Eurostat razbija Srbiju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.412
Kako reče moj bivši drug iz vojske sada član LSV: ,,Vojvodina još nije nezavisna,ali su statut i regionalizacija-odličan početak u tom pravcu!'' 
___
Eurostat razbija Srbiju
___
MAPA Srbije podeljene na regione završena je i pre tri nedelje poslata evropskoj statističkoj agenciji Eurostat. To je treća varijanta koja je od usvajanja Zakona o regionalnom razvoju dostavljena Eurostatu, kako bi dao mišljenje da li je predložena podela u skladu sa evropskim kriterijumima. Prethodne dve Eurostat je odbio, pa nikad nisu ni stigle u srpsku vladu, koja im je sledeća adresa. Kako je "Novostima" rečeno u Zavodu za statistiku Srbije, koji ima zadatak da iscrta granice budućih statističkih jedinica, odgovor iz Eurostata očekuje se za nekoliko dana. Ukoliko predložena podela dobije "zeleno svetlo", biće upućena Vladi Srbije na usvajanje.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=155914&title_add=Sedam regiona ne
___
Mada neki pričaju kako je ovo mnogo dobro za Srbiju-ipak mi je pošao ledeni znoj niz ledja...
Vlast postupa po nalozima Eurostat-a,ne pitajući narod nizašta,sutradan će valjda pitati Podravku i Gorenje na koji način da podele Srbiju.
 
sve bivse centralizovane i komunisticke zemlje su se regionalizovale p opreporukama eurostat-a. ni jedna od tih zemalja se nije raspala, naprotiv.

srbija ce biti podeljena u pokrajine, jer to pre svega zele gradjani Sumadije, Vojvodine, Niske regije, zapadne Srbije i Timocke Krajine.
 
Kako reče moj bivši drug iz vojske sada član LSV: ,,Vojvodina još nije nezavisna,ali su statut i regionalizacija-odličan početak u tom pravcu!'' 
___
Eurostat razbija Srbiju
___
MAPA Srbije podeljene na regione završena je i pre tri nedelje poslata evropskoj statističkoj agenciji Eurostat. To je treća varijanta koja je od usvajanja Zakona o regionalnom razvoju dostavljena Eurostatu, kako bi dao mišljenje da li je predložena podela u skladu sa evropskim kriterijumima. Prethodne dve Eurostat je odbio, pa nikad nisu ni stigle u srpsku vladu, koja im je sledeća adresa. Kako je "Novostima" rečeno u Zavodu za statistiku Srbije, koji ima zadatak da iscrta granice budućih statističkih jedinica, odgovor iz Eurostata očekuje se za nekoliko dana. Ukoliko predložena podela dobije "zeleno svetlo", biće upućena Vladi Srbije na usvajanje.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=155914&title_add=Sedam regiona ne
___
Mada neki pričaju kako je ovo mnogo dobro za Srbiju-ipak mi je pošao ledeni znoj niz ledja...
Vlast postupa po nalozima Eurostat-a,ne pitajući narod nizašta,sutradan će valjda pitati Podravku i Gorenje na koji način da podele Srbiju.

Ako hoce Srbi da se odvoje od Srba,onda j...ga Boze.
 
pol-regioni.jpg
 
Kako reče moj bivši drug iz vojske sada član LSV: ,,Vojvodina još nije nezavisna,ali su statut i regionalizacija-odličan početak u tom pravcu!''
___
Eurostat razbija Srbiju
___
MAPA Srbije podeljene na regione završena je i pre tri nedelje poslata evropskoj statističkoj agenciji Eurostat. To je treća varijanta koja je od usvajanja Zakona o regionalnom razvoju dostavljena Eurostatu, kako bi dao mišljenje da li je predložena podela u skladu sa evropskim kriterijumima. Prethodne dve Eurostat je odbio, pa nikad nisu ni stigle u srpsku vladu, koja im je sledeća adresa. Kako je "Novostima" rečeno u Zavodu za statistiku Srbije, koji ima zadatak da iscrta granice budućih statističkih jedinica, odgovor iz Eurostata očekuje se za nekoliko dana. Ukoliko predložena podela dobije "zeleno svetlo", biće upućena Vladi Srbije na usvajanje.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=155914&title_add=Sedam regiona ne
___
Mada neki pričaju kako je ovo mnogo dobro za Srbiju-ipak mi je pošao ledeni znoj niz ledja...
Vlast postupa po nalozima Eurostat-a,ne pitajući narod nizašta,sutradan će valjda pitati Podravku i Gorenje na koji način da podele Srbiju.


..............Ovo dobro za Srbiju???:roll::roll::roll:


.................................
picture.php
 
Kako reče moj bivši drug iz vojske sada član LSV: ,,Vojvodina još nije nezavisna,ali su statut i regionalizacija-odličan početak u tom pravcu!'' 
___
Eurostat razbija Srbiju
___
MAPA Srbije podeljene na regione završena je i pre tri nedelje poslata evropskoj statističkoj agenciji Eurostat. To je treća varijanta koja je od usvajanja Zakona o regionalnom razvoju dostavljena Eurostatu, kako bi dao mišljenje da li je predložena podela u skladu sa evropskim kriterijumima. Prethodne dve Eurostat je odbio, pa nikad nisu ni stigle u srpsku vladu, koja im je sledeća adresa. Kako je "Novostima" rečeno u Zavodu za statistiku Srbije, koji ima zadatak da iscrta granice budućih statističkih jedinica, odgovor iz Eurostata očekuje se za nekoliko dana. Ukoliko predložena podela dobije "zeleno svetlo", biće upućena Vladi Srbije na usvajanje.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=155914&title_add=Sedam regiona ne
___
Mada neki pričaju kako je ovo mnogo dobro za Srbiju-ipak mi je pošao ledeni znoj niz ledja...
Vlast postupa po nalozima Eurostat-a,ne pitajući narod nizašta,sutradan će valjda pitati Podravku i Gorenje na koji način da podele Srbiju.

Сам си изнео констатацију да твој друг жељно ишчекује независну Војводину.

Да није људи попут њега, за тај еуростат не би смо никада ни чули, па не знам зашто у причу о разбијању Србије уплићеш ту организацију.
 
sve bivse centralizovane i komunisticke zemlje su se regionalizovale p opreporukama eurostat-a. ni jedna od tih zemalja se nije raspala, naprotiv.

srbija ce biti podeljena u pokrajine, jer to pre svega zele gradjani Sumadije, Vojvodine, Niske regije, zapadne Srbije i Timocke Krajine.

ШАКА ТАМО НЕКИХ НИСУ ГРАЂАНИ СРБИЈЕ.
И ја желим да ви не постојите у овој држави,
али сам на жалост ту немоћан јер нисам већина.
Дакле, националне мањине и група Сумњивих Срба не представљају одраз воље грађана.:dash:
 
ШАКА ТАМО НЕКИХ НИСУ ГРАЂАНИ СРБИЈЕ.
И ја желим да ви не постојите у овој држави,
али сам на жалост ту немоћан јер нисам већина.
Дакле, националне мањине и група Сумњивих Срба не представљају одраз воље грађана.:dash:

Idi u Novi Sad, Suboticu i Sombor i proderi se u centru tih gradova da Vojvodinu treba ukinuti. Ako se vratiš živ, častim te piće.
 
Idi u Novi Sad, Suboticu i Sombor i proderi se u centru tih gradova da Vojvodinu treba ukinuti. Ako se vratiš živ, častim te piće.

Па ја живим и радим у тој средини.:hahaha:
Многи ме познају и знају моје ставове по том питању па вероватно, због тога ћуте:per:.
И сад тврдим, да то није став већине, већ је то став националних мањинњ, и шаке Срба пореклом из мешовитих бракова, који су до јуче били Југословени а сад покушавају да буду Војвођани.:hahaha::hahaha::hahaha:
НИКАДА
 
@zplja
bivši drug...
@SUNCE
Poljske zapadne regione preuzimaju Nemci,Madjari traže pripajanje zapadnih Rumunskih regiona,tek je počelo,toliko o tome.
Kakvi sumnjivi Srbi?

Лепи СУМЊИВИ СРБИ.
Људи који су на жалост пореклом Срби
а који то не желе бити, јер им је мамица припадник неке мањине.:per:
 
Лепи СУМЊИВИ СРБИ.
Људи који су на жалост пореклом Срби
а који то не желе бити, јер им је мамица припадник неке мањине.:per:

Na talasaj, ja imam prijatelje koji su 100% Mađari, a pišu ćirilicom, slabo znaju mađarski i navijaju za Srbiju, Zvezdu, Partizan...

Ne može se generalizovati.
 
Србија 7,5 милиона становника, а један Шангај, на пример - 18 милиона.
И тај град свакога дана нормално функционише.
Не треба Србији никаква регионализација, треба јој поштена и одговорна власт која ће да овом народу дозволи да живи живот достојан човека !
 
Лепи СУМЊИВИ СРБИ.
Људи који су на жалост пореклом Срби
а који то не желе бити, јер им је мамица припадник неке мањине.:per:

Prijatelju ako ti predstavljaš prosečnog Srbina, onda ne da ne želim biti takav Srbin, nego ne žeilm ni da mi takav neko živi u daljem komšiluku (bare ne u krugu od 100km)

Imaš čitavih 76 postova i već sebi daješ za pravo da ocjenjuješ ko je pravi a ko krivi i ko je sumnjivi a ko provjereni Srbin.
 
Србија 7,5 милиона становника, а један Шангај, на пример - 18 милиона.
И тај град свакога дана нормално функционише.
Не треба Србији никаква регионализација, треба јој поштена и одговорна власт која ће да овом народу дозволи да живи живот достојан човека !

Pa ni taj Šangaj nije sve jedna mjesna zajednica i on je vjerovatno izdjeljen na nekakve gradske opštine i mjesne zajednice.

I gle čuda tako izdjeljen svakog dana funkcioniše.

Ko o čemu baba o kolačima, tako i ja ponovo o Švajcarskoj.

I švajcarska ima 7,5 miliona stanovnika pa je podjeljena na 26 kantona i funkcioniše svakog dana bolje nego čitava Srbija i Šangaj zajedno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top