Moja prva anima n_n

Prvi anime, koji sam odgledala, bio je sasvim slucajno uzet iz video kluba, Gall Force iz 1986.



Nisam mogla da verujem da je neko napravio takav crtani. Prvo, nikad u zivotu nisam videla tako lepo crtane ljudice, drugo radnja filma je bila nasilna, a u moje vreme toga nije bilo. I naravno da sam se na kraju pitala sta se zaista desilo =/ Mnogo sam patila, jer nije vise bilo nijednog anime u video klubu, a ni na tvu. Posle su prikazivali Roboteka i sve je opet bilo kul =)
 
Digimoni :3.....pa pokemoni.....Pa YGO..I druge stvari koje su prikazivali po RTS-u i drugim dečijim programima....Na neki način oduvek sam sam se zanimala za anime, ali posebno od Vandreda na happy-ju i Naruta na Jetixu n_n
 
Digimoni :3.....pa pokemoni.....Pa YGO..I druge stvari koje su prikazivali po RTS-u i drugim dečijim programima....Na neki način oduvek sam sam se zanimala za anime, ali posebno od Vandreda na happy-ju i Naruta na Jetixu n_n

Isto to. :mrgreen:
Inace ovako...
Digimoni, pa Zmajeva kugla, pa Pokemoni, pa Bayblade, pa YGO, pa Vandread (bila opsednuta), i onda svi ostali... :mrgreen:
 
Uf idalje se dobro secam.
Najbolji film koji sam gledao kao mali. Gledao sam ga negde 10 puta i svaki put mi je bio sve mocniji i mocniji

Pogotovo onaj deo kada vichu: "ponavljam ovo nije vezba" :D

Josh na srpskom prevodu koji su uradili odlichan posao.
Idalje mi je u lepom secanju:

robotech_comic.jpg
 
ne sjecam se koji je bio prvi,
ali ova tri se sjecam kao najstarija koja sam gledala :)

B0001US5V0.01._SCLZZZZZZZ_.jpg



_______________________________

zatim :D
ko se ovog ne sjeca nek se ubije :p:p:p


http://1.***************/_lfv9HTw9gCk/SFlj040OksI/AAAAAAAAAaA/kiHe29_yUgM/s400/granzort.jpg

:heart::heart::heart:

___________________________________________

i.... (vazi isto ono iznad :p)


snimak je los..... ugl voltron izgleda ovako

voltron.jpg
 

Back
Top