Prženice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
nacii...sta se desava..

ono...bio sam vredan i napravio sam przenice..razumes...i rekao sam joj da cu ih napraviti..
e sad...4a je sto sam pojeo sve przenice koje sam napravio
icon10.gif

pa me sad zanima...posto sam ih pojeo,da li je to isto kao da ih nisam uopste napravio ili se ipak racuna ulozeni trud,missim...ne znam kako ce ona to da skapira,zato sam i postavio temu ovde i voleo bih da zene prednjace sa odgovorima,a mogu i ovi drugi...

ovo boldovano je u stvari pitanje
k075.gif
 
nacii...sta se desava..

ono...bio sam vredan i napravio sam przenice..razumes...i rekao sam joj da cu ih napraviti..
e sad...4a je sto sam pojeo sve przenice koje sam napravio
icon10.gif

pa me sad zanima...posto sam ih pojeo,da li je to isto kao da ih nisam uopste napravio ili se ipak racuna ulozeni trud,missim...ne znam kako ce ona to da skapira,zato sam i postavio temu ovde i voleo bih da zene prednjace sa odgovorima,a mogu i ovi drugi...

ovo boldovano je u stvari pitanje
k075.gif

Hm...da si mene usmrdeo sa tim pečenjem kvašenica i da ih nisam ni probala a smrdim na njih :think:.... isto ti je kao da me hebeš ali da mi ne uđe.:mrgreen: Srpski rečeno džabe si se trudio. ;)
 
Hm...da si mene usmrdeo sa tim pečenjem kvašenica i da ih nisam ni probala a smrdim na njih :think:.... isto ti je kao da me hebeš ali da mi ne uđe.:mrgreen: Srpski rečeno džabe si se trudio. ;)

vidi...nisam je usmrdeo jer nije tu,a i da jeste imamo onaj "aspirator" "haubu" ili kako god...znas..to je ono sto ukljucis i izvlaci te mirise,dim i tako to :)

znaci trud se ne racuna? :(
 
vidi...nisam je usmrdeo jer nije tu,a i da jeste imamo onaj "aspirator" "haubu" ili kako god...znas..to je ono sto ukljucis i izvlaci te mirise,dim i tako to :)

znaci trud se ne racuna? :(

A je li imaš i aspirator?! :mrgreen: Pa ti si bogat čovek :zcepanje: Pa ako si je zvao na doručak a cela kuća ti smrdi na kvašenice a ti ih sve pojeo onda si džabe radio :zcepanje:
 
A jeli imaš i aspirator?! :mrgreen:
imam
Pa ti si bogat čovek :zcepanje:
zelim ti da budes bogata kao i ja :mrgreen:
Pa ako si je zvao na doručak a cela kuća ti smrdi na kvašenice a ti ih sve pojeo onda si džabe radio :zcepanje:
pazi stan je u pitanju,ne smrdi i nisam je zvao na dorucak,nego je otisla kod kozmeticarke i treba da se vrati svakog trenutka,a ova avantura sa przenicama se desila u medjuvremenu..a ja sam joj rekao kad je kretala da cu ih napraviti...jel sad razumes? :)
 
nacii...sta se desava..

ono...bio sam vredan i napravio sam przenice..razumes...i rekao sam joj da cu ih napraviti..
e sad...4a je sto sam pojeo sve przenice koje sam napravio
icon10.gif

pa me sad zanima...posto sam ih pojeo,da li je to isto kao da ih nisam uopste napravio ili se ipak racuna ulozeni trud,missim...ne znam kako ce ona to da skapira,zato sam i postavio temu ovde i voleo bih da zene prednjace sa odgovorima,a mogu i ovi drugi...

ovo boldovano je u stvari pitanje
k075.gif

Ne računa se, pokazao si se kao alav i sebičan, još više će da se naljuti:mrgreen:.
 
napravio si i przenice i sranje, sve o istom trosku. sad moras da napravis nesto bar dvaput bolje/skuplje/vrednije/ukusnije ne bi li se izvadio. i da joj pritom ne kazes, vec prijatno iznenadis.
 
Kod nas se przhenice zovu samo hleb pechen na plotni, onako malo zapechen, a hleb umakan u mucena jaja se zove mocha... ;D tako da, moram prvo tachno da razjasnim shta si pekao pa cu ti ondaK odgovoriti :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top