Zene- neprijatelj muskartza, i izwor uznemirenja

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Doslo je do moje paznje da zene prawe uznemirenja, sa swojim adutima, stwaraju nesklad pometnju, i cak ako se odlucimo da ih iskuliramo, opet naprawe jos wetju pometnju kada se nabaci, pa onda ode. Ostane nam u umu Ima jedna zen prica
idu dwa monaha i nadu na neku drolju na ulici, i kao fazon owa hoce da predje preko bare, i owaj se ponudi u uzme je i prenese je.
I posle dok su blejali u hramu pita owaj ortak owog sto je nosio, kao fazon" sto si brate nosi owu kucxku, nesto si je mnogo pipao?"
A owaj mu kaze" ja sam zenu ostawio tamo, a ti je jos nosis u sebi"
 
Doslo je do moje paznje da zene prawe uznemirenja, sa swojim adutima, stwaraju nesklad pometnju, i cak ako se odlucimo da ih iskuliramo, opet naprawe jos wetju pometnju kada se nabaci, pa onda ode. Ostane nam u umu Ima jedna zen prica
idu dwa monaha i nadu na neku drolju na ulici, i kao fazon owa hoce da predje preko bare, i owaj se ponudi u uzme je i prenese je.
I posle dok su blejali u hramu pita owaj ortak owog sto je nosio, kao fazon" sto si brate nosi owu kucxku, nesto si je mnogo pipao?"
A owaj mu kaze" ja sam zenu ostawio tamo, a ti je jos nosis u sebi"

Je li Bwaco jel si bio danas u teretani?;)
 
Doslo je do moje paznje da zene prawe uznemirenja, sa swojim adutima, stwaraju nesklad pometnju, i cak ako se odlucimo da ih iskuliramo, opet naprawe jos wetju pometnju kada se nabaci, pa onda ode. Ostane nam u umu Ima jedna zen prica
idu dwa monaha i nadu na neku drolju na ulici, i kao fazon owa hoce da predje preko bare, i owaj se ponudi u uzme je i prenese je.
I posle dok su blejali u hramu pita owaj ortak owog sto je nosio, kao fazon" sto si brate nosi owu kucxku, nesto si je mnogo pipao?"
A owaj mu kaze" ja sam zenu ostawio tamo, a ti je jos nosis u sebi"

:mrgreen:
 
..idu dwa monaha i nadu na neku drolju na ulici, i kao fazon owa hoce da predje preko bare, i owaj se ponudi u uzme je i prenese je.
I posle dok su blejali u hramu pita owaj ortak owog sto je nosio, kao fazon" sto si brate nosi owu kucxku, nesto si je mnogo pipao?"
A owaj mu kaze" ja sam zenu ostawio tamo, a ti je jos nosis u sebi"

Zapravo, svidja mi se prica..
 
Doslo je do moje paznje da zene prawe uznemirenja, sa swojim adutima, stwaraju nesklad pometnju, i cak ako se odlucimo da ih iskuliramo, opet naprawe jos wetju pometnju kada se nabaci, pa onda ode. Ostane nam u umu Ima jedna zen prica
idu dwa monaha i nadu na neku drolju na ulici, i kao fazon owa hoce da predje preko bare, i owaj se ponudi u uzme je i prenese je.
I posle dok su blejali u hramu pita owaj ortak owog sto je nosio, kao fazon" sto si brate nosi owu kucxku, nesto si je mnogo pipao?"
A owaj mu kaze" ja sam zenu ostawio tamo, a ti je jos nosis u sebi"

Evo Bwaco ja ovo čitam već drugi put i meni nije jasno šta ti čoveče u opšte hoćeš?;)
Koji je tvoj problem? :think:

I koliko si danas dizao jel opet bilo 10X50? :manikir:
 
Evo Bwaco ja ovo čitam već drugi put i meni nije jasno šta ti čoveče u opšte hoćeš?;)
Koji je tvoj problem? :think:

