Mushka frustracija

raindog

Domaćin
Poruka
3.811
Pored ovih ‘standardnih boljki’ (potencija, velichina, prerana ejakulacija),
Shta to josh frustrira mushkarce u krevetu ?
Pretpostavljam da to definitivno zavisi od mushkarca do mushkarca, ali ono shto mene interesuje jeste koliko se neko (i da li se uopshte,iole) ‘potrese’ kad zna da nije pruzhio partnerki isto zadovoljstvo kao i ona njemu ? ( naravno pod pretpostavkom da uopshte razmishlja o tome )
 
Pa, mislim da postoji jedna izuzetno neprijatna frustracija za mene. Nikada ne bih mogao da se oporavim, da nastavim, kada bi npr. ti, dok se valjamo po krevetu, iz gacica izvukla Stojka... Zovi me antitrandzista ili kako god hocesh, ali ne bih mogao...
 
raindog:
Pored ovih ‘standardnih boljki’ (potencija, velichina, prerana ejakulacija),
Shta to josh frustrira mushkarce u krevetu ?
Pretpostavljam da to definitivno zavisi od mushkarca do mushkarca, ali ono shto mene interesuje jeste koliko se neko (i da li se uopshte,iole) ‘potrese’ kad zna da nije pruzhio partnerki isto zadovoljstvo kao i ona njemu ? ( naravno pod pretpostavkom da uopshte razmishlja o tome )
Nemam frustracija ...

A sad malo da pojasnim, u pocetku karijere nisam znao za pojmove: Predigra, mazenje, grljenje, neznost ... itd. Odnosno bio sam debil (ne garantujem da sam se pomako od tog statusa).

Potencija dolazi iz glave... preopterecenost sexom dovodi do toga, odnosno ako se neko plasi da mu nece biti dovoljno tvrd, onda mu bude mek.

Velicina ... pa sve preko 15 cm (mereno od gore, od stomaka do kraja glavica) je savrseno dovoljno i nema potrebe da se neko opterecuje. Penetracija je samo jedan deo sexa. Sex nije samo "trpanje", trpanje je zavrsnica sexa. Sex je: Neznost, mazenje, grljenje, grickanje, masaza, cunniculus, felacio, bliskost... i jos mnogo toga. Verujte mi na rec, ni jedna devojka se nece opterecivati vasom dimenzijom, ali joj nece biti bas prijatno ako vam ona pruza oralni sex a vi njoj ne.

Prerana ejakulacija? Pa sta? Za 15 minuta mozemo opet :)
 
milence:
Pa, mislim da postoji jedna izuzetno neprijatna frustracija za mene. Nikada ne bih mogao da se oporavim, da nastavim, kada bi npr. ti, dok se valjamo po krevetu, iz gacica izvukla Stojka... Zovi me antitrandzista ili kako god hocesh, ali ne bih mogao...
Covece opusti se...
 
raindog:
Pored ovih ‘standardnih boljki’ (potencija, velichina, prerana ejakulacija),
Shta to josh frustrira mushkarce u krevetu ?
Pretpostavljam da to definitivno zavisi od mushkarca do mushkarca, ali ono shto mene interesuje jeste koliko se neko (i da li se uopshte,iole) ‘potrese’ kad zna da nije pruzhio partnerki isto zadovoljstvo kao i ona njemu ? ( naravno pod pretpostavkom da uopshte razmishlja o tome )
To sto si naveo kao 'standardne boljke' bar na ovom forumu ne postoji.Ovde niko ne pati od lose potencije i prerane ejakulacije.Sto bi se bilo ko potresao?Svi yebu 2 sata minimum, full erekcija.Evo,vidis da se i zenski de populacije ne zali.Svaka ima deckica s kojim je fenomenalno.Te price o muskim seksulnim problemima je pustio Sovjetski savez 1934 godine na inicijativu Josifa Visarionovica Staljina, Molotova i Lavrentija Berije.To su uradili da bi sve zemlje koje nisu komunisticke napravile trulim tj. da u njima vlada nezadovoljstvo, kriza odnosa i porodice..
Novija istrazivanja su pokazala da se i sam Staljin povremeno pojavljivao na forumima slicnim ovom gde je pod nickom KURATI BRKA trovao o tome kako yebe 4 sata bez prestanka sto je Ruzvelta dovodilo do ludila.Tek na Jalti je Staljin Cercilu priznao da je bio forumas a Cercil je to objavio u svojim memoarima...
 
raindog:
alo bre ! :)
raindog:
koliko se neko (i da li se uopshte,iole) ‘potrese’ kad zna da nije pruzhio partnerki isto zadovoljstvo kao i ona njemu ? ( naravno pod pretpostavkom da uopshte razmishlja o tome )
i to je bilo pitanje :)
Ja se uvek trudim da devojka dozivi orgazam prva... na vise nacina. A posle ja. Desava se sa vremena na vreme da ona dozivi jos jedan, kad i ja. :)

U svakom slucaju meni sex nije sex ako ne dam sve sto mogu.
 
