O Forumu Krstarice
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 64

Tema: O Forumu Krstarice

Veoma poznat Arhimed 1 (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    91
    Reputaciona moć
    1863

Podrazumevano O Forumu Krstarice

Šta vam se dopada na Forumu a šta ne? Šta bi trebalo menjati i ako imate predlog na koji način. Kako vidite ulogu moderatora i supermoderatora a kako članova Foruma. Čemu nije mesto na forumu a postoji i dr. Kakvim se sredstvima služite u obradi teksta, slika i sličica, šta vam je u tom smislu poznato a šta nije a voleli bi da znate. Šta mislite o prijateljstvu na forumu i o načinu dodeljivanja reputacija, kao i mnoga druga pitanja koja vam padnu na pamet u vezi Foruma Krstarice.
    Poslednji put ažurirao/la Arhimed 1 : 14.09.2009. u 09:22
    Slušaj mene i ne'š dobro proći.

Veoma poznat BORKETA (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    185

Podrazumevano Re: O Forumu Krstarice

Ја само могу рећи да сам разочарана променама на форуму. Почев од беспотребне репутационе моћи па на даље...
    Пре сам радо долазила овде...сада ћу само због пријатеља...и наравно остављаћу постове само на оним темам где имам шта да кажем...а не да бих вештачки набила број постова и да бих тако добила репутацију. Ништа ми се не свиђа овај форум у последње време...
    Волела бих да је ову тему поставио неко са овог форума...од модератора па на више...да чују наш глас и да ли
    нам се допадају њихове промене...али авај....
    Poslednji put ažurirao/la BORKETA : 14.09.2009. u 10:42
    Исповест је тако добра за душу, а тако лоша за репутацију.

Iskusan malamargo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

modovi mogu da krse pravila foruma.....
    na politici vise nema smisla bilo sta pisati jer je sve vredjanje.......cak i glupost kao sto su patriJote.....
    reputacije su glupost koje nicemu ne sluze.......
    dobra strana foruma je sto je veliki i moze svasta da se nadje.......
    Poslednji put ažurirao/la gost 147532 : 14.09.2009. u 16:47

Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

skidaju se linkovi......
    skida se muzika koja se nekome ne svidja.....
    bem ti demokratiju na forumu........
    i posle sto sam odustala od ucestvovanju na temama......dobro je da jos mogu da se igram.......
    Poslednji put ažurirao/la malamargo : 14.09.2009. u 19:28

Poznat
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Arhimed 1 Pogledaj poruku
    Šta vam se dopada na Forumu a šta ne? Šta bi trebalo menjati i ako imate predlog na koji način. Kako vidite ulogu moderatora i supermoderatora a kako članova Foruma. Čemu nije mesto na forumu a postoji i dr. Kakvim se sredstvima služite u obradi teksta, slika i sličica, šta vam je u tom smislu poznato a šta nije a voleli bi da znate. Šta mislite o prijateljstvu na forumu i o načinu dodeljivanja reputacija, kao i mnoga druga pitanja koja vam padnu na pamet u vezi Foruma Krstarice.
    odakle si ti iz afrike ?

Učlanjen
    22.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    91
    Reputaciona moć
    1863

Citat Original postavio Milanche° Pogledaj poruku
    odakle si ti iz afrike ?
    Oprosti ali nisam znao da tema koju sam otvorio ima veze sa kontinentalnom pripadnošću.
    Nerazumem čemu takvo, pitanje?

Poznat
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Oprosti ali nisam znao da tema koju sam otvorio ima veze sa kontinentalnom pripadnošću.
    Nerazumem čemu takvo, pitanje?
    interesuje me nesto u vezi afrike ali nema veze ako ne zelis da odgovoris
    naci cu nekog drugog afrikanca

Veoma poznat milicaanchy (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

mene iritira to što više ni na Svaštari nije dozvoljeno Svašta.
    Npr,zaključana je tema o tome koliko često menjamo gaće.Zašto? nekad je Svaštara bila daleko prometnija,dok je npr Banegad postavljao teme.Možda su nekom besmislene,ali svakako nisu dosadne kao pola tema na "novoj" Svaštari
    haberin yok; affettim seni.

