Incident na Vračaru

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
vest nije toliko bitna, da nema grafita na mestu gde je razbijen auto.
iako pise gde se dogadjaj zbio, ja bih se kladio da je slika sa kosova...mislim "uobicajena" slika na mestima gde zive srbi, ali sta ce ona na BG to mi nije jasno:dontunderstand:

Razlupana stakla na autu dubrovačke registracije
Dobrodošlica na srpski način
e-Novine

thumbnail.php

Photo: Dragan Kujundžić

U petak, 4. septembra, u starom jezgru grada Beograda, odnosno Vračaru, u Hadži Prodanovoj ulici, tik do ulaza u XIV beogradsku gimnaziju, tik do grafita "Kosovo je Srbija", a blizu redakcije e-novina, automobil mladog Dubrovčanina ostao je bez prozora sa suvozačke strane

Bilo je samo pitanje vremena kada će i u Beogradu nekome razlupati staklo, srećom pa još ne i glavu zbog “pogrešne” registracije. To se na žalost desilo mladom Dubrovčaninu, našem kolegi iz redakcije RTL-a u Zagrebu, koji je u Beograd došao na doškolavanje.

Ostavio je auto parkiran ispred gimnazije na svega 10 minuta, što je bilo dovoljno nekom divljaku da razlupa staklo i ukrade neseser, iako je u automobilu bilo mnogo dragocenijih stvari što upućuje na to da motiv nije bio krađa, mada prvo što se našlo pod rukom nije prošlo neopaženo i netaknuto.

files.php


Photo: Dragan Kujundžić

Mladić nije želeo previše publiciteta, pa tako nije zvao ni policiju, a kao što se da primetiti i sami smo donekle poštovali njegovu želju. Pomogli smo mu naći valjani servis za zamenu stakla, a uz nadu da se slično neće ponoviti pozdravili smo se od našeg kolege.

Nadamo se da smo mu barem donekle ublažili posledice varvarske dobrodošlice u gradu budućnosti, jer "Beograd je svet", a svet je širok pojam.
http://www.e-novine.com/srbija/vesti/29639-Dobrodolica-srpski-nain.html
 
vest nije toliko bitna, da nema grafita na mestu gde je razbijen auto.
iako pise gde se dogadjaj zbio, ja bih se kladio da je slika sa kosova...mislim uobicajena slika na mestima gde zive srbi, ali sta ce ona na BG to mi nije jasno:dontunderstand:


http://www.e-novine.com/srbija/vesti/29639-Dobrodolica-srpski-nain.html

I treba dok god nama razbijaju auta treba i njima....Pa dosta su vise Srbi bili budale....Sad lepo izadje gradonacelnik i kaze ovo je za osudu i do jaja ..... Auto ostaje sjebano a Srbi kao pravi ljudi osudjuju krivicna dela :)
 
I treba dok god nama razbijaju auta treba i njima....Pa dosta su vise Srbi bili budale....Sad lepo izadje gradonacelnik i kaze ovo je za osudu i do jaja ..... Auto ostaje sjebano a Srbi kao pravi ljudi osudjuju krivicna dela :)

Ma ne znam da li je tako, kad se desi nesto lose nasim u Hrvatskoj prvo se ljutim sto su uopste isli tamo (kao oni krivi :eek: ) posle shvatim da je ekstrema uvek bilo, cak i u godinama najveceg"bratstva". Kad su pretukli jednog hrvatskog muzicara u Beogradu bilo me sram kao da sam sama u tom ucestvovala. Ne treba ipak to da se radi.
 
ademi , ne pokusavaj na bilo koji nacin omalovazavati srbe i srbiju, nece ti proci;). mozes trpati razna sra.nja od slika i klipova, tekstova i kojekakvih gluposti. ti dobro znas kako srbi u hrvatskoj prolaze...a ,isto tako znas i sam od koje si sorte;)
 
ademi , ne pokusavaj na bilo koji nacin omalovazavati srbe i srbiju, nece ti proci;). mozes trpati razna sra.nja od slika i klipova, tekstova i kojekakvih gluposti. ti dobro znas kako srbi u hrvatskoj prolaze...a ,isto tako znas i sam od koje si sorte;)

polako bre...ajde neku temu koja nije preozbiljna..da se malo zezamo. hebes staklo, hebes auto, vazno je da se volimo ... cenimo... postujemo
 
postavljac je zlonameran i neuk

iz navedenog teksta se vidi da je u pitanju najobicnija kradja, narkoman verovatno, sto se inace cesto deava po bgdu. zato mi i ne ostavljamo tasne, torbe, laptopove a ni jakne u kolima

samo jedan mrzilac moze da iz dosta preciznog clanka izvede tj izmisli jedan naslov koji je duboko antisrpski

i dobro je da je to napisao tako da svi vide. samo se potvrdjuje vazeci stav siptarske antisrpske politike, neukost i prostacka zluradost
 
postavljac je zlonameran i neuk

iz navedenog teksta se vidi da je u pitanju najobicnija kradja, narkoman verovatno, sto se inace cesto deava po bgdu. zato mi i ne ostavljamo tasne, torbe, laptopove a ni jakne u kolima

samo jedan mrzilac moze da iz dosta preciznog clanka izvede tj izmisli jedan naslov koji je duboko antisrpski

i dobro je da je to napisao tako da svi vide. samo se potvrdjuje vazeci stav siptarske antisrpske politike, neukost i prostacka zluradost

navod je uvreda za srpski narod, narocito povecan deo kojim tvrdi da srbi uvek sve nose iz auta jer je kradja i lomljenje auta siguran i uobicajen cin:evil::evil:
 
Ma daj...toliko automobila HR registracija proteklih godina prodje Beogradom i nista im falilo nije.
A automobilima sa nasim tablicama to se u HR desava deset puta cesce i to bez ikakvog drugog razloga sem registracije

Ovaj je garantovano zaboravio nesto na sedistu pa je neki provalnik razbio staklo.
I meni su uradili isto to it to ispred vrtica i to na BG tablicama.
Jaka stvar...
 

Back
Top