The Vampire Diaries

Sad sam pogledao šestu epizodu i oduševio sam se. :super: GO VIKI, GO VIKI, GOOOOOO!!!! :mrgreen: :zurka: :vatromet:

Sad ona da ujede Džeremija, Džeremi Elenu i onda da pokolju ceo grad. :mrgreen: I Hepi eeeeeendddd!!!! :super: Samo ova serija je rađena prema knjigama koje nisam pročitao tako da sumnjam da scenaristi imaju neki veliki uticaj na priču. Ma samo da Viki poživi bar do kraja sezone i biće super. :) Falio je jedan ženski vampir u seriji.
 
Ubili su Viki!!! :rida: :rida: :sad2: :sad2: Ona u serijalu gine tek u trećoj knjizi od strane Klausa koji je bio Katarinin tvorac. (Katarina je ona Elejnina dvojnica i verovatno daleki rod :mrgreen:) Mada ne znam da li je u knjigama Viki postala vampir u prvoj knjizi... Možda su zato morali da je "ubiju" jer su suviše otišli "offscript" odnosno van glavne priče knjige. :)
 
E nemojte da spojlerisete toliko. Na srecu gledao sam epizodu pa se nisam sokirao... ;)

Nekako mi se nije dopao razvoj dogadjaja - Viki je ispala neposlusna vampirica kao Jessica u True Blood, a Damon se na kraju nesto kao potresao i postao naprasno dobar... Nesto mi to nije u skladu sa onim sto smo do sada videli u seriji...
 
Ma gde se on potresao zbog Viki, i sami smo to videli kad su on i Elena bili kod tela... Ali opet kroz celu seriju vidimo da on nije do srzi zao jer on bi pravio mnogo veca sranja da jeste tako da mene uopste ne cudi sto im pomaze...
 
Dobra epizoda. :ok:

Steta sto se nije zavrsila onako kako sam zeleo. Nekako mi je zao Lexi. :sad2: Bilo bi bas dobro da je sredila Damona, kad vec Stefan ne moze...

Dobro je da se vratila "tetka". Nekako mi je delovalo kao da Elejna i njen brat zive sami u nekoliko poslednjih epizoda...

Bilo je i malo humora "I'm a kiddie pool". :hahaha:
 
Pa Leksi je bila, odnosno glumica koja ju je glumila je bila gostujuća zvezda, mogli ste odmah da zaključite da je "u prolazu". :mrgreen: Sad, totalno je nebitno što je ubio ili da je ona ostala živa i otperjala dalje. Već imaju tri ekstra ribe u seriji. :) Ne treba im više. Odnosno bilo ih je čeitri sa Viki a sa tetkom i pet. Mislim i tetka je dobra. :mrgreen:

A i ovako sada svi misle da su vampiri "otišli". :) Znači možda je i bilo potrebno radi zapleta. :PPPP
 
Pa da, ali baš bi bilo cool kad bi imali i jednu ribu vampira... Ovako je previshe shovinistichki... :p

Tetka je ribetina, a Elena je meni apsolutno bzvz... Drugarica veshtica je slatka i ona plavusha moze da prodje, ali Elena ima tako bezveznu facu. Mogli su mnogo bolju glumicu da nadju za glavnu ulogu...
 
Pa da, ali baš bi bilo cool kad bi imali i jednu ribu vampira... Ovako je previshe shovinistichki... :p

Tetka je ribetina, a Elena je meni apsolutno bzvz... Drugarica veshtica je slatka i ona plavusha moze da prodje, ali Elena ima tako bezveznu facu. Mogli su mnogo bolju glumicu da nadju za glavnu ulogu...

Potpuno se slazem. :D
 

Back
Top