Učlanjen
    22.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    91
    Reputaciona moć
    1863

odakle si ti iz afrike ?
    Čemu pitanje na koje već znaš odgovor da sam afrikanac?
    Više me interesuje ako imaš stila i otvorenosti kada bi mogao da napišeš šta te je navelo na citirano pitanje. Mislim i osećam da bi to bio pun pogodak za ovu temu.

Elita niceboy (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5384

Citat Original postavio BORKETA Pogledaj poruku
    Ја само могу рећи да сам разочарана променама на форуму. Почев од беспотребне репутационе моћи па на даље...
    Пре сам радо долазила овде...сада ћу само због пријатеља...и наравно остављаћу постове само на оним темам где имам шта да кажем...а не да бих вештачки набила број постова и да бих тако добила репутацију. Ништа ми се не свиђа овај форум у последње време...
    Волела бих да је ову тему поставио неко са овог форума...од модератора па на више...да чују наш глас и да ли
    It's nice to be important,
    but it's more important to be nice.

Poznat
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Moram priznat cudna politika i demokracija se ovdi vodi , i pljuc na TO !
    Sve ostalo mi je just fine !
    Zanimljiviji avici nego sto sam imala igdje prilike vidit , dobra susretljivost , dobre igre, pokoja tema ..
    Zarazila sam se , znaci odgovara mi !

Domaćin CAMARO SS (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

za sada mi nista ne smeta
    PRAY THE LORD
    / / /M5 ultimat machine

Učlanjen
    22.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    91
    Reputaciona moć
    1863

Pa ovu temu će sigurno zapaziti i moderatori i nadam se da će imati sluha, dobre volje i umešnosti da Forum krstarice urede onako kako to najšire članstvo sugeriše i zahteva a istovremeno vodeći računa o pravilima Foruma, koja se takodje radi ugleda Foruma, moraju usagalašavati sa pre svega dobronamernim sugestijama najšireg članstva i posetilaca.
    Upravo zato mislim, ovoj temi treba da posvete pažnju, pored moderatora i velika većina članstva Foruma.
    Poslednji put ažurirao/la Arhimed 1 : 14.09.2009. u 22:11

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

brate...bilo 200 puta...mrzi me više da pišem jedno isto...

Poznat
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    odakle si ti DLOA bese iz afrike ?

Zainteresovan član Иван Чонкин (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Da počnem od logoa koji mi se uopšta ne dopada kao ni cjelokupan grafički izgled Krstarice. Žuto-crno-plava kombinacija me nikako ne privlači, a tek dizajn.
    Mislim da je dizajn za ocjenu od 1do 10 najviše 2. Ovo je moje viđenje, neko će reći i suprotno.

Ovo rangiranje i reputacije još ne razumijem ali ako tu imalo uticaja imaju moderatori onda je to za svaku osudu. Prekjuče sam imao reputacionu moć 3 što nemam pojma šta znači ali (da li zato) poslije moga pisanja "protiv" moderatora sad je 2. Lično me savršeno nije briga za to, može biti i 0 što se to mene tiče. No nekome je važno, i drugo zašto (ako se moderatori u to miješaju) da me ocjenjuju gori od "mene" evo da ne govorim o sebi već o vrlo mudrim i pametnim ljudima koje ocjenjuju po meni najgori a to su moderatori. Ovo sve uz (donekle) ogradu, govorim o moderatorima sa Filozofije i Psihologije. Da im nije gomile knjiga i copy-paste imam utisak da ne bi suvislo ni progovorili sa sagovornikom. Ko ne vjeruje nek pogleda temu na Filozofiji, treba li reći da je zaključana, kakvu su mudrost ispoljavali ili bolje ispaljivali ama svi moderatori i pride supermoderatori.
    Kad vlasniku ili vlasnicima Krstarice bude stalo do posjetilaca moraće birati najbolje za moderatore a svi znamo da najbolji neće da rade za džabe. Za džabe se svagda i za sve dobija ono najgore, tako je oduvijek bilo i na vidim razlog da i dalje ne bude.
    Za razne inovacije i poboljšanja važi isto.
    Prijateljstva na forumima su takva kakva su. Površna, posebno zbog sakrivanja iza korisničkog imena i tu se ništa ne može popraviti ni pokvariti zbog prirode medija kakav je internet.
    Naravno da se prijatelji mogu otvoriti i reći jedan o drugome više pa i sresti gdje su u prednosti članovi iz Beograda i eventualno Novog Sada kojih najviše ima. Naravno ni to nije prepreka ako je prijateljstvo učvršćeno. No u principu mislim da su ljudi ovdje zatvoreniji za bližu komunikaciju (moje iskustvo koje ne mora biti tačno) nego u realnom životu gdje smo licem u lice.
    Šta mi trenutno pada na pamet u vezi Krstarice a i drugih sličnih foruma.
    Pa mogli bi recimo u Beogradu i Novom Sadu, kao najvećim centrima da otvore neke klubove tipa većeg kafića gdje bi mogli da se sretnu recimo Čonkin i Arhimed ako su zainteresovani. Naravno pitanje je da li bi ovo bilo ostvarivo, tj. da li bi bilo zainteresovanih za ovakav vid druženja.

Veoma poznat BORKETA (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    185

Па можда је и била тема већ 200 пута...али смисли сад ти нову тему да буде оригинална а да већ није била...па тешко брате зато ако хоћеш пиши ако не
    глупо је и то да кажеш. Посебно зато што сад има новина на крстарици па зашто се
    не изјаснити да ли ти се допадају или не. Овамо на пп сви сте храбри пљујете а кад
    треба јавно овде рећи да нас сви чују да нам се не свиђа онда мањи од маковог зрна.
    Има једна наша пословица која добро описује зашто ја причам ,,бој се овна, бој се говна па кад ћу живети,,???? Извињавам се због ружне речи у реченици али нисам ја смислила ту изреку већ народ. Ако и овде морам да се плашим и да не смем да кажем истину онда је стварно задње време дошло
    Исповест је тако добра за душу, а тако лоша за репутацију.

Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

ok....mozda boje i nisu neke ali je pregledan......dobro su resena obavestenja o temama...

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Па можда је и била тема већ 200 пута...али смисли сад ти нову тему да буде оригинална а да већ није била...па тешко брате зато ако хоћеш пиши ако не
    глупо је и то да кажеш. Посебно зато што сад има новина на крстарици па зашто се
    не изјаснити да ли ти се допадају или не. Овамо на пп сви сте храбри пљујете а кад
    треба јавно овде рећи да нас сви чују да нам се не свиђа онда мањи од маковог зрна.
    Има једна наша пословица која добро описује зашто ја причам ,,бој се овна, бој се говна па кад ћу живети,,???? Извињавам се због ружне речи у реченици али нисам ја смислила ту изреку већ народ. Ако и овде морам да се плашим и да не смем да кажем истину онда је стварно задње време дошло
    pljuvo sam ja puno...kad god vim nešto što mi se ne dopada, ja i kažem...
    ...al sad me mrzi nešto da pišem šta ne valja i što ne valja...ionako neće da poslušaju moje reči...

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

odakle si ti DLOA bese iz afrike ?
    Zimbabve, tačnije...

Učlanjen
    22.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    91
    Reputaciona moć
    1863

pljuvo sam ja puno...kad god vim nešto što mi se ne dopada, ja i kažem...
    ...al sad me mrzi nešto da pišem šta ne valja i što ne valja...ionako neće da poslušaju moje reči...
    Najlakše je pljuvati, ne radi se o tome. Mislim da svojim sugestijama i mišljenjima možemo i moderatorima pomoći da Forum bude još bolji i kvalitetniji. Polazim od toga da su i moderatori pošteni i časni ljudi, i da ovo što rade, rade iz uverenja da rade najbolje što mogu.
    Ali, ako izostanu sugestije i predlozi sadržani u mišljenjima forumaša, hteli oni to ili ne, nužno zapadaju u problem rutinskog "otaljavanja" posla.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Al' si ti naivan =)
    Realno...

