Prelepim/preslatkim DEWOJKAMA sex uopste ni ne treba z:D

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Logicno je skroz, one su bitja naprawljena od ciste motj ii snage z:D
Bitja okruzena paznjom,sexualnom energijom itd
Znaci realno ako pogledamo njoj uopst enije potreban sex z:D. Tako da one imaju sex onako cisto ponekad, ali im uopste nije potreban z:D. Posto ona dok ode do prodawnitze doziwi wetji niwo sexualne koncentracije nego sto ruzna dewojka tokom 10 sati seksa z:D z:D
Swe sto owe ruzne dobiju kroz sex, lepe dobiju od samog postojanja :D.
Bog nekima daje, a nekima uzima :neutral:
A lepota i za muske i za zenske najbitnija stwar, kao i za swakog coweka.
Znaci preslatka i prelepa dewojka je u rangu wladara sweta, jer wetj ima swe ispred sebe,znaci ima totalnu slobodu kretanja, i radenja, sta god da radi bitje slatka, a to je ono sto je najbitnije, i u najgorim trenucima tje uwek biti slatka i sijatje poput bastiona swetlosti medju ljudima= totalno ispunjenje sudbine/najwisih poriwa
 
Poslednja izmena:
Logicno je skroz, one su bitja naprawljena od ciste motj ii snage z:D
Bitja okruzena paznjom,sexualnom energijom itd
Znaci realno ako pogledamo njoj uopst enije potreban sex z:D. Tako da one imaju sex onako cisto ponekad, ali im uopste nije potreban z:D. Posto ona dok ode do prodawnitze doziwi wetji niwo sexualne koncentracije nego sto ruzna dewojka tokom 10 sati seksa z:D z:D
Swe sto owe ruzne dobiju kroz sex, lepe dobiju od samog postojanja :D.
Bog nekima daje, a nekima uzima :neutral:
A lepota i za muske i za zenske najbitnija stwar, kao i za swakog coweka.
Znaci preslatka i prelepa dewojka je u rangu wladara sweta, jer wetj ima swe ispred sebe,znaci ima totalnu slobodu kretanja, i radenja, sta god da radi bitje slatka, a to je ono sto je najbitnije, i u najgorim trenucima tje uwek biti slatka i sijatje poput bastiona swetlosti medju ljudima= totalno ispunjenje sudbine/najwisih poriwa

maleni, pa ti si neverovatan:eek:
ti si jedina osoba koja me je dovela do toga da se osecam lepo zato sto nisam lepa
te, se bez bilo kakvog osecaja krivice mogu prepustiti sexanju
jer znam da ce oko mene, cak i kad sijalice na ulicnim svetiljakama pregore, uvek bti lepih devojaka-bastiona svetlosti koje ce osvetljavati mracne ulice mog zivonog puta...
 
maleni, pa ti si neverovatan:eek:
ti si jedina osoba koja me je dovela do toga da se osecam lepo zato sto nisam lepa
te, se bez bilo kakvog osecaja krivice mogu prepustiti sexanju
jer znam da ce oko mene, cak i kad sijalice na ulicnim svetiljakama pregore, uvek bti lepih devojaka-bastiona svetlosti koje ce osvetljavati mracne ulice mog zivonog puta...

Mozda i jesi lepa, lepota zawisi od mnogo faktora.
A dewojke bastioni swetlosti oswetljawaju kako okolinu tako i sebe, ali uglawnom swoje sudbine prate, Dok tje twoj momak/dewojka gledati u njih, one tje ipak itji swojim putem, tako da tjes morati oswetlati swoj mracni i gresni ziwot sama :ok:
 
Mozda i jesi lepa, lepota zawisi od mnogo faktora.
A dewojke bastioni swetlosti oswetljawaju kako okolinu tako i sebe, ali uglawnom swoje sudbine prate, Dok tje twoj momak/dewojka gledati u njih, one tje ipak itji swojim putem, tako da tjes morati oswetlati swoj mracni i gresni ziwot sama :ok:
ne, ne, nemoj me sad tesiti
proverila sam upravo
definitivno ne svetlim u mracnoj sobi :(
 
Logicno je skroz, one su bitja naprawljena od ciste motj ii snage z:D
Bitja okruzena paznjom,sexualnom energijom itd
Znaci realno ako pogledamo njoj uopst enije potreban sex z:D. Tako da one imaju sex onako cisto ponekad, ali im uopste nije potreban z:D. Posto ona dok ode do prodawnitze doziwi wetji niwo sexualne koncentracije nego sto ruzna dewojka tokom 10 sati seksa z:D z:D
Swe sto owe ruzne dobiju kroz sex, lepe dobiju od samog postojanja :D.
Bog nekima daje, a nekima uzima :neutral:
A lepota i za muske i za zenske najbitnija stwar, kao i za swakog coweka.
Znaci preslatka i prelepa dewojka je u rangu wladara sweta, jer wetj ima swe ispred sebe,znaci ima totalnu slobodu kretanja, i radenja, sta god da radi bitje slatka, a to je ono sto je najbitnije, i u najgorim trenucima tje uwek biti slatka i sijatje poput bastiona swetlosti medju ljudima= totalno ispunjenje sudbine/najwisih poriwa

Idealizujes i idolizujes lepe zene kao da nikad nijednoj od njih nisi ni prisao. Rupa je rupa, Bratislave. Razlikuje se samo ono sto imaju u glavi.
 
Mozda i jesi lepa, lepota zawisi od mnogo faktora.
A dewojke bastioni swetlosti oswetljawaju kako okolinu tako i sebe, ali uglawnom swoje sudbine prate, Dok tje twoj momak/dewojka gledati u njih, one tje ipak itji swojim putem, tako da tjes morati oswetlati swoj mracni i gresni ziwot sama :ok:

Ljudski život Bratislave...lepše zvuči, a i tačnije je rečeno...

A i njen momak će gledati u druge... ne beri brigu...
 
Logicno je skroz, one su bitja naprawljena od ciste motj ii snage z:D
Bitja okruzena paznjom,sexualnom energijom itd
Znaci realno ako pogledamo njoj uopst enije potreban sex z:D. Tako da one imaju sex onako cisto ponekad, ali im uopste nije potreban z:D. Posto ona dok ode do prodawnitze doziwi wetji niwo sexualne koncentracije nego sto ruzna dewojka tokom 10 sati seksa z:D z:D
Swe sto owe ruzne dobiju kroz sex, lepe dobiju od samog postojanja :D.
Bog nekima daje, a nekima uzima :neutral:
A lepota i za muske i za zenske najbitnija stwar, kao i za swakog coweka.
Znaci preslatka i prelepa dewojka je u rangu wladara sweta, jer wetj ima swe ispred sebe,znaci ima totalnu slobodu kretanja, i radenja, sta god da radi bitje slatka, a to je ono sto je najbitnije, i u najgorim trenucima tje uwek biti slatka i sijatje poput bastiona swetlosti medju ljudima= totalno ispunjenje sudbine/najwisih poriwa

Od čitanja ovog teksta dobila sam rak na mozgu :mrgreen:
 
Idealizujes i idolizujes lepe zene kao da nikad nijednoj od njih nisi ni prisao. Rupa je rupa, Bratislave. Razlikuje se samo ono sto imaju u glavi.

A ti onda iskopaj rupu u saksiji, ili pak kupi vestacku rupu i baci se u boj :neutral:..
Mislim, koji je ******* ******? To, rupa je rupa? Pa zato ******* debeloj devojci treba vise vremena da nadje nekog jel.. Ako nadje..
Zato i muvamo devojke koje su nam vizuelno zanimljivije. Zato i ******* celo covecanstvo prvo krece od toga..
I sad je ******* rupa, rupa..
 
dugo vremena razmisljam da li da se upustam u rasprave na ovom forumu i hajd....
dakle...mislim da su poslednjih godina zene daleko vise samopouzdanije od muskaraca...a evo i zasto..vidite lepu devojku...zenu...gospodju...super izgleda...nosi na sebi garderobu od 1000 evra...muskarac razmislja....hteo bi..ali vecina shvata da tu nema sta da trazi...jednostavno da bi startovao takvu prepostavljas da treba odvesti na pice...veceru.itd. onda shvatas da nisi u mogucnosti...i zato su lepotice usamljenije...a fizicki izgled je uvek bio prvi poziv na upoznavanje...sto je mozda greska...velicinu coveka ne odredjuje samo spoljasnji izgled...ali do te spoznaje se dolazi vremenom...
 
dugo vremena razmisljam da li da se upustam u rasprave na ovom forumu i hajd....
dakle...mislim da su poslednjih godina zene daleko vise samopouzdanije od muskaraca...a evo i zasto..vidite lepu devojku...zenu...gospodju...super izgleda...nosi na sebi garderobu od 1000 evra...muskarac razmislja....hteo bi..ali vecina shvata da tu nema sta da trazi...jednostavno da bi startovao takvu prepostavljas da treba odvesti na pice...veceru.itd. onda shvatas da nisi u mogucnosti...i zato su lepotice usamljenije...a fizicki izgled je uvek bio prvi poziv na upoznavanje...sto je mozda greska...velicinu coveka ne odredjuje samo spoljasnji izgled...ali do te spoznaje se dolazi vremenom...

ooo gresis ciko (:
ne ide to tako :D
one imaju slobodu da startuju koga hoce ^_^
I mogu da budu i bezobrazne, i slatke, i nametljiwe, sta god im padne na pamet, mogu da skroz budu Bozija slobodna stworena, da se igraju iz miloste sa swetom ^_^
 
Ti si jedan veoma zanimljiv ideolog !
Naime zar nije ljepota u oku promatraca ?
Ja cu sad ispast bljutava : al meni su SVE zene lijepe !
Al budimo realni te malo manje lijepe imam filing su VATRE u krevetku ;)
Stoga .. Svakoj treba hopa cupa ( nas dva-tri skupa) ideja ti pada u vodu ! ;)

Pa to jeste acno, swi mi ponekad spawamo sa nekime sa kime bas i nismo trebali, narawno da smo detza Bozija, slatka, i socna, i ponekad se desi i to!
ali opet dolazimo na ideologiju posle dela, ona i ako je spawala to njoj nije zaista bilo potrebno, a nekoj manje atraktiwnoj jeste z:(
Ona se igra samo ^_^. Msm narawno prodje i ona kroz swasta, ali na kraju opet ostane kao ponosni Boziji apostol da oswedoci lepotu ljudi, tj zena, i samim tim i dalje sija, sta god joj se desilo/uradila da je (:
PS skroz si kjut na onoj slici sto si kacila ^_^, jedino msm da trebas da dignes kilazu malo, ali nisam siguran, e i da Koza trea da ti bude bledja, msm da tje tako biti bolje!
 
ooo gresis ciko (:
ne ide to tako :D
one imaju slobodu da startuju koga hoce ^_^
I mogu da budu i bezobrazne, i slatke, i nametljiwe, sta god im padne na pamet, mogu da skroz budu Bozija slobodna stworena, da se igraju iz miloste sa swetom ^_^

da ne budem bezobrazan...za ovo ciko...olako dajes ocene...
a za ostali deo komentara...treba ti vise iskustva da bi realnije gledao na stvar...
 
Ewo moji kriticari smatraju da gresim kada kazem da im ne treba, i na to nawode argumente tipa pa sta im treba z:D
Ewo pokusacu da naprawim paralelu, zamislite da imate 125326521663245 milijardi dolra na racunu z:D
E tek u tom trenutku postajete slobodni nosilac wolje Bozije nowtza. Da pojasnim, tek onda nowatz psotaje nesto cime se moze igrati, nowatz gubi swaku wrednost onda, znaci ja sa tim parama mogu da kupim 10 ostrwa iz zezanja, ali meni to uopste ne treba z:D. Iz cistog beznazdja
ili drugi slucaj, neko ko je toliko jak, da moze recimo sa macem da posece 1000 ljudi u sekundi, on onda moze iz zezanja otici u neki rat, pobiti celu wojsku sam, cisto iz zezanja opet, iz igre, ali on je opet apsolut, apsolut macewaotza koji nema neprijatelja na swetu, najaci je
tako isto i dewojka spada u taj niwo. Moze da ima sta hotje, moze da radi st ahotje, moze da se zeza, da se slika, da prawi sranja ma apsolutno swe. I sada nist aod toga njoj ne treba, ali tako se igra Bozijim swetom koji je naprawljen za slobodne ljude
 

Back
Top