forumsko upoznavanje, 7 meseci posle-utisci i rekapitulacija

jesam upoznala neke forumase,zapravo i nije tako mali broj,al pretezno sa politike i jos tu i tamo neplanirano ljude usput...uglavnom pozitivna iskustva,mada i par ljudi koje mozda bolje da nisam upoznala,nije da se kajem al previse smo razliciti da bismo se u bilo cemu nasli,pa nam se tako uglavnom nacini komuniciranja razlikuju previse da bi se razumeli iako su stavovi tu negde...to je prilicno...pa glup osecaj...na manijake uglavnom nisam naletala :)
 
ono...neam pojma...upoznao sam jednog forumasa i 9 forumasica :)
pokajanje je po meni pogresna rec,ali mogu reci da me par osoba smorilo,t.j. razocaralo,ali vecina nije,i tako...sve je to zivot.
k075.gif

Ali priznaj da je taj jedan bio vredan :mrgreen:
Ehehehehe :D
 
vredan u materijalnom smslu ili vredan...voli da radi i to? :)

Ma ne bre.. nem' pojma koliko je vredan u materijalnom smislu, kapiram da možda ako bi prodavlai bubreg po bubreg bi i dobili nešto, ovako baš i nisam sigurna...
Nego mi bilo smešno što si rekao jedan forumaš i devet forumašica..
Nekako je više došla ta njegova jednina do izražaja nego ova množina :)
 
Ma ne bre.. nem' pojma koliko je vredan u materijalnom smislu, kapiram da možda ako bi prodavlai bubreg po bubreg bi i dobili nešto, ovako baš i nisam sigurna...
Nego mi bilo smešno što si rekao jedan forumaš i devet forumašica..
Nekako je više došla ta njegova jednina do izražaja nego ova množina :)
Pa shtrchi...al' takva je statistika
k075.gif

Inace...o.k je Coa :)
 
A upoznala sam ih par.
I nije da se nisam pokajala. Mislim, svi su potpuno bezvezni.
Zbog nekih sam čak prevaljivala i po nekoliko stotina km u jednom danu da bih se videla sa njima i da se potpuno razočaram..
Neki mi duguju neko pivo još od marta meseca..
Od nekih nasrtljivaca sam se jedva odbranila da me ne voze svojim moćnim prevoznim sredstvima dok su ih još imali... od nekih nasrtljivaca nisam uspela da se odbranim, ali se oni srećom ni ne sećaju gde živim..
Sa nekima sam potpuno smorena pila neka piva i medovače i jela kojekakve groznoizgledajuće torte...
Išla u kojekakve zabačene delove prestonice da bih slušala kojekakve bendove..
Sa nekima gledala tako neke utakmice, razmenjivala muzike...

I nikom ne preporučujem upoznavanja na ovaj način... baš nikom..
I šta će ti poznanstva i prijateljstva sa svim tim ljudima... kome to još treba.. bzvz.. :)



Da ih imenujem nećem, znaju oni sve... :heart:


QQ, Felix... :)
Nema me mesecima i kad dođem imam šta i da vidim :)
 

Back
Top