Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Super ste, imali ste najbolju kremu ( za svaku kozu, za posle brijanja, leti, zimi , za sve prilike odlicna) , mnogo bolja od Nivee ali je vise nigde nema


2nw1sib.jpg


Volim kad domaća firma ima tako dobar proizvod ali se neke mutljavine dešavaju ( uvoznički lobi, kombinacije nekog iz nove vlasti ? ) pa više nigde nema da se kupi već mesecima a imali ste odličan market share i vrhunske proizvode
 
Poslednja izmena:
Meni je ok Tehniqes šampon za kosu...Meni služi I za telo pa ga brzo potrošim I zato uvek po dva mi veca uzme...
Ima neku šmizlu koja joj uvaljuje...:zelenko3:
Druga joj šmizla oriflajm,treća ne znam šta (loreal ili tako neka ili viši u pm kako li...z:cry:)

Moja šminka ide drugim canales...(pivkani):manikir:
 
imam dosta stvari iz avona, sve mi je ok,,i kupke su lepe, mirisljave mmm, imam 3u 1 care za ciscenje lica tonik, parfem litlle black dress 2 kom :D imam glicerinsku kremu za ruke sa mangolijom :) i da imam isto za ruke med i mleko ta je super,,mnogo lepse mirise nego ova sa mangolijom... i imam neki cvetni jos parfem flor..mmm tako nesto ,, on je onako malo jaci za moj ukus,,ali potrosice se :D ( cim mu ne znam ime)
cene su pa sta znam ,,ok,,svidjaju mi se sto imate ono na zadnjim tamo stranicama kataloga, pakete, za 799 din bilo cini mi se,,lupam sad cenu ali dosta stvari za te pare...
ja bih bila rado avon dama samo steta sto nemate platu,,vec prodajete i sakupljate poene i za tu sumu novca uzmete nesto iz kataloga,,znam daju vam i neke popuste itd,,, uglavnom ne primate platu... tako da to kod mene otpada,,ali proizvodi ok, zadovoljna,,od dekorativne kozmetike imam neki tecni puder,,dobar je ,,, i to je to... :)
 

Back
Top