Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Advance techniques kolekcija je ocajna (sem onih seruma za kovrdze i suve krajeve).
Sto se tice nege tela,Skin so Soft (Signature silk) mi se mnooogooo svidza,a i jako lepo mirise.:)Preterane su mi i one kremice za stopala,pogotovo sa mirisom sumskog voca.
 
Loreal :heart: Od sampona do maskare.
Osim tecnog pudera. Daje previse porculanski izgled za moj ukus.

E odlicno!Ajde preporuci Lorealovu maskaru?Napisacu kad dodjem kuci koju koristim (ne znam kako se zove, a zlostavljam net u firmi :rumenko: ), ne svidja mi se.Cini mi se da su Lorealove maskare od boljih...Koristila sam ih i ranije ali sad su na trzistu neke nove, gomile, a pojma nemam kakve su a i nisu jeftine...Treba mi za duzinu i uvijanje trepushki.NE za volumen! Thanx.

Moze i neko drugi da preporuci, ko ima iskustva s istim.
 
Planet spa mi je preteran,pogotovo kolekcija od maslina.Krema za telo prelepo mirise.a ni maska za lice nije losa.Svidja mi se piling za lice,onaj Hawaiian thermal volcano...Mnogo dobro...:)

Je l' to jos aktuelno? Nije mi poznato, a od marta redovno dobijam njihove kataloge...
Mmm, to sa maslinama merkam odavno... Ali ne volim da preterujem, ponekad stavim masku kad napunim kadu, inace samo redovno ocistim lice, a nakon nosenja sminke uradim i piling... To je sve.
 
Je l' to jos aktuelno? Nije mi poznato, a od marta redovno dobijam njihove kataloge...
Mmm, to sa maslinama merkam odavno... Ali ne volim da preterujem, ponekad stavim masku kad napunim kadu, inace samo redovno ocistim lice, a nakon nosenja sminke uradim i piling... To je sve.

Nazalost,nema ga vec neko vreme...Probaj kolekciju sa maslinama,divna je.Vruce ulje za kosu mi je super!:super.Naravno,posle sminke,tonik za lice i piling se podrazumevaju...:)
I gel maska za lice mi je dobra,opusta i osvezava...
 
E, sad ima neka nova kolekcija sa himalajskim goji bobicama... MMMirise fanta fanta fantasticno!!! Moram imati bar jednu stvarcicu, ako nista drugo-zbog mirisa, jer je njam, njam, mljaci, mljac!!!
Tu su kupka, losion za telo i maska za kosu. Mislim da cu uzeti losion, ovaj koji trenutno koristim mi je pri kraju.
 
E odlicno!Ajde preporuci Lorealovu maskaru?Napisacu kad dodjem kuci koju koristim (ne znam kako se zove, a zlostavljam net u firmi :rumenko: ), ne svidja mi se.Cini mi se da su Lorealove maskare od boljih...Koristila sam ih i ranije ali sad su na trzistu neke nove, gomile, a pojma nemam kakve su a i nisu jeftine...Treba mi za duzinu i uvijanje trepushki.NE za volumen! Thanx.

Moze i neko drugi da preporuci, ko ima iskustva s istim.

telescopic ti je jako dobra..........
msm da je proizvodi loreal............
ja bas odusevljena.............:mrgreen:
a cena ti je oko 1000 i nesto..............
 
Je l' to jos aktuelno? Nije mi poznato, a od marta redovno dobijam njihove kataloge...
Mmm, to sa maslinama merkam odavno... Ali ne volim da preterujem, ponekad stavim masku kad napunim kadu, inace samo redovno ocistim lice, a nakon nosenja sminke uradim i piling... To je sve.

ekstra ti je maska za kosu od maslinovog ulja..
ukoliko imas suvu kosu...............
 
Advance techniques kolekcija je ocajna (sem onih seruma za kovrdze i suve krajeve).
Sto se tice nege tela,Skin so Soft (Signature silk) mi se mnooogooo svidza,a i jako lepo mirise.:)Preterane su mi i one kremice za stopala,pogotovo sa mirisom sumskog voca.

ne znam da li se secas onog sampona(nije iz te kolekcije) od aloje i krastavca.?
predobar sampon,prelepa mi je bila kosa od njega...........
izbacili su ga iz proizvodnje ima ohoho.................
to nikada necu moci da prezalim...........:sad2:
 
Advance techniques kolekcija je ocajna (sem onih seruma za kovrdze i suve krajeve).
Sto se tice nege tela,Skin so Soft (Signature silk) mi se mnooogooo svidza,a i jako lepo mirise.:)Preterane su mi i one kremice za stopala,pogotovo sa mirisom sumskog voca.

Imaju novi piling i kremicu za stopala. Ja ne koristim nista za stopala, samo namazem mleko za telo na njih, ali sto ima u novom broju sa mirisom vanile i smedjeg secera... Koma!!! :heart: Ja bih ono na celo telo mazala koliko je dobro, mmm...
 
ekstra ti je maska za kosu od maslinovog ulja..
ukoliko imas suvu kosu...............

Ma, moja kosica je super, osim sto mnogo reaguje na vlagu (ocas posla deformise iz divno isfenirane u talase, talase, talase, grrr!!!). Imam ulje sa marokanskom ruzom (sad mi je stigao set-glina za ciscenje lica, maska i to ulje), ali ga jos nisam isprobala, mada jedva cekam.
 
Ma, moja kosica je super, osim sto mnogo reaguje na vlagu (ocas posla deformise iz divno isfenirane u talase, talase, talase, grrr!!!). Imam ulje sa marokanskom ruzom (sad mi je stigao set-glina za ciscenje lica, maska i to ulje), ali ga jos nisam isprobala, mada jedva cekam.

rozi lak za kosu je mama za takve stvari....................
taftov...........
 

Back
Top