Čarli Šin: Američka vlada je naredila napad na Njujork 2001.

Parkeriss

Aktivan član
Poruka
1.197
Glumac Čarli Šin izazvao je skandal u Americi tvrdnjom da iza terorističkog napada na Njujork 11. septembra 2001. godine stoji Vlada Sjedinjenih Američkih Država.
http://www.blic.rs/svet.php?id=110343

"Uoči današnjeg obeležavanja napada na Svetski trgovinski centar u Njujorku, poznatiji kao 9/11, kao i na Pentagon, kada je poginulo više od 3.000 ljudi, Šin tvrdi da je administracija Džordža Buša mlađeg odgovorna za "zataškavanje".
On se obratio predsedniku SAD Baraku Obami i zatražio od njega da otvori istragu ovih napada.
Šin, najbolje plaćeni glumac na američkoj televiziji, tvrdi da je zvanična priča 9/11 prevara, a da je istraga komisije o napadu bila čin "zataškavanja".
On je dodao da je napad poslužio kao "izgovor za sistematsko lišavanje ustavnih prava". Šin tvrdi da je administracija bivšeg predsednika Buša iza tih napada i čak ističe da je terorista Osama Bin Laden radio za američku obaveštajnu agenciju (CIA) do napada na Njujork.
Video snimak obraćanja Čarlija Šina Obami, koji vam prenosi "Blic online" objavljen je prvo na veb-sajtu PrisonPlanet.com. "

http://www.blic.rs/svet.php?id=110343






bravo Charli majstore, dokazao si da si covek. :ok: Nisi kao one gnjide Dzordz Kluni, Bred PIt, i Mel Gibson koji dolaze na njihove reptilske rituale sa krvnim zrtvama i ulaguju se reptilskim porodicama kao sto su Bush, Rotshild itd.

charlie_sheen_30002.jpg
 
bravo Carli Sin.

I to je bio izgovor vladi Amerike da napadne Avganistan i preuzme proizvodnju heroina u Avganistanu

Mnogi ne znaju talibani su 2000te godine potpuno zabranili proizvodnju heroina, zato ih je Amerika napala 2001.

I svako ko se malo razume u gradjevinarstvo zna da bez unutrasnje diverzije kule nisu mogle da se sruse kao kule od karata od udara jednog aviona.
 
davno sam pisao na nekim temama o ovom...posto sam dugo radio u protivazdusnoj odbrani kao i u operativnim centrima VOJIN tvrdim da je prosto nemoguce da se onakvo otimanje aviona dogodi a da se to ne registruje...to je nemoguce uraditi cak i kod nas...a u americi da ne govorimo...sve ukazuje na to da je ovo velika zavera koja potice sa vrha americke drzave...
 
Nisi kao one gnjide Dzordz Kluni, Bred PIt, i Mel Gibson koji dolaze na njihove reptilske rituale sa krvnim zrtvama i ulaguju se reptilskim porodicama kao sto su Bush, Rotshild itd.

To care, reci im! Jebi im svima majku reptilsku!

Mala zanimljivost za tebe: jesi li znao da je tom takozvanom ''Bredu Pitu'' pravo ime zapravo Bredolf Pitler, ali da to krije kao zmija noge? Mamicu mu reptilsku njegovu...
 
Martin Sheen on Charlie Sheen's drug use

"When a life is at stake and it's your child, you become fearless in a lot of ways. I mean, you just become fanatic," Martin, who himself is a recovering alcoholic, says in the July/August issue of AARP magazine. "Nothing ever gets done unless it's done by a fanatic."

Martin Sheen turned Charlie Sheen into the authorities after he violated his probation by using drugs.

"The only way I got to Charlie, frankly, was because he'd skipped out of the hospital. I had to pay the bill," Martin, confesses. "In paying the bill, I got to see why he was in there. He'd consumed an illegal substance; he was on probation; he was not allowed to have these substances. This was a criminal matter. And so that was the wedge; that was the leverage I had. That is what I took to the court; that's what I took to the sheriff. It was the only way I got him."


Zamislite kakva je to narkomancina, kad ga rodjeni otac prijavljuje policiji...
 
davno sam pisao na nekim temama o ovom...posto sam dugo radio u protivazdusnoj odbrani kao i u operativnim centrima VOJIN tvrdim da je prosto nemoguce da se onakvo otimanje aviona dogodi a da se to ne registruje...to je nemoguce uraditi cak i kod nas...a u americi da ne govorimo...sve ukazuje na to da je ovo velika zavera koja potice sa vrha americke drzave...
Ja sam drugi VES pa o tome ne mogu da pisem, to neznam.
Mene su ucili kako i gde se postavlja eksploziv i koja kolicina je potrebnja da se srusi neki objekad.
za rusenje onakve dve zgradurune i tona eksploziva je malo ako se eksploziv samo "lepi" a ne postavlja u zabusene lagume.
Ko neveruje na Diskaveriju ide emisija rusenja stokojekakvih zgrada u Americi pomocu eksploziva. Uslov je da se zgrada urusi kontrolisano, da ne pada bocno kao stap da ne rusi okolne zgrade. Upravo tako su se urusavale kule bliznakinje.
E sad ono glavno. Za takvo urusavanje mnogo manjih zgrada se koriste velike kolicine industriskog eksploziva, stotine kilograma, i eksploziv se postavlja se na prava mesta. Nema sansi da udar aviona pa makar i rezervoari bili puni kerozina imaju dovoljnu energiju da sruse onolike zgradurine. Kerozin nije eksploziv nego korivo i ima nekoliko stotina, mozda i hiljada puta manju energiju od eksploziva.
 
Kluni, Pit i Gibson podržavaju reptile...'ajd ovi i nekako, ali Pobesneli Maks, heroj mog detinjstva :sad2:

Sad ja neznam za te reptile . Dilea Maks , kako su ga zvali nasi Romi , je katolicki fanatik . Cak je napraviio i politicki film , kako bi opravdao strahovite zlocine Katolicke Crkve .

E sad neznam za te reptile ..... al ako je Vatikajn imao bliske veze sa ustasama , moze biti da ima veze i sa nekakvim reptilima .....

No , Glumci su to ,.. Sve to zivi van sveta i vremena .

Do duse , moze biti da je ovaj Sin u pravu , bez obzira sto je narkoman , alkooholicar i zavisnik svake vreste , kako sam ovde procitao .

Da nema ovog foruma , ja ne bi znao da je hasisar .
 
Martin Sheen on Charlie Sheen's drug use

"When a life is at stake and it's your child, you become fearless in a lot of ways. I mean, you just become fanatic," Martin, who himself is a recovering alcoholic, says in the July/August issue of AARP magazine. "Nothing ever gets done unless it's done by a fanatic."

Martin Sheen turned Charlie Sheen into the authorities after he violated his probation by using drugs.

"The only way I got to Charlie, frankly, was because he'd skipped out of the hospital. I had to pay the bill," Martin, confesses. "In paying the bill, I got to see why he was in there. He'd consumed an illegal substance; he was on probation; he was not allowed to have these substances. This was a criminal matter. And so that was the wedge; that was the leverage I had. That is what I took to the court; that's what I took to the sheriff. It was the only way I got him."


Zamislite kakva je to narkomancina, kad ga rodjeni otac prijavljuje policiji...



Ma jel u pravu el nije . Sad na stranu sto je narkos , i sto ga tata ne voli .
 

Back
Top