Nikad nije kasno da se ljubi strasno
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Nikad nije kasno da se ljubi strasno

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Podrazumevano Nikad nije kasno da se ljubi strasno

Sta mislite da li je to pesma napravljena za matore prdonje koji su propustili zivot cuvajuci se za nekog i tek kad su stari, jednom su se uspeli istorbati, ustvari vise poluistorbati pa se tese kako jos uvek mogu to nadoknaditi?

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Nikad nije kasno da se ljubi strasno

Citat Original postavio sinnke Pogledaj poruku
    Sta mislite da li je to pesma napravljena za matore prdonje koji su propustili zivot cuvajuci se za nekog i tek kad su stari, jednom su se uspeli istorbati, ustvari vise poluistorbati pa se tese kako jos uvek mogu to nadoknaditi?
    otprilike to...s tim što bi ja dodo...oni koji nisu baš često torbali u mladosti, pa se sad pod stare dane setili da nadoknađuju propušteno...

Poznat Golub (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Duša u Košutnjaku, srce na Adi, sreću se u sredini - na Banovom brdu
    Reputaciona moć
    144

Ja mislim da je nema ta pesma veze sa torbanjem, nego sa osobinom nekih matoraca da se pod stare dane zatelebesaju ko tinejdžeri, bez obzira što ne mogu efikasno da torbaju. A pošto ne mogu dobro da torbaju, onda to nadoknadjuju kešom, tako da obično savataju neku dobru ribu 3 puta mladju, koja zna šta hoće pa ih muze dok sav keš ne iscedi, a onda
    bolje golub na vrani nego vrabac u ruci

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

pa, ne znam...ja nekako volim da mislim da zaista nije nikada kasno da se ljubi...strasno, ili malko drugacije, svejedno

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ggolub Pogledaj poruku
    Ja mislim da je nema ta pesma veze sa torbanjem, nego sa osobinom nekih matoraca da se pod stare dane zatelebesaju ko tinejdžeri, bez obzira što ne mogu efikasno da torbaju. A pošto ne mogu dobro da torbaju, onda to nadoknadjuju kešom, tako da obično savataju neku dobru ribu 3 puta mladju, koja zna šta hoće pa ih muze dok sav keš ne iscedi, a onda

vala baš tako...

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Ijao kakav rečnik

Pa kažu stari panj najjače gori.
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

To su smislile matore prdhonje,koji su u mladosti bili papci,pa su sa godinama skontali da treba malo da budu i pravi muškarci ...ali... se kitha više ne diže kao pre .... ali Bože moj... zaradilo se u međuvremenu pa imamo zamenu za istu.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio malo zvocalo Pogledaj poruku
    To su smislile matore prdhonje,koji su u mladosti bili papci,pa su sa godinama skontali da treba malo da budu i pravi muškarci ...ali... se kitha više ne diže kao pre .... ali Bože moj... zaradilo se u međuvremenu pa imamo zamenu za istu.

Nema tog kesha koji moze zameniti tvrdu kitu. Kako onaj sa mekom kitom moze uhvatiti zenu za kosu i nabiti joj od nazad. On kad bi to napravio sve bi se to desilo samo sto ne bi usao nego bi se prepolovio.

Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Nema tog kesha koji moze zameniti tvrdu kitu. Kako onaj sa mekom kitom moze uhvatiti zenu za kosu i nabiti joj od nazad. On kad bi to napravio sve bi se to desilo samo sto ne bi usao nego bi se prepolovio.
    Da ali dok ima žena kojima kitha nije primarna stvar i keš je odlična zamena

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio malo zvocalo Pogledaj poruku
    Da ali dok ima žena kojima kitha nije primarna stvar i keš je odlična zamena

To jedino ako je frigidna ili ako joj niko u toku zivota nije dobro nabio. Svaka koja se dobro istorba posla ako treba i plati da bi bila istorbana.

Domaćin NastyNensy (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    71

napravljene za ne koji su vec torbali i hoce uvek jos i jos i jos...

Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

To jedino ako je frigidna ili ako joj niko u toku zivota nije dobro nabio. Svaka koja se dobro istorba posla ako treba i plati da bi bila istorbana.
    Eto vidiš! Matori prdhonja ima lovu kojom će ona moći da plati dobro torbanje...Matorom prdhonji je i onako dovoljno da je coki u obraz i da je kreshne jednom u 100 godina...
    ...vuci siti i koze na broju...

Slične teme

1. ...ljubi dupe ne okretji nikad...:rumenko:
    Autor Зоки u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 01.07.2009., 23:23

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •