ZA POZNAVAOCE HARDVERA
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: ZA POZNAVAOCE HARDVERA

Početnik
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ZA POZNAVAOCE HARDVERA

IMAM BARTON 2500+ KOJA BI PLOCA (Epox,Abit) ILI NEKA TRECA NAJBOLJE ISLA UZ OVAJ PROCESOR I KOJI KULER DA MOZE MALO DA SE KLOKUJE I DA TO STABILNO RADI.NEMA OGRANICENJA U CENI PLOCE.

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Imas na nekim ranijim temama bas dve ploce koje su najbolje mislim epox 8rda3+ a za abitovu nisam siguran koja je...

Iskusan NaraYan (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Pitaj rastamana :wink:

Aktivan član panther (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Abit NF7-S to ti je najbolja kombinacija. Inace imam istu i Bartona 2500 i veruj mi nije ti potreban nikakav klok za ovu kombinaciju. Cena ploce je oko 90 evra. Pozdrav.

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio panther
    Abit NF7-S to ti je najbolja kombinacija. Inace imam istu i Bartona 2500 i veruj mi nije ti potreban nikakav klok za ovu kombinaciju. Cena ploce je oko 90 evra. Pozdrav.
    Ne to je samo jako dobra kombinacija a najbolja je epox 8RDA3+.

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Abit NF7-S, pa posle preporuchujem toplo Epox 8RDA+, 8RDA3+ i Abit AN7

Zainteresovan član FROZEN (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ja ti preporucujem ASUS A7N8X Delux cena oko 90 evra !
    Inace imam obicnu verziju razlikuje se po tome sto nema RAID i SATA i radi super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ima se - moze se 8)

Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Asus = dresh
    Alo bre, verni chitaoci chasopisa, nemojte da delite savete ako veze s vezom nemate...Ako Asus ima najvecu reklamu u chasopisu, uopshte ne znachi da je najbolji...

Učlanjen
    16.07.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

EPOX 8RDA+ mozda ima bolje napajanje(3-phase, elektroliti 3300 mikrofarada, i vece napone za CPU, RAM, AGP) i Abit je mozda bolji, ali sam ja ljubitelj ASUS-a i mislim da uopste nisu losi! Ploca ima 2-phase napajanje i elektrolite od 3300 mikrofarada, sto ne zvuci ekstra, ali radi odlicno! Cak i overclock sekcija nije losa a PCB je odradjen odlicno.......
    Mr. GURU ne gledam reklame mnogo !!!!!!!!!!!!!!
    od EPOX-a I ABITA bolji je ABIT, ali je ASUS ASUS i samo ASUS!!!!!!!!!

Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

ALO ASUS JE S R A N J E
    I glupo ga je uopste porediti sa epoxom ili abitom, mislim smesno je Dosta ljudi i ne zna za ove ploce a zasto? REKLAMA CINI CUDO. Mozda bi uspela da i od juga napravi auto, tako ti je to i sa asusom. Pogotovo uzimajte asus sa onim -x na kraju te su najjace.

Učlanjen
    16.07.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ja rekoh ne -X nego -DL (Deluxe). A o EPoX-u i ABIT-u znam isto koliko i o ASUS-u. Samo i dalje stojim iza ASUS-a, ima najbolji PCB layout. Kod doticnog ABIT-a je montiranje u kuciste nocna mora, pa kabel od napajanja prelazi preko procesorskog kulera itd. Mada su od svih njih ABIT-ove performanse najbolje. EPoX kosto vec rekoh je fina ploca sa lepim kulerom na chipsetu i odlicnom naponskom jedinicom. Ali ASUS je kralj po pitanju PCB-a, garancije(3godine), prilozenim kablovima i bracket-ima, a i sa slabijom naponskom sekcijom ima odlican BIOS (JA GOVORIM O PLOCI SA PCB-om v2.0, 400MHz FSB).

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

A gde u svemu tome spada Gigabyte???

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Pa sad na Asusov layout se ne bi nesto kladio... mecku sam rodio kad sam na A7V 333 rasporedjivao kablove.
    Al' inace Asus kolko vidim nije vise sto je nekad bio.

Učlanjen
    28.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Citat Original postavio FROZEN
    Ja rekoh ne -X nego -DL (Deluxe). A o EPoX-u i ABIT-u znam isto koliko i o ASUS-u. Samo i dalje stojim iza ASUS-a, ima najbolji PCB layout. Kod doticnog ABIT-a je montiranje u kuciste nocna mora, pa kabel od napajanja prelazi preko procesorskog kulera itd. Mada su od svih njih ABIT-ove performanse najbolje. EPoX kosto vec rekoh je fina ploca sa lepim kulerom na chipsetu i odlicnom naponskom jedinicom. Ali ASUS je kralj po pitanju PCB-a, garancije(3godine), prilozenim kablovima i bracket-ima, a i sa slabijom naponskom sekcijom ima odlican BIOS (JA GOVORIM O PLOCI SA PCB-om v2.0, 400MHz FSB).
    Pa za dobru robu ti i ne treba garancija sony=1 godina beko i slicne marke=3 godine garancije. A sto se tice postavljanja ploce ja sam postavljao i asusovu vise puta, a i abitovu koju i posedujem. I uopste se nisam namucio oko kabla za napajanje koji inace uopste i ne ide preko kulera. Kazes asusove ploce imaju bolji bios od cuvenog epoxa ili jos boljeg abita :shock: :shock: :shock: . I sve ovo sto ti ovde pricas podseca na neki komentar iz nekog casopisa o kompjuterima samo ne mogu da se setim iz kog ali seticu se.

Učlanjen
    16.07.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Macane ne pratis moje reci pazljivo u nekom redu pise da je ABIT najbolji i da EPoX ima bolju naponsku jedinicu, a za bios sam reko da ASUS ima dobar, a ne bolji od EPoX i ABIT ploca. Mozda ti i ovo lici na tekst iz nekog casopisa aaaa?
    PCB A7V8X je ko sto rekoh bolji od ABIT-ovog, ali je ABIT oduvek naklonjen overclockerima (svidja mi se na abitu podizanje napona za 0.05V). Secam se ploce za P2 na 400 ABIT ZX koja jos uvek radi. Ali ASUS je uvek bio medju najboljima, to sto nije na samom vrhu ne znaci da je citiram nekog odozgo "S R A N J E" !!!!!!
    ASUS-ove ploce koristim zadnje tri godine i veoma sam zadovoljan. A ako te interesuju detalji o garancijama na jedan SONY televizor imao sam garanciju 7 godina. Po tvojim recima to automatski znaci da nije kvalitetan, i jos nesto mogli bi smo i Chaintec da pljujemo ali od Zenit serije na oko nema lepsih ploca!

Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Prenosim rechi administratora www.benchmark.co.yu"

JEDNA LASTA NE CHINI PROLECE - (P4C800DL)

Slične teme

1. Prepoznavanje hardvera
    Autor хероина u forumu Softver
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 23.01.2009., 15:32
  2. Razmena hardvera
    Autor iluzionista u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.04.2006., 02:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor