Navijači, nacionalisti i anarhisti spremaju udar protiv gej parade, ali i policije
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 226

Tema: Navijači, nacionalisti i anarhisti spremaju udar protiv gej parade, ali i policije

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Navijači, nacionalisti i anarhisti spremaju udar protiv gej parade, ali i policije

Sada javili policijsko saopštenje na Fox-u...

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Podrazumevano Re: Navijači, nacionalisti i anarhisti spremaju udar protiv gej parade, ali i policij

Не треба срљати на режимску полицију.Они имају наређење да штите промоцију гадости ,јер газде из ЕУ то траже.Сузавци решавају проблем с педерима.

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Navijači, nacionalisti i anarhisti spremaju udar protiv gej parade, ali i policij

Anarhisti su došli da se svete za ona hapšenja, a ostali da mlave gejeve...
    Mislim, mogu da dovedu i vojsku, haosa će svakako biti...

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

"Navijači, nacionalisti i anarhisti ..."

Drustvo na okupu...

he he

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

sve to treba dobro izmlatiti, pa da ih oterati kuci.

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio Dust Pogledaj poruku
    Anarhisti su došli da se svete za ona hapšenja, a ostali da mlave gejeve...
    Mislim, mogu da dovedu i vojsku, haosa će svakako biti...
    У сваком случају,ако полиција буде пипнула било кога ко буде желео да спречи одржавање параде срама,то ће само штетити ЕУ властима у БГ и још више појачати одбојност према про-ЕУ политици која овде шири свој смрад и намеће болесне друштвене односе.

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jedite_kod_Joa Pogledaj poruku
    У сваком случају,ако полиција буде пипнула било кога ко буде желео да спречи одржавање параде срама,то ће само штетити ЕУ властима у БГ и још више појачати одбојност према про-ЕУ политици која овде шири свој смрад и намеће болесне друштвене односе.
    Ne bih rekao, ti nawijaci i nisu nesto prewishe popularni
    Ai da se arzuemo oni nisu protiw gey parade, nego hoce da se biju samo

Iskusan Appel (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio jedite_kod_Joa Pogledaj poruku
    Tako je... Odbojna je ta politika mlaćenja besposlene stoke.

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Ево како ЕУропска БАГРА ради и шта подржава!

Са државне функције против породичних вредности

Зашто државни секретар назива подршку породичним вредностима дискриминацијом? Зашто му смета породични морал па га пореди са америчким расизмом? Да ли он испољава државне или личне ставове? На којим изборима се кандидовао са својом идеологијом? Да ли је он можда и финансијер покренуте кампање подршке срамоти Србије (геј паради) и да ли се та кампања финансира од средстава грађана Србије који не желе одржавање ове параде у Србији?

Државни секретар или портпарол геј параде

Марко Караџић, државни секретар у Министарству за људска и мањинска права у Влади Републике Србије, ових дана је необично активан. У јавности толико често наступа као портпарол најављене геј параде да се поставља питање да ли од те обавезе стиже да се бави државним пословима за које је плаћен или му можда државна плата није ни потребна с обзиром да му је хонорар порпарола велики. Осим што је у интервју данашњој „Политици“ провоцирање традиционалног морала у Србији агресивном ЛГБТ идеологијом бесмислено упоредио са расном сегрегацијом у САД (која није производ из Србије већ потиче из западних „оаза демократије“), на Б92 (као медијској кући портпаролу геј параде) и у бесплатним новинама „24 сата“ одлуку Вука Бојовића да подржи Породичну шетњу смањењем цене карата Зоо врта назвао је дискриминацијом (http://www.24sata.rs/vesti.php?id=61311), а обрушио се и на средњошколску позоришну трупу из унутрашњости која се усудила да дође у престоницу и својом уметношћу да подршку Породичној шетњи. Да ли смо били у праву када смо тврдили да долази време нове дискриминације према већинском погледу на свет у Србији?

У чије име наступа државни секретар?

Зашто државни секретар назива подршку породичним вредностима дискриминацијом? Зашто му смета породични морал па га пореди са америчким расизмом? Да ли он испољава државне или личне ставове? На којим изборима се кандидовао са својом идеологијом? Да ли је он можда и финансијер покренуте кампање подршке срамоти Србије (геј паради) и да ли се та кампања финансира од средстава грађана Србије који не желе одржавање ове параде у Србији?

Недопустиво је да државни секретар, који прима плату из џепова пореских обвезника, ниподаштава њихове вредности. Докле ће водити ово институционално протежирање ЛГБТ идеологије? Када ће Министарство приметити постојање већине у Србији и њој показати било какво поштовање и пажњу? Који је уопште вредносни концепт државе Србије и има ли границе проширивању људских и мањинских права, или постепено улазимо у диктатуру мањина и дискриминацију према традиционалним вредностима и заједницама?

У име грађана Србије и учесника Породичне шетње, захтевамо одговор.

У Београду, 14. септембра 2009.

Информативна служба Српског сабора Двери

http://www.dverisrpske.com/tekst/174622

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma da, to samo hoce da se maklja, nema dva grama mozga..svejedno im koga ce, samo da se divlja...
    mada nadje se tu i poneki fini navijac...nije da nije.

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio shojo maho Pogledaj poruku
    ma da, to samo hoce da se maklja, nema dva grama mozga..svejedno im koga ce, samo da se divlja...
    mada nadje se tu i poneki fini navijac...nije da nije.
    Pa wi zene obozawate te navijace
    I tako te opasne momke.

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Епископ бачки Господин др Иринеј: TO ЈЕ ПРАВА АКЦИЈА!

Одговор Епископа бачког Господина др Иринеја господину Радовану Тврдишићу, председавајућем Управног одбора Српског сабора Двери

Уважени господине Тврдишићу,

Добио сам Ваш љубазни позив да се придружим Породичној шетњи у Београду, 12. септембра текуће године. Топло благодарим, али, нажалост, нисам био у могућности да се одазовем.

Духом сам, међутим, био са Вама и са свим учесницима поворке која се, у име Јеванђеља Христовог и у име основних вредности наше цивилизације, заложила за светињу брака и породице, за светињу живота, за достојанство личности и за будућност свечовечанске заједнице.

То је права акција, достојна и достојанствена, насупрот разним поворкама срама и култу смрти у име антихришћанских погледа на свет. Оваквим — а не неким другачијим — подухватима треба да се баве хришћанске и родољубиве организације младих људи, у које спада и Ваша. Зло се побеђује само добром, а никако и никада насиљем.

Нека све учеснике јучерашње Породичне шетње прати благослов Господњи и нека буде речито и делотворно њихово сведочење о вредностима које се у Вашем цењеном допису с правом означавају као свевремене.

Са благословом

Епископ бачки Иринеј

http://www.dverisrpske.com/tekst/174616

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Расте подршка срамоти Србије

После великог успеха кампање Породичне шетње, уследила је појачана активност симпатизера и патрона ЛГБТ идеологије. Кампања подршке Паради поноса, снимање спотова… Све те појачане активности уместо подршке Паради поноса заправо говоре о великом успеху Породичне шетње.

А, о све већој подршци срамоти Србије више можете погледати овде »http://www.b92.net/info/vesti/

Информативна служба Српског сабора Двери

http://www.dverisrpske.com/tekst/174610

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Mislim da će prvo navijači da polome pedere pa onda policija navijače. Sve u svemu bolje ne može

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Bratislav90 Pogledaj poruku
    Pa wi zene obozawate te navijace
    I tako te opasne momke.
    ma ne volim bre te tabadzije, ja volim nežnice i dobrice, jer ja nisam.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

I treba pedere... treba!!!!

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma ne volim bre te tabadzije, ja volim nežnice i dobrice, jer ja nisam.

nego se slihtam jednom opakom huliganu.
    Pa ocigledno da ne wolis dobrice i nezne , cim ne wolis mene
    Poenta je da je biti navijac totalno profitabilno, i da wetjina dewojki wole te takwe .
    Znaci njima je super, profitirace u swakom slucaju

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Bratislav90 Pogledaj poruku
    Pa ocigledno da ne wolis dobrice i nezne , cim ne wolis mene
    Poenta je da je biti navijac totalno profitabilno, i da wetjina dewojki wole te takwe .
    Znaci njima je super, profitirace u swakom slucaju
    pa ti si mnogo mali,da si se rodio deset godina ranije, ajde i 7, volim mladje pa i nekako

ma sta je profitabilno sa fajterom bez zuba, koji kad nema tekme da maklja, vezba na svojoj devojci, o mozgu da ne pricam...
    to samo mozes da zoves da nacepa drva.

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Stvarno su mi se već smučili i ****** i ultranacionalisti i fašisti i svi od reda....Zamlaćuju nas kojekakvim glupostima da ne bismo razmišljali o suštinskim problemima, a mi se pecamo kao šarani.
    Molim da se u sendvič stavi više salame.

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Mislim da će prvo navijači da polome pedere pa onda policija navijače. Sve u svemu bolje ne može
    ау каква промена серве
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

pa ti si mnogo mali,da si se rodio deset godina ranije, ajde i 7, volim mladje pa i nekako

ma sta je profitabilno sa fajterom bez zuba, koji kad nema tekme da maklja, vezba na svojoj devojci, o mozgu da ne pricam...

Шојо не секирај се има још они за које си и ти пилетина додуше јес да су мало геријатрија ал их има
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa ti si mnogo mali,da si se rodio deset godina ranije, ajde i 5, volim mladje
    Pa nema weze, on se siba, i tako dobija ugled kod dewojki i drustwu, tako dobije socijalan ziwot
    Dok ja filozofiram i bijem se samo u sali, posto treniram xD. Ili recimo nesto drugo, ja ne dobijem nista
    Dakle on dobije dewoku, zezanje, drustwo
    a ja ne dobijem nista
    ZAto je bolje onda da budes gey recimo, pa kao branis paradi i profitiras
    Nema poente braniti ili pljuwati po necemu ako nema nekog profita ili interesa

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Reg Pogledaj poruku
    Stvarno su mi se već smučili i ****** i ultranacionalisti i fašisti i svi od reda....Zamlaćuju nas kojekakvim glupostima da ne bismo razmišljali o suštinskim problemima, a mi se pecamo kao šarani.
    O sustinskim problemima wesanju wasih lopowa na trgu z;D
    PA oni su owo i smislili za stoku od naroda . Da se gubi o prawima, a nema sta da jede, tj uskoro nece imati

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Миле саКлисе Pogledaj poruku
    Шојо не секирај се има још они за које си и ти пилетина додуше јес да су мало геријатрија ал их има
    ko kaze da se ja sekiram?
    mene samo mladji vole a i ja njih...
    triedeset je idealno, sve znas a jos si mlada i lepa, znaci za tebe sam piletina ihahaha......
    Poslednji put ažurirao/la shojo maho : 14.09.2009. u 18:42

Elita
    Učlanjen
    15.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Још кад би неко пандуре

Slične teme

1. Ruski nacionalisti zestoko protiv Medvedeva!
    Autor Moreplovka,pa sta? u forumu Politika
    Odgovora: 221
    Poslednja poruka: 24.10.2009., 21:26
  2. Uhapšeni anarhisti i naravno Trivunac!
    Autor dragosh u forumu Politika
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 08.09.2009., 12:20
  3. Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 24.04.2007., 20:06
  4. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.07.2005., 21:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku