaskirana jedna stara dobra tema.
Da napomenem da ni jedna Hoolywood-ska kuca nije htela da investira u film.
Film je potpisao Sony Japan.
Sta misli te zasto?

Sačekaćemo da se prvo prikaže. :mrgreen: Đe ga prije odgleda?!?

U svakom slučaju, evo originala po kome je pravljem (slobodno da se odgleda ko god hoće)


Nisam gledao film jer to još nije moguće, ali čujem da su kritike prevashodno pozitivne, a kratak film po kojem je baziran mi se itekako sviđa.
 
Sačekaćemo da se prvo prikaže. :mrgreen: Đe ga prije odgleda?!?

U svakom slučaju, evo originala po kome je pravljem (slobodno da se odgleda ko god hoće)


Nisam gledao film jer to još nije moguće, ali čujem da su kritike prevashodno pozitivne, a kratak film po kojem je baziran mi se itekako sviđa.

Sto ne bi bilo moguce? :confused:
Svidja mi se ovaj kratki. Pogledacu film ovih dana, zainteresovao me je.
 
Pa ne misliš valjda na japansku/rusku sinhronizovanu očajnu bioskopsku verziju sa nekog streaming sajta koja pokvari film? :confused:

Ja sam skinuo pravi,vrhunski snimak.Nisam vjerovao dok nisam vidio.
Potrazi malo i naci ces.

Inace film je odlican,potpuno originalan.Efekti su nevjerovatni.Prica je mnogo vise od onoga sto je prikazano.
Obavezno pogledati!!!
 
Ja sam skinuo pravi,vrhunski snimak.Nisam vjerovao dok nisam vidio.
Potrazi malo i naci ces.

Inace film je odlican,potpuno originalan.Efekti su nevjerovatni.Prica je mnogo vise od onoga sto je prikazano.
Obavezno pogledati!!!

Ma pogledaću obavezno, ali k'o sav normalan svijet, u bioskopu (ili na DVD-u ako ne stignem). Možda je snimak dobar (imam i ja fenomenalne bioskopske snimke Kingdom of Heaven i Star Wars episode III, ali razlika je više nego očigledna).

P.S. Pitam zbog znatiželjosti - kristalan zvuk, nema ustajanja ljudi, skretanja kamere, ruku...?
 
Ne znam zasto smaras.
Ako neko nece da gleda u bioskopu nego na TVu ili kompu, u cemu je razlika
izmedju snimka koji ce skinuti za 2 meseca sa zvanicnog dvda i ovog koji je procureo sada?

Razlika je u tome što jednostavno nije adaptirano za kompjuter. Ako imaš bioskop u kući, onda može. :mrgreen:

DVD ima prilagođen zvuk za kompjuter (direktni za bioskope nema), a najčešće i predstavlja i potpunu verziju, neizrezanu i necenzurisanu.

Uskoro će svaki film biti rađen u 3D-u za bioskope. Tada će ovako nešto biti nemoguće.
 

Back
Top