a sta kada je kasno?

Da li ste nekada dozvolili da se to desi?

  • Nikada, ne merim vreme, vazna je ljubav.

  • Jeste i pokajao/la sam se.

  • Nije, ali nikad se ne zna.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Cao LJiSovci :cao:
Imam neka nova pitanja za vas. Evo o cemu se radi:
Kada me neki stari poznanici sretnu i kroz razgovor saznaju da sam jos uvek sa istim deckom, svi me savetuju kako je to glupo i nepotrebno u mojim godinama, da treba da "prozivimo" i tome sl. :roll:
Takodje sam primetila da mnogi srecni i zaljubljeni parovi u vezama koje nisu monotone, jos se pale jedni na druge, imaju poverenje, uzivaju, ma sve sjajno, raskidaju samo i jedino zato sto su dugo zajedno. Neki naprave pauzu, neki stave tacku na to za stalno. :dontunderstand:

Ono sto je najgore u svemu tome je sto posle pate jedni za drugima, a izlaze sa novima,
posle te iste varaju jedni sa drugima jer su osecanja i hemija jos uvek u igri (emocije samo biju), pa onda dodje do ljubomore, svadje, i na kraju se i stvarno izlude.

Moje pitanje je: ZASTO?!
Zasto ostavljati decka/devojku i prekidati savrsenu vezu (u onoj meri koliko je to danas moguce)?!
Zasto, ako kraj te osobe vise ni ne gledamo druge, ako je ta osoba centar nase ljubavi i paznje, jos ako je obostrano, odlazimo od nje?!
Zasto ako razlozi nisu dosada, zasicenje, svadje-zasto traziti problem tamo gde ga nema?!

Mozda se nekom cini da je prerano nasao pravu ili pravog, ali ako vec jeste-zasto komplikuje umesto da uziva?!

Izvinjavam se sto nisam bila konciznija, nisam mogla :lol:
 
Nije baš to tako, kao postoji ljubav, strast, poverenje itd a da vezu prekidaju zbog dužine staža. Ako stvano ljudi tako rade, onda se i ja pitam zašto, i jedva čekam objašnjenje.
Mislim, da neko tu ne voli, jedno od dvoje više ne želi...
 
Cao LJiSovci :cao:
Imam neka nova pitanja za vas. Evo o cemu se radi:
Kada me neki stari poznanici sretnu i kroz razgovor saznaju da sam jos uvek sa istim deckom, svi me savetuju kako je to glupo i nepotrebno u mojim godinama, da treba da "prozivimo" i tome sl. :roll:
Takodje sam primetila da mnogi srecni i zaljubljeni parovi u vezama koje nisu monotone, jos se pale jedni na druge, imaju poverenje, uzivaju, ma sve sjajno, raskidaju samo i jedino zato sto su dugo zajedno. Neki naprave pauzu, neki stave tacku na to za stalno. :dontunderstand:

Ono sto je najgore u svemu tome je sto posle pate jedni za drugima, a izlaze sa novima,
posle te iste varaju jedni sa drugima jer su osecanja i hemija jos uvek u igri (emocije samo biju), pa onda dodje do ljubomore, svadje, i na kraju se i stvarno izlude.

Moje pitanje je: ZASTO?!
Zasto ostavljati decka/devojku i prekidati savrsenu vezu (u onoj meri koliko je to danas moguce)?!
Zasto, ako kraj te osobe vise ni ne gledamo druge, ako je ta osoba centar nase ljubavi i paznje, jos ako je obostrano, odlazimo od nje?!
Zasto ako razlozi nisu dosada, zasicenje, svadje-zasto traziti problem tamo gde ga nema?!

Mozda se nekom cini da je prerano nasao pravu ili pravog, ali ako vec jeste-zasto komplikuje umesto da uziva?!

Izvinjavam se sto nisam bila konciznija, nisam mogla :lol:


Jednostavno. Oni su si dosadili a novi sa kojima su izasli nisu bolji od starih. Cek kad neka bude dobro istorbana, da vidis kako ce zaboraviti dugu vezu za sekund.

Puno je papucara, a papucari ne torbaju dobro. Zato je tesko naci tipa kad su sve papci.

A i zene moraju imat ivise razumevanja za muske, a one to danas nemaju ni malo.
 
.......zato sto se svi tripujemo da sunce lepse sija iza svakog novog brda ,sto smo psihichki nezreli i mislimo da propustamo ko zna sta ,jer nekima naizgled veza izgleda monotono a ne zna da sve skoro duge veze liche jedna na drugu ............i shta je evi trebalo da posegne za jabukom ................isto kao kad jedan dan ne izadjemo u grad pa pomislimo da se toliko toga desilo dok mi nismo bili tamo ,............ljudsko prokletstvo ,ne znamo da cenimo ono sto imamo dok to isto ne izgubimo ..........
 
Jednostavno. Oni su si dosadili a novi sa kojima su izasli nisu bolji od starih. Cek kad neka bude dobro istorbana, da vidis kako ce zaboraviti dugu vezu za sekund.

Puno je papucara, a papucari ne torbaju dobro. Zato je tesko naci tipa kad su sve papci.

A i zene moraju imat ivise razumevanja za muske, a one to danas nemaju ni malo.

sve je tako
 
Jednostavno. Oni su si dosadili a novi sa kojima su izasli nisu bolji od starih. Cek kad neka bude dobro istorbana, da vidis kako ce zaboraviti dugu vezu za sekund.

Puno je papucara, a papucari ne torbaju dobro. Zato je tesko naci tipa kad su sve papci.

A i zene moraju imat ivise razumevanja za muske, a one to danas nemaju ni malo.
slusajte sinketa, sinke zna :)
 
slazem se ali da raskinu? nije mi jasna ta greska posto sam i sama u dugoj vezi

..eeeeeeeeeee pa ja imao u svom drushtvu 3 sluchaja i posle toliko godina od tada kad se nadjemo sami na pivu preprichavamo zgode i nezgode iz tog vremena i oni sa setom priznaju da su im one bile najbolje ali .....................zivot ide dalje ..............shto reche neko "......magarac se uchi na svojim greshkama a chovek na tudjim ....." ............mnogo je magaraca (ukljuchujuci i mene ) a malo pametnih i racionalnih ljudi ........:confused:
 
Zasto bi se ti ili tvoj dragi potresali zbog toga sta neki tamo ljudi ,pa i oni vama bliski pricaju na tu temu...Uzivajte jedno u drugom dok vam je oboma lepo zajedno...Zato sto je mozda negde tamo bolje??Sta to??Ako ti odgovara u svemu sada tebi takvoj kakva si i ako ti odgovaras njemu sada takvom kakav je....uzivajte!Pozdrav
 
.......zato sto se svi tripujemo da sunce lepse sija iza svakog novog brda ,sto smo psihichki nezreli i mislimo da propustamo ko zna sta ,jer nekima naizgled veza izgleda monotono a ne zna da sve skoro duge veze liche jedna na drugu ............i shta je evi trebalo da posegne za jabukom ................isto kao kad jedan dan ne izadjemo u grad pa pomislimo da se toliko toga desilo dok mi nismo bili tamo ,............ljudsko prokletstvo ,ne znamo da cenimo ono sto imamo dok to isto ne izgubimo ..........
mxmm...to je,nazalost to,narafski stvar nije sigurno bas prava ako se tako prekida,ali to je strah od vezivanja,krajnja nezrelost,takvi,bre i nisu za vezu,nek prozive sve sto se moze propustiti...kao ono matis za prijemno,pa sad imas krasno krajnje resenje,al fali ucvrscavanje medjufaza,koliko god idiotske i trule one bile,inace nema boda...:lol:
 
Stvar je u tome da u zabrinjavajucem broju slucajevi medju starijim adolescentskim parovima dolazi do raskida upravo radi toga da osobe "prozive mladost". Mislim, ko kaze da se ne moze super zabavljati i provoditi udvoje sa nekim ko je tu godinama, cvrst oslonac, sjajan prijatelj i decko koji nas uzbudjuje u isto vreme?
 

Back
Top