Kuba - Trazim drustvo za Kubu polazak 29. oktobra 2009 sa Kontikijem
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Kuba - Trazim drustvo za Kubu polazak 29. oktobra 2009 sa Kontikijem

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kuba - Trazim drustvo za Kubu polazak 29. oktobra 2009 sa Kontikijem

Zdravo,imam 34g i trazim drustvo za Kubu polazak 29. oktobra 2009. sa Kontikijem.Putujem sam pa ako zeli neko drugi da ide da delimo sobu dali muska ili zenska osoba ustedeli bi 30% doplate za jednokrevetnu sobu,naravno i druzili bi se tokom tih 16 dana
    Poslednji put ažurirao/la Ванда : 15.10.2009. u 22:04 Razlog: Датум промењен за захтев постављача

Iskusan mini_me (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    228

Podrazumevano Re: Kuba - Trazim drustvo za Kubu polazak 15 Oktobra 2009 sa Kontikijem

K k kako bi se druzili?

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kuba - Trazim drustvo za Kubu polazak 15 Oktobra 2009 sa Kontikijem

Cao svima - Jel ima neko zainteresovan??? Dosad se niko nije prijavio? Pozzzz

Početnik
    Učlanjen
    07.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja sam zainteresovan da putujem na kubu ali kakva je ponuda kontikija? jesi se raspitivao i u drugim agencijama? sta spada u cenu? koja je cena?

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kontikijevu ponudu pogledaj na www.kontiki.rs Ali sad ima izmena,a to je da nema mesta za Oktobar sve se vec popunilo.Prvi slobodan termin je 17 Novembar.Dali bi ti to odgovaralo.U drugim agencijama isto ima ponuda ali ostaje se u Havani samo 1-2 dana sto je nista.Sta ces da vidis za 1-2 dana u milionskom gradu koji ima toliko mnogo da ponudi?Plus Kontiki si je vec proverena agencija,meni je to dosta bitno ne zelim da tamo idem sa nekom agencijom za koju prvi put cujem ili koja nema bas dobru organizaciju.

Početnik
    Učlanjen
    07.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kuba - Trazim drustvo za Kubu polazak 17. novembra 2009 sa Kontikijem

jesi pregledao sve ponude po agencijama? mislim da sam negde video da se ostaje nedelju dana u havani i nedelju dana u trinidadu ali se ne secam u kojoj agenciji , znam da je i cena 1500 eur sa avio taksama.

Ističe se Jevdjo (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Kuba - Trazim drustvo za Kubu polazak 17. novembra 2009 sa Kontikijem

Ja bih isao,al me zena nece pustiti samog

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ima grupni polasci i Jolly i Top Travel ali samo 2 dana u Havani i 8 u Varaderu.Dva dana za Havanu je nista posto prvi dan se stize oko 6 popodne pa sto ces videti kad je skoro mrak?Znaci ostaje samo 1 dan u Havani.
    Samo Kontiki ima program od 14 noci a 16 dana,ja sam sve agencije prelistao i ovaj program je najbolji Ima vremena i za individualne obilaske i vise zabave.

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zdravo,imam 34g i trazim drustvo za Kubu polazak 29. Oktobra 2009. sa Kontikijem.Putujem sam pa ako zeli neko drugi da ide da delimo sobu dali muska ili zenska osoba ustedeli bi 30% doplate za jednokrevetnu sobu,naravno i druzili bi se tokom tih 16 dana

Slične teme

1. COVER BAND FEST od 19 do 24 oktobra 2009
    Autor bojankostic u forumu Muzika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 21.10.2009., 15:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •