Kapetan Dragan: Ne mrzim Hrvate, usvojio sam dve devojčice Hrvatice
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: Kapetan Dragan: Ne mrzim Hrvate, usvojio sam dve devojčice Hrvatice

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kapetan Dragan: Ne mrzim Hrvate, usvojio sam dve devojčice Hrvatice

Dragan Vasiljković, poznatiji kao Kapetan Dragan, rekao je da nije "hrvatomrzac", kao i da Hrvatska nije fašistička zemlja iako u Vladi još ima fašističkih elemenata, prenosi Index.hr.

"Pre 20 godina sam usvojio dve devojčice Hrvatice. Danas su srećne i udate, ali me i dalje zovu tata. U Beogradu sam ih vodio u katoličku crkvu. Imam i kuma Hrvata koga volim više nego bilo kog Srbina, jer moja vera kaže: Bog, pa kum", prenosi Index deo Vasiljkovićevog razgovora sa "Media servis".

Vasiljković je ponovo u žiži javnosti nakon što je pušten iz troipogodišnjeg pritvora odlukom Federalnog suda u Australiji, koji je uvažio njegovu žalbu da zbog toga što je Srbin ne bi imao fer suđenje u slučaju da se izruči Hrvatskoj.
    "Uveren sam da će i poslednji zahtev za moje izručenje biti odbijen, a u tom slučaju neće biti podnesena žalba jer nema nikakvih argumenata. Prosečan Srbin ne bi imao fer suđenje u Hrvatskoj, a kamoli Kapetan Dragan koga smatraju zločincem. Isto bi bilo i sa hrvatskim vojnikom u Krajini, da se sve drugačije završilo", rekao je Kapetan Dragan.
    Vasiljković je dodao i da je "za sve kriva Vesna Škare-Ožbolt i njena prljava politička igra, kojom zloupotrebljava hrvatsko pravosuđe kako bi udovoljila vlastitoj mržnji".

BiH će tražiti kapetana Dragana
    Dve nedelje nakon što je Federalni sud stopirao ekstradiciju Dragana Vasiljkovića optuženog za ratne zločine Hrvatskoj, sada Bosna i Hercegovina skuplja dokaze kako bi podnela zahtjev Australiji za ekstradiciju, piše australijski “Ejdž“.
    Novoimenovani ambasador BiH u Australiji Damir Arnaut tvrdi kako postoje čvrsti dokazi da je Vasiljković sa svojim eskadronom smrti operirao istočnom Bosnom i počinio ratne zločine, prenosi “Oslobođenje“.
    Arnaut je dodao kako postoje čvrsti dokazi da je "Vasiljković sa svojim paramilitarnim eskadronom smrti operirao istočnom Bosnom najmanje do kraja 1994."

http://www.blic.rs/hronika.php?id=110824

Eto,kad hrvatski lažovi dunu u čabar,tu su njihovi muslimanski prilepci da pričaju o svojoj pravdi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kapetan Dragan: Ne mrzim Hrvate, usvojio sam dve devojčice Hrvatice

Novoimenovani ambasador BiH u Australiji Damir Arnaut...
    He, he, he..

Damir, pa još Arnaut...

Jel to neka zajebancija...

Veoma poznat dragosh (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    162

Podrazumevano Re: Kapetan Dragan: Ne mrzim Hrvate, usvojio sam dve devojčice Hrvatice

...danas za promenu opet na tapetu hrvati, posle pauze od 24h?!

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku

Eto,kad hrvatski lažovi dunu u čabar,tu su njihovi muslimanski prilepci da pričaju o svojoj pravdi.
    I oni ce glavom u zid, to im je nesto sto izgleda vole da ponavljaju da rade.

Elita
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Nisu retardirani oni nego oni na našoj strani koji posluju sa njima.Kad bi granice bile selektivno zatvarane prema federaciji i zaustavljen protok sumnjivih likova i robe oni bi se vrlo brzo prizvali pameti.Zapadna roba je daleko skuplja a oni su siromašni.
    jedna od opcija je i ekonomski pritisak, slazem se

cange nije na forumu
    se krsti levom i desnom kad ovde svrati..♫♪♫♪ ♫ ♪ ♫♪
    Poznat cange (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1043

Dragan Vasiljković, poznatiji kao Kapetan Dragan, rekao je da nije "hrvatomrzac", kao i da Hrvatska nije fašistička zemlja ...............

"Pre 20 godina sam usvojio dve devojčice Hrvatice. Danas su srećne i udate, ali me i dalje zovu tata. U Beogradu sam ih vodio u katoličku crkvu. Imam i kuma Hrvata koga volim više nego bilo kog Srbina, jer moja vera kaže: Bog, pa kum" ..............

a, pa ovo ga potpuno oslobadja svake predpostavljene krivice .....
    nije dovoljno biti dobar, potrebno je napraviti i ostale takvima.............

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio cange Pogledaj poruku
    a, pa ovo ga potpuno oslobadja svake predpostavljene krivice .....
    On i nije nosilac neke krivice...

Domaćin
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Citajuci postove forumasa na ovu temu nemogu da se otmem utisku da vecina od njih nezna ko je Kapetan Dragan, a jos manje zna sta je ucinio da zastiti srpsku narod na pocetku rata u Hrvatskoj.
    Covek je profesionalni vojnik koji je napustio udobnost i sigurnost zivota kakav je mogao da vodi s obzirom da je vec bio penzionisan i imao podebelu penziju i dosao u Hrvatsku da spreci da se Srbima iz Hrvatske ponovi 1941.
    I taj zadatak, koji je prvenstveno on sam sebi postavio, a onda orihvatio komandu tadasnjeg politickog rukovodstva republike Srpske Krajine, obavio je bez greske, vrlo perofesionalno i vrhunski uspesno, sa minimalnim gubicima.
    Tokom rata u Hrvatskoj nije se pricalo o zlocinima koje je pocinila njegova jedinica jer ih nije ni cinila.
    On je profesionalni vojnik i vrlo dobro zna pravila i obicaje rata i Zenevsku konvenciju.
    Sva povika na njega je dosla kasnije, kao sto neko na forumu napisa zbog bolesne mrznje prema Srbima i za dnevnopoliticku upotrebu.
    Zar nije Hrvatska podigla tajnu optuznicu za svakog Srbina koji je do rata i u ratu zivio u republici Srpskoj Krajini? I onda kada se koji od njih prevari pa dodje u Hrvatsku ili izadje negde u zapane zemlje ga hapse i osudjuju na montiranim procesima. Ista je stvar sa Kapetanom Draganom sa izuzetkom sto i im je on kost u grlu jer je u nekoliko navrata razbucao njihove "elitne jedinice" bez ijednog izgubljenog borca.
    I sada kada im je tuzba, kako napisa misoni, prnula u cabar pozvali su u pomoc svoje cvece da ne bi li oni sta uspeli da urade po tom pitanju.
    Bojim se da je mrka kapa, jer svako ko se motao po Bosni i ratovao od 92 do 95 zna da jedinica Kapetana Dragana nije ucestvovala u ratu u Bosni, pa ni u istocnoj Bosni.
    Ali hrvatsko cvece ce iskonstruisati "cvrste dokaze" ne brinite.
    E, sad je na australiskom pravosudju da ceni cvrstocu, bolje reci konstrukciju tih "dokaza"

cange nije na forumu
    Poznat cange (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1043

e.... sad mi je lakše, sada sve znam

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

I ja planiram da usvojim 2-3 Hrvatice
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

cange nije na forumu
    Poznat cange (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1043

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    I ja planiram da usvojim 2-3 Hrvatice

.... od po 200 meseci ?

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Pa i meni ranije nije delovao kao neki okoreli nacionalista. Zahtev za njegovo izručenje je bio samo pokušaj pokazivanja mišića od strane hrvata.
    Myles Bennett Dyson

paja1408 nije na forumu
    ucim istoriju kako bi sagledao sadasnjost i predvideo buducnost
    Buduća legenda paja1408 (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    562

Citat Original postavio jevdokan Pogledaj poruku
    Citajuci postove forumasa na ovu temu nemogu da se otmem utisku da vecina od njih nezna ko je Kapetan Dragan, a jos manje zna sta je ucinio da zastiti srpsku narod na pocetku rata u Hrvatskoj.
    Covek je profesionalni vojnik koji je napustio udobnost i sigurnost zivota kakav je mogao da vodi s obzirom da je vec bio penzionisan i imao podebelu penziju i dosao u Hrvatsku da spreci da se Srbima iz Hrvatske ponovi 1941.
    I taj zadatak, koji je prvenstveno on sam sebi postavio, a onda orihvatio komandu tadasnjeg politickog rukovodstva republike Srpske Krajine, obavio je bez greske, vrlo perofesionalno i vrhunski uspesno, sa minimalnim gubicima.
    Tokom rata u Hrvatskoj nije se pricalo o zlocinima koje je pocinila njegova jedinica jer ih nije ni cinila.
    On je profesionalni vojnik i vrlo dobro zna pravila i obicaje rata i Zenevsku konvenciju.
    Sva povika na njega je dosla kasnije, kao sto neko na forumu napisa zbog bolesne mrznje prema Srbima i za dnevnopoliticku upotrebu.
    Zar nije Hrvatska podigla tajnu optuznicu za svakog Srbina koji je do rata i u ratu zivio u republici Srpskoj Krajini? I onda kada se koji od njih prevari pa dodje u Hrvatsku ili izadje negde u zapane zemlje ga hapse i osudjuju na montiranim procesima. Ista je stvar sa Kapetanom Draganom sa izuzetkom sto i im je on kost u grlu jer je u nekoliko navrata razbucao njihove "elitne jedinice" bez ijednog izgubljenog borca.
    I sada kada im je tuzba, kako napisa misoni, prnula u cabar pozvali su u pomoc svoje cvece da ne bi li oni sta uspeli da urade po tom pitanju.
    Bojim se da je mrka kapa, jer svako ko se motao po Bosni i ratovao od 92 do 95 zna da jedinica Kapetana Dragana nije ucestvovala u ratu u Bosni, pa ni u istocnoj Bosni.
    Ali hrvatsko cvece ce iskonstruisati "cvrste dokaze" ne brinite.
    E, sad je na australiskom pravosudju da ceni cvrstocu, bolje reci konstrukciju tih "dokaza"
    tacno...koliko ja znam draganova jedinica je bila poznata po gvozdenoj disciplini i jakoj subordinaciji....njegov pogresan potez je bio sto se zamerio politicarima u RSK i opasno ih ugrozavao po popularnosti koju je uzivao u narodu...poceo je malo da se mesa i u politiku i tu je zglajzno....prvo su njega izdali srpski politicari...a tek posle je proganjan od hrvata....mozda bi sve drugacije bilo da je on ostao u krajini do kraja...ali to verovatno znaju njegovi saborci bolje pa ce valjda i ovde izneti neki argument iz prve ruke....

Domaćin BH. Srbin (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Kakve sad veze imaju njegovi zločini sa usvajanjem dvije hrvatske djevojčice???

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio BH. Srbin Pogledaj poruku
    Kakve sad veze imaju njegovi zločini sa usvajanjem dvije hrvatske djevojčice???
    A koji to zločini?

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Jel' beše zbog ovog Botina maćeha zapalila od Ljube?

Učlanjen
    07.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

A koji to zločini?
    Oni za koje se tereti.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Oni za koje se tereti.
    Daj da vidim za šta se tereti?Jesi li pročitao optužnicu?

Zainteresovan član Stranac74 (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

E to su ti Bosnjaci pardon cvijece hrvatsko.Zasto nebi oni prvo izrucili Glavasa Hrvatskoj?Ili je tu neki sporazum u pitanju

Učlanjen
    07.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Citat Original postavio Stranac74 Pogledaj poruku
    E to su ti Bosnjaci pardon cvijece hrvatsko.Zasto nebi oni prvo izrucili Glavasa Hrvatskoj?Ili je tu neki sporazum u pitanju
    Šta imaju Bošnjaci sa onim što mu Hrvati u Grudama dijele zemlju?
    Pitaj Šprića zašto mu nije u cilju da riješi pitanje izručivanja osumnjičenih između Hrvatske i BiH!?

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Pitaj Šprića zašto mu nije u cilju da riješi pitanje izručivanja osumnjičenih između Hrvatske i BiH!?
    Pa šta ti onda imaš da tražiš od Srba u RS kad ne smete ni da prismrdite u Herceg Bosnu?

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

ko zna sta planira sa devojcicama kad odrastu

Učlanjen
    07.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Pa šta ti onda imaš da tražiš od Srba u RS kad ne smete ni da prismrdite u Herceg Bosnu?
    Šta pričaš ti molim te?
    Aj jednom pokušaj biti jasan u tim svojim postovima...

Aktivan član maeglin_numene (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Nezavisna i suverena

Nego jel imate vi u Federaciji kakvu vlast,ministre,premijera ili tako nešto

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Šta pričaš ti molim te?
    Aj jednom pokušaj biti jasan u tim svojim postovima...
    Pričam to da niste ništa sredili kod vas a gurate nos kod nas jer ste pokrali sve što ste mogli i ćao nema više.

Slične teme

1. Kapetan Dragan
    Autor Luka_Bgd_ u forumu Politika
    Odgovora: 180
    Poslednja poruka: 07.02.2017., 20:18
  2. Kapetan Dragan neće biti izručen Hrvatskoj
    Autor Dragan_srbcg u forumu Politika
    Odgovora: 373
    Poslednja poruka: 31.03.2010., 16:53
  3. Dr.Dabic lecio Hrvatice od neplodnosti
    Autor Torrente-Bgd u forumu Politika
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 29.09.2009., 00:24
  4. MRZIM HRVATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Autor BIO u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 03.08.2005., 17:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •