trase...

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Dali imate neki put kojim volite da se setate....ja recimo volim uvece da se setam balkanskom pa onda do zeleznicke stanice...pa nazad pa kroz terazije kroz knez pa do trga pa kuci....Ja se ovim ulicama uvek setam sam ....taman se za tih sat vremena odmorim i izbistrim mozak....
 
Dali imate neki put kojim volite da se setate....ja recimo volim uvece da se setam balkanskom pa onda do zeleznicke stanice...pa nazad pa kroz terazije kroz knez pa do trga pa kuci....Ja se ovim ulicama uvek setam sam ....taman se za tih sat vremena odmorim i izbistrim mozak....

Dali imam? Misliš da li imam? Za neke je to isto, za mene ne. :)

Imao sam prošle godine probe u školi, pa se vraćam kući pešaka, ionako ima samo 5-6 stanica. Oko moje škole su posađene zimzelene biljke koje mi omogućavaju svež vazduh za razmišljanje.

:bye:
 
Oohhh 'de me nadje :D
ofc da imam, obozavam da shetam sama, ili sa nekim kroz mrak, kroz neku ulicu ili tako puteve....
Mada ti je tema malo, otkud znam, svako ima svoj grad, i svoju ulicu, malo je komplikovano da ja sad npr, objashnjavam neke ulice U KV, ili tako.....
 
Uvek kad idem centrom Kraljeva iz Omladinske skrenem pored pošte u Cara Lazarevu,nekako mi je najlepša ulica.:heart:Ima sve što može zatrebati:brzu hranu,opremu za bebe,kompjutersku radnju,ski servis,kafanu,bioskop,biblioteku(s**em,ovde ne zalazim),kladionicu,prodavnicu,pekaru,prodavnicu sportske opreme,banku,poštu,auto školu,policiju,slikarsku školu,menjačnicu,tehničku robu...
 
Uvek kad idem centrom Kraljeva iz Omladinske skrenem pored pošte u Cara Lazarevu,nekako mi je najlepša ulica.:heart:Ima sve što može zatrebati:brzu hranu,opremu za bebe,kompjutersku radnju,ski servis,kafanu,bioskop,biblioteku(s**em,ovde ne zalazim),kladionicu,prodavnicu,pekaru,prodavnicu sportske opreme,banku,poštu,auto školu,policiju,slikarsku školu,menjačnicu,tehničku robu...

Joooo volim i ja taj deo... :heart:
ali mi je fora od Karadjordjeve, pa nanize....
 
^ e ali fora je, onda od nmp, pa ka centru, brateee omiljeno, znash kad padne sneg, a ono drvece pobeli, pa kao da si nekoj bajci, i onda miris zime, ahhh obozavam ovo... :D
 
U Vrnjačkoj Banji sa stanice produžim preko mostića do"Bele lađe"i Promenadom najčešće zapalim do Slatine.Jezero sa fontanom na sredini opušta svaki nerv samim pogledom,još kad sa devojkom sedneš na nekoliko metara udaljenu klupu...:zaljubljena:Istina je da to jezero pamtim lepšim nego što sada jeste al' dobro da još postoji tu.
 
^ e ali fora je, onda od nmp, pa ka centru, brateee omiljeno, znash kad padne sneg, a ono drvece pobeli, pa kao da si nekoj bajci, i onda miris zime, ahhh obozavam ovo... :D
Ulicom Vojvode Putnika?Ne znam baš,nije mi ta ulica interesantna zimi.:confused:Mnogo češće leti sa drugom zaglavim sa pivom na klupama ispred bivše Dade,preko puta Aske.Interesantne smo stvari (pri)viđali tu.:aha:
 
nzm kako se zove ulica, jel' ti brate mozesh da shvatish da zivim evo vec ima 10 godina u Kv, i josh nisam popamtila sve ulice, posebno te Vojvoda Putnik, Jug Bogdanova i sl... poludim....
 
Dali imam? Misliš da li imam? Za neke je to isto, za mene ne. :)

Imao sam prošle godine probe u školi, pa se vraćam kući pešaka, ionako ima samo 5-6 stanica. Oko moje škole su posađene zimzelene biljke koje mi omogućavaju svež vazduh za razmišljanje.

:bye:

tebi ni svez vazduh ne pomaze:mrgreen:
 
aa ne volim sama da shetam..:)
jedino shto idem samo je do prodavnice, 100m od moje kucje..xD

sama ne idem nigde jedino sa nekim drugim.. e onda..
kad idem do grada terazije-knez-kalish, a kad smo tu u kraju odem basem do naselja nadjem se s ortakinjom i onda peshke do centra..:D
 
u globalu i ne volim nešto preterano da bakam... al kad se rešim obično idem do Očage preko Trećaka ili krug preko Trećaka, Saveza, Rampe, Severne, dole so Autobuske... pa kome jasno :mrgreen:
 

Back
Top