Primećen član Pauflek (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Иван Чонкин Pogledaj poruku
    Da počnem od logoa koji mi se uopšta ne dopada kao ni cjelokupan grafički izgled Krstarice. Žuto-crno-plava kombinacija me nikako ne privlači, a tek dizajn.
    Mislim da je dizajn za ocjenu od 1do 10 najviše 2. Ovo je moje viđenje, neko će reći i suprotno.

Ovo rangiranje i reputacije još ne razumijem ali ako tu imalo uticaja imaju moderatori onda je to za svaku osudu. Prekjuče sam imao reputacionu moć 3 što nemam pojma šta znači ali (da li zato) poslije moga pisanja "protiv" moderatora sad je 2. Lično me savršeno nije briga za to, može biti i 0 što se to mene tiče. No nekome je važno, i drugo zašto (ako se moderatori u to miješaju) da me ocjenjuju gori od "mene" evo da ne govorim o sebi već o vrlo mudrim i pametnim ljudima koje ocjenjuju po meni najgori a to su moderatori. Ovo sve uz (donekle) ogradu, govorim o moderatorima sa Filozofije i Psihologije. Da im nije gomile knjiga i copy-paste imam utisak da ne bi suvislo ni progovorili sa sagovornikom. Ko ne vjeruje nek pogleda temu na Filozofiji, treba li reći da je zaključana, kakvu su mudrost ispoljavali ili bolje ispaljivali ama svi moderatori i pride supermoderatori.
    Kad vlasniku ili vlasnicima Krstarice bude stalo do posjetilaca moraće birati najbolje za moderatore a svi znamo da najbolji neće da rade za džabe. Za džabe se svagda i za sve dobija ono najgore, tako je oduvijek bilo i na vidim razlog da i dalje ne bude.
    Za razne inovacije i poboljšanja važi isto.
    Prijateljstva na forumima su takva kakva su. Površna, posebno zbog sakrivanja iza korisničkog imena i tu se ništa ne može popraviti ni pokvariti zbog prirode medija kakav je internet.
    Naravno da se prijatelji mogu otvoriti i reći jedan o drugome više pa i sresti gdje su u prednosti članovi iz Beograda i eventualno Novog Sada kojih najviše ima. Naravno ni to nije prepreka ako je prijateljstvo učvršćeno. No u principu mislim da su ljudi ovdje zatvoreniji za bližu komunikaciju (moje iskustvo koje ne mora biti tačno) nego u realnom životu gdje smo licem u lice.
    Šta mi trenutno pada na pamet u vezi Krstarice a i drugih sličnih foruma.
    Pa mogli bi recimo u Beogradu i Novom Sadu, kao najvećim centrima da otvore neke klubove tipa većeg kafića gdje bi mogli da se sretnu recimo Čonkin i Arhimed ako su zainteresovani. Naravno pitanje je da li bi ovo bilo ostvarivo, tj. da li bi bilo zainteresovanih za ovakav vid druženja.
    Što onda dolaziš ako ti ništa ne valja
    Dizajn je odličan, najprostiji i najpregledniji forum od svih na kojima sam bio.
    Ovaj forum je nekada (pre jedno 2-3 godine) bio mnogo interesantniji. Bilo je mnogo interesantnijih ljudi a samim tim i tema i bilo je mnogo više slobode u postavljanju istih.

Domaćin
    Učlanjen
    11.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Pa kazhe ,mali oglasi:

"Dan tvoje smrti
    Ne boj se, ispuni test i saznaj predviđen dan tvoje smrti.
    ......"

Ocesh da ja tebi napishem ?!

Ističe se giska_sa (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    You better stay away from Copperhead Road
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    65

Sviđa mi se:
    Preglednost
    Obimnost i raznovrsnost
    Veliki broj moderatora

Ne sviđa mi se:
    Dizajn
    Mišljenja sam da pederbal nije trebalo da se održi.

Slične teme

1. Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 21.12.2007., 13:03
  2. viva-fizika |Poziv na saradnju na forumu Krstarice
    Autor m1l1ja u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 04.07.2006., 10:25
  3. Moderator na forumu krstarice...
    Autor C-H-O-T-Y u forumu Arhiva
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.11.2005., 15:33

Pravila za slanje poruka