Peugeot 206 ili Renault clio

206 je atraktivniji a Clio je bolji.Na uporednom testu su bili Clio,206 i Punto i pobednik je bio Clio dok je 206 kaskao iza Punta tako da ti ovaj podatak sve govori.
Ja sam bas jutros vozio Clio koji sam prodao na tehnicki pregled i bas sam se lepo osecao u njemu jedino sto je to mekani i udobni francuz i nije za gasiranje.
Moj glas za Clio.
 
Ja bi ti preporucio Clio ja imam dizela 1.9 iz 2000 god kod mene je duze vrijeme,osim redovnih servisa nisam imao nikakvih problema,jednom se nesto pokvarilo oko daljinskog zakljucavanja i zmigavaca i bio popravak oko 100 eura....To je jedini kvar,a sve ostalo redovno odrzavanje,mijenjanje ulja,filtera,zubcastog,spanera,tj.potrosnog materijala....
A Clio ima vise prostora od 206ice unutra i jos kad mu stavis lijepe alu felgice sa dobrim gumama,super je to aFtic :D
 
Imam Reno Klia 2, 2001godiste, 131000km, zute boje, troja vrata.Trebao bih na njemu da radim generalku koja kosta vise od 1000e.Da li je pametnije da kupim drugi motor ili da ga prodam?ma da, bih najviose voleo kad bih ga mogao prodati...Koliko mogu da dobijem za njega? on je trenuto u voznom stanju....
 
Ako kupujes drugi motor, onda kupi nov ili remontovan sa garancijom. Ako bi da kupis polovan motor, kupujes mozda isto sto vec imas, to ne mozes da znas. Ja mislim da je najbolje da uradis generalnu i znas na cemu si. Ako hoces da prodajes auto, onda kupi polovan motor na nekom otpadu, pa kakav god bio, ionako ces ga prodati.

I zasto je generalna za Clio 1000eu?! Jel to dizel pa zato? Mnogo je to para za auto nize klase...
 
Imam Reno Klia 2, 2001godiste, 131000km, zute boje, troja vrata.Trebao bih na njemu da radim generalku koja kosta vise od 1000e.Da li je pametnije da kupim drugi motor ili da ga prodam?ma da, bih najviose voleo kad bih ga mogao prodati...Koliko mogu da dobijem za njega? on je trenuto u voznom stanju....

Nadam se da si sad naucio da jeftino i dobro ne moze da se dobije. Ti zuti su bili vanovi i ja sam svojevremeno na placu na kom sam radio prodao nekoliko komada i vecina je bila umorna.Ne kazem da nema dobrih vanova ali oni sigurno isto ne kostaju ispod proseka nego su malo skuplji.
 

Back
Top