and I heard them say.........

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
....ljudi su,cini mi se oduvek,vise voleli da tracare,ogovaraju itt,nego 'leba da jedu.........
...........koja je najgluplja stvarkoju ste culi o sebi.....?

Ja:

........da sam jebacica i da mi viri ***** iz ociju...............
msm,sta reci na ovo..........:dash:
 
pa uglavnom ne obracam paznnju na to jer me ne interesuje....ali ono sto najvise komentarisu jeste kosa, kako pricam,....uglavnom koliko pratim dobacuju i sto se tice slusanja muzike( odmaaaaaaa ali odmaa antihrist,narkoman itd itd)....uglavnom popreko i sa jasnim izrazom gorcine ih pogledam i to ubrzo zaboravim....nisu dostojni da kidam zivce...
 
pa uglavnom ne obracam paznnju na to jer me ne interesuje....ali ono sto najvise komentarisu jeste kosa, kako pricam,....uglavnom koliko pratim dobacuju i sto se tice slusanja muzike( odmaaaaaaa ali odmaa antihrist,narkoman itd itd)....uglavnom popreko i sa jasnim izrazom gorcine ih pogledam i to ubrzo zaboravim....nisu dostojni da kidam zivce...

sto?slusas metal?
 
Kad sam bio mladji mene je to nerviralo, a sad neka pricaju bitange ljubomorne sta god hoce, nije me briga :cool:

A bilo je svakakvih prica tipa da su me negdje isprebijali, da me djevojka vara, da su me vidjeli kako razbijam staklo, neko je cak i lupio da sam poceo da se drogiram.

To je sve zbog zavisti, pa hoce da ti srozaju ugled na sve moguce nacine. Nek crknu od zavisti, kad su tolike dzukele. Niko im nije kriv sto su propalice.

Inace ovakvo pisanje ne lici na mene, ali kad je zavist u pitanju, tu ne mogu drukcije, jer mi se takvi likovi prosto gade.
 
smeta im toboze kako pricam,komentarisu moje dupe,pobogu dupe k'o dupe,ima jednu svrhu....
a da,ja sam se kao uobrazila (na osnovu cega zakljucuju?)
a i streberka sam jer znam dosta stvari koje me interesuju i koje su zanimljive,streber sam i jer idem na privatne iz nemackog...
a ex best friend prica kako sam ja licemerna i siri price od kojih mi se dize kosa na glavi
 
Најглупља ствар коју сам чула о себи - комшиница је извалила да се бавим црном магијом:lol:

А оне глупости типа ''штреберка'', ''прави се важна'', ''дрогира се'' и тако то, не региструјем....Мислим, да се не лажемо, сви ми некада оговарамо, па ми то и не смета:mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top