I koliko si danas dizao jel opet bilo 10X50? :manikir:
10x 30 pa onda druga serija 10x 45 i uspeo sam 10x 55 ali nisam skroz do kraja spustao, malo sam radio kratje
tesko je 55 >_<
E i uspeo sam noge 140 na presi, ali isto nisam bas skroz prawilno radio, tesko brajko mnogo :D
 
na zalost bwanko u pwawu si
to nam je u genima,nagon za razmnozavanjem koji je u sukobu sa ogranichavajucim ustrojstvom drushtva koje te nagone zeli da ukroti
ne moze se protiv prirode
mada ti si mozda srecnik jer imash materijala da izrastesh u ponositog geja pa da nemash tih problema:)

nemam obozawam male slatke kucxkitze ^_^
onako tople mekane joj :zaljubljena:
nmg sa muskartzima :D
Ali imam u planu world domination, sto znaci da cu morati i da izdominiram i male slatke kucxkitze i da im pokzem gde im je mesto ^_^
ali nekako mi mnogo drage pa sam uwek blag z:(
J bg :D
Sta tju kad ih wolim! :D
 
nemam obozawam male slatke kucxkitze ^_^
onako tople mekane joj :zaljubljena:
nmg sa muskartzima :D
Ali imam u planu world domination, sto znaci da cu morati i da izdominiram i male slatke kucxkitze i da im pokzem gde im je mesto ^_^
ali nekako mi mnogo drage pa sam uwek blag z:(
J bg :D
Sta tju kad ih wolim! :D

Dok se oženiš i razvedeš nekoliko puta i ta ljubav će da splasne. Veruj mi. :sad2::sad2:
 
Onda je bvaco derer slika tebe kad povasteš, a to, da ti iskreno kažem, i nije baš preterano vesela budućnost.

A što vama svima smeta vaša iner fimejl personaliti? Missim svi je imate, možete da crknete ali od nje da pobegnete teško. Osim ako vas nisu uzgajali u turskom zatvoru.

ne derrer je moj dragi prijatelj i ja ga puno wolim :heart:
ali moja budutjnost je pod walom sudbine. JA pratim swoga unutrasnjeg Boga, tako da je moguce da budem i platjeni ubica :D. A swakako je jedan od glawnih ciljewa uhwatiti slatke male kucxkitze ^_^. Msm uspeo sam wetj jednu bas super! znaci lepsa je od was jedno 90 posto owde siwh :D
Ali poenta e da sada idem napred, da se poboljsawam, i da jednog dana sa ponosom mogu nositi swoje Bogom dano telo, i ispuniti swou sudbinu, ali do tada ima mnogo nezgoda sa kojima se treba izboriti ^_^
 
Ona nema nista z:D z:D
Mi smo wetj postali bolji od zena u swkaom smislu, ali one wladaju silom
ali zayebacemo ih, samo je pitanje wremena z:D
Imamo i mi asa u rukawu, i sto je nawaznije muski rod ima mene z:D
Dakle swe owe dewoke owde, su uglawnom ruine, sranja od swega, i narawno nemaju nikakwu perspektiwu osim kdo nekih debila z:D.
Sto znaci zawrsitje nesretne i bez ikoga osim prijateljitza z:D
ili tje da se prewaspitaju z:D
 
ne derrer je moj dragi prijatelj i ja ga puno wolim :heart:
ali moja budutjnost je pod walom sudbine. JA pratim swoga unutrasnjeg Boga, tako da je moguce da budem i platjeni ubica :D. A swakako je jedan od glawnih ciljewa uhwatiti slatke male kucxkitze ^_^. Msm uspeo sam wetj jednu bas super! znaci lepsa je od was jedno 90 posto owde siwh :D
Ali poenta e da sada idem napred, da se poboljsawam, i da jednog dana sa ponosom mogu nositi swoje Bogom dano telo, i ispuniti swou sudbinu, ali do tada ima mnogo nezgoda sa kojima se treba izboriti ^_^
A koji će ti, ionako ćeš da istruliš u sanduku jednog dana, ako te pre toga ne spale.

Missim, kako to razmišljaju ova današnja deca o bože, sve neke fantazije :roll: u moje vreme mnogo se realnije razmatralo pitanje budućnosti i smisla. Nema niti jednog niti drugog, razume se :kafa:
 
A koji će ti, ionako ćeš da istruliš u sanduku jednog dana, ako te pre toga ne spale.

Missim, kako to razmišljaju ova današnja deca o bože, sve neke fantazije :roll: u moje vreme mnogo se realnije razmatralo pitanje budućnosti i smisla. Nema niti jednog niti drugog, razume se :kafa:

ma kakaw smisao z:D
Sto se tice materijalne buducnosti to mi najmanji problem, ali mnogo je bitnija owa duhowna z:D
I tju tje morati da na kraju pojedu swa gowna koja su izasrala z:cry:
Swe tje im se wratiti z:D.
Poenta je samo sto imas gomilu idiota od muskartza, koji su debili. I koji pustaju owe da rade st ahoce, i to je wrlo jadno. I onda su owe kucke pocele da kapiraju da su nesto iznad ili tako to
E sada je fazon da ja budem toliko iznad njih, da i mne padne na pamet takwa fantazija da su iznad z:D. Dakle poenta je da ih swi kolektiwno sutnemo u dupe, i kazemo im tjao zdrawo z:D
E onda tje one da placu, onda tje nastati sranja, i moratje da se menjaju z:D
i ja im zelim sto wishe suza i nesretje na tom putu z:D
 
A koji će ti, ionako ćeš da istruliš u sanduku jednog dana, ako te pre toga ne spale.

Missim, kako to razmišljaju ova današnja deca o bože, sve neke fantazije :roll: u moje vreme mnogo se realnije razmatralo pitanje budućnosti i smisla. Nema niti jednog niti drugog, razume se :kafa:

dechko je skroman za svoje godine i time napredniji
nemoj da si tako surova,budi malo i pedagog!
ja sam u njegovim godinama verovao da cu dokazati i pokazati kako sam najveci genije svih vremena
samo polako,sve dodje na svoje
 
dechko je skroman za svoje godine i time napredniji
nemoj da si tako surova,budi malo i pedagog!
ja sam u njegovim godinama verovao da cu dokazati i pokazati kako sam najveci genije svih vremena
samo polako,sve dodje na svoje

Pa ti si bio dete debil ocigledno z:D
jer biti nawetji genije swih wremena je totalno relatiwno z:D
zato ja imam realne ciljewe wladanje swetom uz pomotj bozije sile z:D
Sila wlada i to je objektiwno, dok biti genije je subjektiwno z:D.
A obracunawanje sa dewojkama je ujedno i obracunawanje sa sa mim sobom, pobedjiwanje unutrasnjeg demona, pobeda nad samim sobom je pobeda nad dewojkom.
 
A koji će ti, ionako ćeš da istruliš u sanduku jednog dana, ako te pre toga ne spale.
:

Ako tako razmišljaš ti si u OZBILJNOJ krizi. Ne šalim se. Ko ne veruje da ima nešto posle smrti VEĆ je mrtav i samo čeka da ga zakopaju. Upitaj se zašto su najveći ljudski umovi verovali u Boga?
Upitaj se kakva je to energija koja pokreće tvoje telo? U čemu se mrtvac razlikuje od živog? U energiji koja ga goni. Gde je energija? Energija ne može da nestane, ona samo prelazi iz jednog oblika u drugi. Možda je zbir svih tih energija ono što ljudi zovu BOG? Zainteresuj se malo za tu temu. To je jedino što može da te digne. Jedino vera spasava, sve ostalo je pišanje uz vetar. :bye:
 

Back
Top