Najveća muška frustracija je kada vam se ne digne.Tada ste u stanju da sečete vene,besite se na
drvo,tražite savet od svih muških prijatelja i kao zadnja očajnička mera -dodjete na ovaj forum .A o tome koliki vam je neću ni da počinjem.U vojsci prvo što uradite merite ih, budi bog snama i muškom sujetom.
 
kučka:
Najveća muška frustracija je kada vam se ne digne.Tada ste u stanju da sečete vene,besite se na
drvo,tražite savet od svih muških prijatelja i kao zadnja očajnička mera -dodjete na ovaj forum .A o tome koliki vam je neću ni da počinjem.U vojsci prvo što uradite merite ih, budi bog snama i muškom sujetom.
ova je loooooda, skrozzzzzzzzzz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
kučka:
Najveća muška frustracija je kada vam se ne digne.Tada ste u stanju da sečete vene,besite se na
drvo,tražite savet od svih muških prijatelja i kao zadnja očajnička mera -dodjete na ovaj forum .A o tome koliki vam je neću ni da počinjem.U vojsci prvo što uradite merite ih, budi bog snama i muškom sujetom.
Crveno sam ofarbao 100% pogodke.

P.S. Meni kad se nedigne... samo nastavimo da se mazimo ... probudice se kad tad 8)
 
kučka:
Najveća muška frustracija je kada vam se ne digne.Tada ste u stanju da sečete vene,besite se na
drvo,tražite savet od svih muških prijatelja i kao zadnja očajnička mera -dodjete na ovaj forum .A o tome koliki vam je neću ni da počinjem.U vojsci prvo što uradite merite ih, budi bog snama i muškom sujetom.

Nesto shkripi.Ili mi je riknuo cooler u kompu ili se neko rasushio pa shkripi ko jedrenjak :cry:
 
kučka:
Najveća muška frustracija je kada vam se ne ...

to svi 'znamo', medjutim poenta topica nije bila da se ovde neko 'prepucava', gore navedeni 'tripovi' su vec izuzeti iz 'rasprave', a pitanje je bilo upuceno uglavnom mushkarcima, koje ponekad eventualno neshto muchi (ako ih muchi) posle sexa, mozda neostvarena zelja da se dokazhe kroz zadovoljavanje partnerke, mozda nedovoljna inventivnost iste, mozda nedostatak komunikacije, mozda bla, bla, bla
znachi temu postavih zato shto me ipak interesuje, a sad ove samoreklame,'duhovitost', i zelja za 'niskim udarcima', to bash i nije bila poenta, ali hajde...
 
raindog:
kučka:
Najveća muška frustracija je kada vam se ne ...

to svi 'znamo', medjutim poenta topica nije bila da se ovde neko 'prepucava', gore navedeni 'tripovi' su vec izuzeti iz 'rasprave', a pitanje je bilo upuceno uglavnom mushkarcima, koje ponekad eventualno neshto muchi (ako ih muchi) posle sexa, mozda neostvarena zelja da se dokazhe kroz zadovoljavanje partnerke, mozda nedovoljna inventivnost iste, mozda nedostatak komunikacije, mozda bla, bla, bla
znachi temu postavih zato shto me ipak interesuje, a sad ove samoreklame,'duhovitost', i zelja za 'niskim udarcima', to bash i nije bila poenta, ali hajde...
E ****** ... ja nisam covek koji moze da ti odgovori na ta pitanja. Taki kaki su tipovi oko tebe, ja sam bio pre nekih 5 godina.
 
raindog:
kučka:
Najveća muška frustracija je kada vam se ne ...

to svi 'znamo', medjutim poenta topica nije bila da se ovde neko 'prepucava', gore navedeni 'tripovi' su vec izuzeti iz 'rasprave', a pitanje je bilo upuceno uglavnom mushkarcima, koje ponekad eventualno neshto muchi (ako ih muchi) posle sexa, mozda neostvarena zelja da se dokazhe kroz zadovoljavanje partnerke, mozda nedovoljna inventivnost iste, mozda nedostatak komunikacije, mozda bla, bla, bla
znachi temu postavih zato shto me ipak interesuje, a sad ove samoreklame,'duhovitost', i zelja za 'niskim udarcima', to bash i nije bila poenta, ali hajde...
Evo, da se uozbiljimo.Mene radovno posle sexa muci besika.To je verovatno zato sto pre sexa popijem 10 piva jer moju devojku pali da bazdim na pivo.Pricala mi je da je svojevremeno radila u luci u Baru kao servirka u menzi i da se zabavljala sa luckim radnicima pa joj je ostao taj trip da za vreme seksa mora da oseca miris piva
:cry:
 
[quote="worm ]... ocigledno si nezadovoljna tvojim sexualnim zivotom :)

[/quote]

:roll: Ako te bash zanima, otkud mi ideja za ovakvo pitanje, juche sam chitala neshto, pa sam se iznenadila kako je prvi put u dijalog stavljena rechenica koju izgovara mushkarac a tipa:" zar ti mislish da mene... ne frustrira, kada nisam u stanju da ... zheni koju volim..."
eto otud pitanje, obichno su zhene isfrustrirane, a onda kad se to ispolji kroz agresivnost, onda se svakako etiketiraju...
a sta je sa mushkarcima ? (pitam se )
 

Back
Top