Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Moze i na suvu,ali onda se jedno vreme bas vidi da si nesto stavljala, a ovako kad osusis se ne primecuje. Samo osetis miris i da ti je kosa meksa. Ja uvek stavljam na mokru,ali to je stvar izbora.
 
Ja koristim sjajeve za usne iz Oriflame-
Iz Avona to obicno bude neka toaletna voda, trenutno little black dress i pearls
Trenutno imam i roll on silk, kao i kremu za ruke- oriflame
Sprej za telo skin so soft- avon
 
probala ovaj serum :D

dobar je, baš je dobar, kosa je meka ko bebina, i divno miriše :)

što se ostalih proizvoda tiče, dobre su kreme za stopala, ima finih toaletnih voda, al' ne nadajte se da će dugo da traju :)
da, little black dress je super, i Incandessence
 
Serum je fantastik! Ja ga stalno hvalim :D Koristim ga i na mokru i na suvu kosu, prosto sam zaljubljena u njega i svakog meseca narucujem jedan :) Mirise divno i neguje sjajno :ok:

Vatromet preporuka :vatromet:
 
Da, divan je, ja sam stukla prvih par bocica kao da sam ih pila a ne prskala na sebe :lol:
Zeljno cekam da mi stigne opet sledece nedelje, probala sam apsolutno svaki Avon body naturals sprej otkad sam bila osmi razred osnovne skole i ovaj je nesto apsolutno najlepse od njih sto sam stavila na sebe :laha:
Kad bude (ako bude) pred izbacivanjem iz kataloga, narucicu, bez pardona, minimum deset :lol:
 
Zelim da pohvalim relativno nov set proizvoda za negu stopala Foot works linije, specijalno osmisljenu povodom predstojecih praznika, sa mirisom cimeta i pomorandze. Bila je to ljubav na prvo trljanje mirisne stranice :heart:
U set spadaju kupka za stopala (slika dole), piling i losion. Imam lepu kozu stopala koja ne zahteva posebne tretmane i brigu, ali ljudi moji, ovo fenomenalno mirise!

av41541.jpg
 
Razmisljam da li da kupim ovu njihovu toaletnu vodu, jako me privlaci i mirisnim notama (mandarina, jasmin, vanila) a i pakovanjem, onako da je imam za svaki dan, lagana je, prijatna, deluje mi novogodisnje :)

avon-edt-secret-fantasy-star-50-ml-mandarin-plum-jasmine-peony-sandalwood-452-p.jpg
 
mene je od oriflame-a odusevio sastav ovog parfema Felicity

o.8748.jpg


vanila, cimet, orientalno za zimu i predstojece praznike....kao zimski kolacic....po recenzijama lici na cashmir i verujem da je fantastican
 
Iz Avona to obicno bude neka toaletna voda, trenutno little black dress



:ok: Obozavam little black dress. Ne znam što baš toliko,ali mi je super,često je stavljam.

Takođe mi je sjajan i Christian Lacroix -Absynthe parfem.

Jedno kratko vreme sam bila Avon dama i, što se Avona tiče, ima ponešto dobro,sviđa mi se poneka toaletna voda ili parfem,gelovi za tuširanje,lakovi itd,ali torbe,karmini i senke,pa i nakit, su uvek totalno drugačije boje i sjaja nego u katalogu i ne preporučujem nikom da kupuje dok ne pogleda u prodavnici primerke,glupo je.Naročito torbe umeju biti razočaravajuće.
 
Poslednja izmena:
:ok: Obozavam little black dress. Ne znam što baš toliko,ali mi je super,često je stavljam.

Takođe mi je sjajan i Christian Lacroix -Absynthe parfem.

Jedno kratko vreme sam bila Avon dama i, što se Avona tiče, ima ponešto dobro,sviđa mi se poneka toaletna voda ili parfem,gelovi za tuširanje,lakovi itd,ali torbe,karmini i senke,pa i nakit, su uvek totalno drugačije boje i sjaja nego u katalogu i ne preporučujem nikom da kupuje dok ne pogleda u prodavnici primerke,glupo je.Naročito torbe umeju biti razočaravajuće.

avon bizuterija zna da oksidira kao i satovi....to ne znam kako su sebi mogli da dozvole....torbe su takodje jadne....
 
avon bizuterija zna da oksidira kao i satovi....to ne znam kako su sebi mogli da dozvole....torbe su takodje jadne....

jedan sat sam bacila kad mi je, posle prvog nošenja, ostavio zeleno na ruci
a što se nakita tiče, komšinica naručila svašta (u katalogu zaista dobro izgleda) a ono bože sačuvaj kad je stiglo.. i ona sve vratila, ništa nije htela da uzme
 
Zato sto zene misle da mogu da peru sudove sa prstenjem, naravno da ce da oksidira. Do sad sam videla nekoliko torbi, ali mogu da kazem da mi se samo jedna nije svidela, i to samo zato sto je bila manja nego sto sam ocekivala. Inace, imam Lena torbicu i divna je.
 
Pa dobro, ja sam mislila bas na prstenje. Imam i ja nekog nakita,ali je jos uvek dobar, tako da verovatno zavisi kakav je. Odavno sam imala neku oglicu koja je pocrnela, ali se ne opterecujem toliko oko toga jer i srebro crni, pa sta. :)
 
Naručila danas:

Pahuljice za kupku sa aromom lavande. Ne znam da okačim sliku. :/
U stanu u NS-u nemam kadu, već tuš kabinu, ali kada odem kući, kod mojih, ima da je se osvežim i postanem pahuljasta lavanda. Jedve čekam!

I balzam za usne sa šea puterom. Divan je. :)
 
Uzivala sam u kadi kada sam sa njima pripremila kupku, bacala sam ih s visine na vodenu povrsinu kao prave pahulje i gledala ih kako se rastvaraju... Ne treba ti mnogo za jedno kupanje a u jednom pakovanju ih ima bas dosta, traju :)
avon-bubble-bath-confetti.jpg
 

Back
Top