Sta joj reci?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

just S.

Iskusan
Poruka
5.450
Danas me zove drugarica, potresena, uplakana..
U vezi je jako dugo..Momak joj je ljubomoran, medjutim po meni nista strasno...malo iznad prosjeka :)
E sad, neki lik mu je rekao da je vidio njegovu dragu sa nekom curom i jos dvojicom u drugom gradu na picu 5-6 puta u poslednjih pola godine..
Dragi vjeruje drugu jer je i drug navodno zna..
Prijateljica je bez teksta. Njena rijec se ne cuje..Nevjeruje joj se..
Pita me sta da radi?
Sta da joj kazem?
ne sumljam ni 1posto u nju.
 
Danas me zove drugarica, potresena, uplakana..
U vezi je jako dugo..Momak joj je ljubomoran, medjutim po meni nista strasno...malo iznad prosjeka :)
E sad, neki lik mu je rekao da je vidio njegovu dragu sa nekom curom i jos dvojicom u drugom gradu na picu 5-6 puta u poslednjih pola godine..
Dragi vjeruje drugu jer je i drug navodno zna..
Prijateljica je bez teksta. Njena rijec se ne cuje..Nevjeruje joj se..
Pita me sta da radi?
Sta da joj kazem?
ne sumljam ni 1posto u nju.

Hm... ala mi je ovo nešto poznato.:think:
Moj jedini odgovor je da bi ta tvoja drugarica podhitno trebala da ostavi tog dečka.
I da ne žali ni jedne jedine sekunde za njim.
Jer će joj se život pretvoriti u pakao ako ostane sa njim.:(
Danas mu napune uši sa jednim,sutra sa drugim sranjhem...a on sluša druge i ne razmišljajući da mu samo pogrevaju ljubomoru.
Neka ona beži što dalje.
Ima i drugih momaka nije on jedini na ovom svetu.(na svu sreću :))
 
i ja sam joj to prvo rekla ali sam se onda zamislila..
dugo su zajedno, porodice se znaju..ako se to ne rascisti ispasce ona neozbiljna klinka koja je tu vezu i planove shvatala neozbiljno..
ili da saceka da se rascisti pa da onda mirne duse ode..?
krecem od sebe.

Ne treba da gleda na tako nešto.
I zašto da se obavezuje i ostaje u takvoj krš vezi,samo zato što je duga? Zbog toga što se njeni i njegovi roditelji znaju? da ne bi ispala neozbiljna? Alo bre! pa brakovi sa decom se raspadaju pa nikom ništa, svako na svoju stranu...šta čeka? da se uda za njega i da je kinji zbog njegove ljubomore....Pa mogu samo da zamislim kakva će to ‚‚idila‚‚ da bude!
 
i ja sam joj to prvo rekla ali sam se onda zamislila..
dugo su zajedno, porodice se znaju..ako se to ne rascisti ispasce ona neozbiljna klinka koja je tu vezu i planove shvatala neozbiljno..
ili da saceka da se rascisti pa da onda mirne duse ode..?
krecem od sebe.

Vrlo važno šta će ko misliti o njoj. Neozbiljan je i on i uvijek će biti takav, vjerovaće drugima.
I šta tu ima da se raščisti? Da ga ubijedi u suprotno ili...
 
Danas me zove drugarica, potresena, uplakana..
U vezi je jako dugo..Momak joj je ljubomoran, medjutim po meni nista strasno...malo iznad prosjeka :)
E sad, neki lik mu je rekao da je vidio njegovu dragu sa nekom curom i jos dvojicom u drugom gradu na picu 5-6 puta u poslednjih pola godine..
Dragi vjeruje drugu jer je i drug navodno zna..
Prijateljica je bez teksta. Njena rijec se ne cuje..Nevjeruje joj se..
Pita me sta da radi?
Sta da joj kazem?
ne sumljam ni 1posto u nju.

