Sta mi se desava?

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Vec neko vreme, ne vidim poruke po temama kao nove. Poslednji datum je 12 juli na svim temama, i ranije...
Kada proverim kursnu listu, pokazuje mi kursnu listu od 09.jula
Svaki puta kada se konektujem moram uvek iznova da se prijavljujem, iako cekiram da se prijava zapamti za sledeci puta.
Poruke koje napisem se ne pojavljuju.

Proverio sam detaljno racunar i nemam viruse ili spijunske programe (nadam se - Ad-aware in Norton Antivirus). Ne primecujem nikakve promene u radu...

Ajde savetujte sta da radim, ako ova poruka uopste bude zabelezena. Posebno mi je interesantno, zasto mi stalno pokazuje kursnu listu od 09.jula? Da nije nesto u vezi promene kursa dinara? :)
 
sch:
internet explorer>tools>internet options>general>settings>check every visit to the page.

tebi verovatno kod ovog poslednjeg stoji : never

Nadam se da sam pomogao.

Pozdrav
Ok, svima koji u narednih 2 sata posete ovaj forum, dozvoljavam da me nazovu glupim... :)

Naravno da sam zaboravio ovo setovanje i odonda se cudom cudim...
Bavim se programiranjem i racunarima 20 godina a eto napravih ne pocetnicku neko BAS gresku..
Valda treba malo i da se odmorim, radim 30 sati na dan :(

Hvala u svakom slucaju
 
Кулиража:
Vau, kako si produzio dan?
"Belive me, you don't want to know..." :)
Moram da te ubijem ako ti kazem :)
Radim sa ljudima iz cetiri vremenske zone (+9, +2, -1 i Zona sumaraka-Srbija), pa ti vidi. Nikako da po'vatam kada zapravo da podjem na spavanje, pa onda teram dok mogu :)
Jedva cekam 102 godine zivota pa da se lepo, 'ko covek odmaram :)
 

Back
Top