Da sam tvoja drugarica, ja bih liku rekao:
"OK smradu iskompleksirani, sad lepo pokupi svoje krpice i idi da se ebeš sa drugom! A meni nemoj više da se javljaš ni kad se sretnemo na ulici."
Ali ti budi oprezna, u nezgodnoj si situaciji. Takve ribe koje se vuku sa ljubomornim frikovima takodje nisu baš sve svoje, svako tvoje mešanje u njihovu vezu, pa čak i ako joj daješ savet zato što ona insistira da ga daš, u 99,94% slučajeva se završi tako što ti budeš proglašana za glavnog krivca.
 
Temelj dobre veze je obostrano poverenje, bez sumnji, ljubomora je podnosljiva ako je zdravorazumna i ako se ne manifestuje kroz pritisak, vec samo i jedino kao osecanje da nam bas i nije svejedno ako naseg decka/devojku povezuju sa tamo nekom/nekim. Ipak, ako su iskreni i otvoreni, i ranije nije bilo negativnih iskustava sa lazima i sl. nije fer prema osobi koja je od pocetka posten igrac i korektna, da bude tako prozivana. Ako taj decko veruje drugu vise nego njoj, onda je ne zasluzuje.
 
i ja sam joj to prvo rekla ali sam se onda zamislila..
dugo su zajedno, porodice se znaju..ako se to ne rascisti ispasce ona neozbiljna klinka koja je tu vezu i planove shvatala neozbiljno..
ili da saceka da se rascisti pa da onda mirne duse ode..?
krecem od sebe.

Ako se to ne rascisti ona ce se zakopati sa ljubomornim sajkom i za par godina ces citati kako je iskasapio u nastupu ljubomore i to pred decom.
Ne postoji ljubomora malo iznad proseka. To iznad proseka je samo boles'
Ali to neko shvati pre, neko kasnije, a neko nikada...
 
Na zalost..meni ovo ne lici na ljubomoru...
Smesno je..rekao mi je drug ..video te je tada i sa tim..
Moguce je da momak trazi izgovor..da izadje iz veze, gde su i porodice umesane...pa koristi princip..eto ja sam ljubomorni bolesnik..nisam ja za tebe..ti si tako divna zasluzujes boljeg od mene..
 
Ma jok ortak se lozi na njega pa bi da ostane sam..kako lupetate i vucete na svoju vodu..kao ne moze da ispita i njega s kojom je drugaricom bila i sa kojim su izlazili likovima..pa onda pita nju da li je tad i tad bila na tom i tom mestu s tim i tim..a ne svi nesto mutavi cekaju da im sve padne s neba
 
Takvi frajeri sami varaju..i bas zbog toga sto znaju kakvi su sami, napadaju partnera da on to isto radi....
Napad je najbolja odbrana..mada ne mora da znaci....mnogi imaju kompleks manje vrednosti pa odatle i ljubomora....u svakom slucaju nijedno ne valja...
 
Takvi frajeri sami varaju..i bas zbog toga sto znaju kakvi su sami, napadaju partnera da on to isto radi....
Napad je najbolja odbrana..mada ne mora da znaci....mnogi imaju kompleks manje vrednosti pa odatle i ljubomora....u svakom slucaju nijedno ne valja...

Ne mora da znači da takvi frajeri varaju svoje devojke.
Ali pratiti svog partnera i verovati glasinama pokvarenih i zločestih osoba, u nadi da će se izfantazirane sumnje i ostvariti prelazi u bolest.
Čak i da ga ona ostavi, svaka druga sa kojom on bude bio će isto prolaziti.
Dokazivati takvim osobama da nisi kriv za glasine je nekada čisto gubljenje vremena i energije, vremenom to zna da počne da ubija, ne samo ljubav, nego i psihu onog koji je stalno optuživan za svoja navodna ‚‚zlodela‚‚- navodne fantazije onog koji optužuje.
To nije veza to je robovanje.
Besmisleno je trošiti život na takve stvari i takve osobe.Na žalost vremena su takva da niko nikome ne veruje, ljudi su izflustrirani svim i svačim i tu na žalost dolazi do raznih deformacija u ličnosti i nikada se ne zna na kakvu ćeš osobu da naiđeš.:(
 
Ne mora da znači da takvi frajeri varaju svoje devojke.
Ali pratiti svog partnera i verovati glasinama pokvarenih i zločestih osoba, u nadi da će se izfantazirane sumnje i ostvariti prelazi u bolest.
Čak i da ga ona ostavi, svaka druga sa kojom on bude bio će isto prolaziti.
Dokazivati takvim osobama da nisi kriv za glasine je nekada čisto gubljenje vremena i energije, vremenom to zna da počne da ubija, ne samo ljubav, nego i psihu onog koji je stalno optuživan za svoja navodna ‚‚zlodela‚‚- navodne fantazije onog koji optužuje.
To nije veza to je robovanje.
Besmisleno je trošiti život na takve stvari i takve osobe.Na žalost vremena su takva da niko nikome ne veruje, ljudi su izflustrirani svim i svačim i tu na žalost dolazi do raznih deformacija u ličnosti i nikada se ne zna na kakvu ćeš osobu da naiđeš.:(


Napisah da ne mora da znaci....ali cesto preterani ljubomorci sami varaju ili su varali...u ovom slucaju je verovatno ono drugo..
 
Ma jok ortak se lozi na njega pa bi da ostane sam..kako lupetate i vucete na svoju vodu..kao ne moze da ispita i njega s kojom je drugaricom bila i sa kojim su izlazili likovima..pa onda pita nju da li je tad i tad bila na tom i tom mestu s tim i tim..a ne svi nesto mutavi cekaju da im sve padne s neba

Nije u pitanju na čiju vodenicu se voda usmerava...
Da li bi ti bio sa ribom koja te stalno optužuje da je varaš...da joj pune uši kako si sedeo sa nekim ribama (čuj sedeo! pa šta?! možda si sedeo i sa sestrom,starom dobrom drugaricom iz razreda koju nisi video 100 godina,zar ne?)... ako pogledaš u prolazu neku ribu, počne da ti prebacuje i pravi ljubomorne scene....ne smeš da se javiš ni jednoj ženskoj osobi a da te ona posle toga ne ispita ko je? šta je?.....
To je čisto smaranje a ne veza.
Pa ti sad meni reci da li bi bio sa takvom osobom ili bi rekao ‚‚ma idi davi nekog drugog‚‚!
Nema to veze da li je u pitanju muško ili žensko kako si ti pokušao da predstaviš.;)
 
Nije u pitanju na čiju vodenicu se voda usmerava...
Da li bi ti bio sa ribom koja te stalno optužuje da je varaš...da joj pune uši kako si sedeo sa nekim ribama (čuj sedeo! pa šta?! možda si sedeo i sa sestrom,starom dobrom drugaricom iz razreda koju nisi video 100 godina,zar ne?)... ako pogledaš u prolazu neku ribu, počne da ti prebacuje i pravi ljubomorne scene....ne smeš da se javiš ni jednoj ženskoj osobi a da te ona posle toga ne ispita ko je? šta je?.....
To je čisto smaranje a ne veza.
Pa ti sad meni reci da li bi bio sa takvom osobom ili bi rekao ‚‚ma idi davi nekog drugog‚‚!
Nema to veze da li je u pitanju muško ili žensko kako si ti pokušao da predstaviš.;)

Stalno optuzuje?gde to pise leba ti..itekako ima veze posto zene predstavljaju muskarca kao posesivnog a one su uvek takve..ali vama to imponuje sto imate pored sebe frajera za kim zene balave..da nije tako ne bi vam bio zanimljiv..ne bi bio nikakav frajer..e s te tacke gledista mi postujemo vas vise i nema potrebe da nam neki lik koji bi ebo sve sto hoda na dve noge dokazuje da imamao dobru ribu pored sebe..samo sto vi to ne provaljujete..po vama ste tom posebne sto bi vas kresnuo a ne znate ceniti sto ste jedine nekom ko vas voli
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top